Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Ring i äkta silver, 19.0

En elegant ring tillverkad i äkta silver, prydd med en gnistrande kubisk zirkonia. Ringen har en klassisk design som passar till både vardag och fest.

279 kr

Silversmycken
Förlovningsringar
Ringar
Smycken
Silverringar
Albrekts GuldKöp produkten hos Albrekts Guld
Liknande produkter
Ring i 18K guld, 17.5
3299 kr
Albrekts Guld
Ring i 18K guld med kubisk zirkonia. Evighet/Eternity.
Ring i äkta silver med små blommor, 16.5
324 kr
Hallbergs Guld
Ring i äkta silver med små blommor med Kubisk Zirkonia.
Ring i 18K guld, 19.0
2999 kr
Albrekts Guld
Ring med rosa och vita kubisk zirkonia i 18K guld
Ring i äkta silver - räfflad, 50
373 kr
Ur & Penn
Fin ring i äkta silver. Ringen har räfflor på ovansidan. Våra silversmycken för dam och herr är gjorda av äkta 925 Sterling silver. Bär dem ensamma eller matcha med andra smycken i silver för en komplett look. Sterlingsilver är en legering av silver och koppar som nickelallergiker ofta kan använda utan problem.
Halsband i äkta silver
1699 kr
Albrekts Guld
Halsband i rhodinerat äkta silver med kubisk zirkonia
Ring 18k guld - tre Kubisk Zirkonia st. 15
3149 kr
Ur & Penn
Klassisk ring i 18k guld. Denna vackra guldring är dekorerad med en vit stor centersten med en mindre sten på vardera sida. Stenarna är vita gnistrande Kubisk Zirkonia. Alla smycken i äkta guld levereras i en fin ask. På Ur&Penn hittar du fantastiskt vackra guldsmycken som både är perfekta att ge bort i present eller för att unna sig själv ett extra fint smycke. Smyckena är tillverkade av äkta 18 karats guld och många av dem är smyckade med gnistrande kristaller och Kubisk Zirkonia.
Ring 18k guld - fem Kubisk Zirkonia st. 19,5
3249 kr
Ur & Penn
Klassisk ring i 18k guld. Denna fina guldring har fem vita kloinfattade Kubisk Zirkonia på en klack. Alla smycken i äkta guld levereras i en fin ask. På Ur&Penn hittar du fantastiskt vackra guldsmycken som både är perfekta att ge bort i present eller för att unna sig själv ett extra fint smycke. Smyckena är tillverkade av äkta 18 karats guld och många av dem är smyckade med gnistrande kristaller och Kubisk Zirkonia.
Ring i äkta silver, 19.0
249 kr
Albrekts Guld
Damring i äkta silver med formad del mitt på.
Örhängen i äkta silver
149 kr
Albrekts Guld
Örhängen i silver med kubisk zirkonia.
Ring i återvunnet äkta silver- Iggy, 19.0
899 kr
Hallbergs Guld
Ring i återvunnet äkta silver med kubisk zirkonia. Matchar fint med Iggy Earrings.
Halsband i äkta silver
399 kr
Albrekts Guld
Halsband i rhodinerat äkta silver. Kubisk zirkonia stenar i ringen.
Ring i Titan, 46
1799 kr
Albrekts Guld
Ring i Titan med Kubisk Zirkonia
Dubbelring i Silver - vita Kubisk Zirkonia
298 kr
Ur & Penn
Stilren dubbellring i 925 Sterling silver, fint dekorerad med vita gnistrande Kubisk Zirkonia. Båda ringarna ingår i priset. Våra silversmycken för dam och herr är gjorda av äkta 925 Sterling silver. Bär dem ensamma eller matcha med andra smycken i silver för en komplett look. Sterlingsilver är en legering av silver och koppar som nickelallergiker ofta kan använda utan problem.
Ring i äkta silver, 18.0
279 kr
Albrekts Guld
Ring i äkta silver med kubisk zirkonia

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.