Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
V.I.Penis Presentbox till Män

V.I.Penis Presentbox är en humoristisk presentask för män. Den innehåller en mini-smoking med fluga, en blingig kedja och solglasögon, allt designat för att ge snoppen en stilren makeover. Perfekt för den som vill addera lite extra stil till sina privata stunder.

249 kr

Roliga prylar
Sexleksaker
Present till pojkvän eller man
Skämtartiklar
Roliga presenter
Humorpresenter
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Skrikande Penis
69 kr
Partykungen
För andra året i rad toppar den listan över “saker du inte visste att du behövde”. Vi presenterar: Den skrikande penisen!

Skrikande Penis är en rolig gummileksak i form av en penis som ger ifrån sig ett "skrikande" ljud när man klämmer på den. Perfekt som partytuta till exempelvis svensexan eller möhippan! 

  • Material: Vinyl
  • Mått: 23 x 10 x 9 cm
  • Väsnas
Penishuvud för Tandkrämstub
59 kr
Partykungen
Kan du inte få nog av penisdekorationer hemma? Då är detta penishuvud, avsett till din tandkrämstub, ett måste! Du kommer älska denna och tänk så kul när kompisarna kommer över för lite sleepover och möts av denna detalj när dom ska borsta tänderna!

Penishuvud för Tandkrämstub är en rolig detalj i ditt badrumsskåp! Penishuvudet ska placeras vid tandkrämstubens öppning och säljs styckvis.

  • Material: Plast
  • Mått: 3 cm (höjd) x 3 cm (bredd). Hålet för tandkrämstuben är ca 1,5 cm diametern
  • Antal: 1
Visselpipa Penis - 6-pack
39 kr
Partykungen
En möhippa kräver vissa tillbehör för att den ska kännas som en riktig möhippa. Några ledtrådar är töntiga kläder, tokiga lekar och givetvis snoppar i olika utföranden. Här har vi en helfestlig visselpipa formad som en!

Visselpipa Penis är en rolig visselpipa som är formad som en snopp. Visselpipan är tillverkad av beige plast. Säljes i 6-pack.

Längd: ca 5,8 cm.
Penistvål Självlysande
199 kr
Partykungen
Vill du chocka dina gäster ska du ställa fram den här självlysande snopptvålen på handfatet. Någon kanske till och med blir så generad att han eller hon inte vågar tvätta händerna.

Penistvål Självlysande är en penisformad tvål som lyser i mörkret. Snopptvålen lyser i grönt. Du kan också ge bort tvålen som en kul gå-bort-present. Strunta i den klassiska blomman och ge bort en penistvål istället! Eller, vad skulle hända om du ställde den på jobbtoaletten? Vad skulle chefen säga?

  • Sugkopp i botten så den står stadigt
  • Mått: 19 cm lång
Penisklubba Jordgubb
20 kr
Lastbryggan
Penisformad klubba med god smak av jordgubb.
Snoppglasögon
39 kr
Partykungen
Diskret? Nej. Roligt? 100 %! Enligt våra egna studier kan det vara mycket svårt att hålla sig för skratt när man blir utsatt för denna accessoar.

Snoppglasögon är ett humoristiskt partytillbehör som kombinerar runda svarta bågar med markerade ögonbryn – och ett iögonfallande, tredimensionellt tillägg: en snoppformad näsa! 

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (vuxen) 
Penis Spruta
59 kr
Partykungen
Älskar du att shota? Då har du nu möjligheten att göra det genom en spruta som är formad som en penis! Tänk dig att bjuda in hela kompisgänget på fest och ge dom en välkomnande shot på detta vis! Kan inte bli något annat än succé!

Penis Spruta är perfekt när du vill liva upp festen! Sprutan är formad som en penis och kan fyllas med valfri dryck!

  • Material: Plast
  • Mått: 14,5 cm

Snoppenna
29 kr
Partykungen
En helt vanlig bläckpenna.

Tills du tar bort locket och TA-DAA tittar en penis fram! En helkul liten present till den blivande bruden på möhippan, eller när du vill utsätta någon för ett skojigt practical joke när det saknas pennor. Bara räck fram pennan oskyldigt till ditt offer och invänta reaktionen!

Snoppennan är en bläckpenna i svart färg (utom snoppen).
Snoppkalsonger - One size
149 kr
Partykungen
Snoppkalsonger med könsorgan och könshår. Perfekt till svensexan! One size (vuxenstorlek).
Stekpanna Penis
59 kr
Partykungen
Vad ska du äta till frukost? Överraska din partner med en smarrig frukost med ett stekt ägg i form av en snopp. Det kanske inte är direkt vad man tänker sig när man blir bjuden på frukost men det är svårt att hålla sig för skratt. Kul present att ge bort till den blivande bruden på möhippan!

Stekpanna Penis är en stekpanna med en urgröpning i form av en snopp. Stekpannan är tillverkad i metall och plast och den är ca 12 cm stor. Observera att den bara tål handdisk.

Säljs styckvis.
Penisgodis Mint 18 Gram
20 kr
Kondomkungen
Överraska dina vänner med Penisgodis Mint 18 Gram – det perfekta sättet att lägga till ett skratt på festen! Detta lekfulla godis är en idealisk skämtpresent för möhippor, svensexor eller bara för att liva upp en vanlig kväll.Med sin fräscha mintsmak och roliga form blir detta godis snabbt en snackis bland gästerna. Den praktiska plastförpackningen med lock gör det enkelt att ta med sig eller ge bort som en skämtsam överraskning.Egenskaper✔ Rolig och oväntad design✔ Fräsch mintsmak✔ Perfekt för möhippor och fester✔ Praktisk förpackningSpecifikationer✔ Vikt: 18 g✔ Smak: Mint✔ Förpackning: Plastburk med lock
Penistvål
229 kr
Kondomkungen
Att få rena händer har aldrig tidigare varit lika roligt och snuskigt som nu. Få ett leende på läpparna vid varje handtvätt, och chocka alla dina vänner som är på besök. Penistvålen har en sugkopp i botten för att kunna monteras på exempelvis handfatet i badrummet. En av de roligaste skämtprylarna vi erbjuder, som samtidigt har ett viktigt användningsområde, att hålla hygienen på topp. Låt produkten ligga utanför förpackningen någon timma innan du fuktar under och monterar sugkoppen för bästa fästeffekt. Produkten bör inte användas för penetration eller som dildo då det lätt kan irritera exempelvis vaginan.Specifikationer:- Ingredienser: propylenglykol, glycerin, sackaros, stearinsyra, laurinsyra, aqua, natriumlaurylsulfat, natriumhydroxid, fragrance, tokoferylacetat.
Julklappsstring
149 kr
Lastbryggan
Onesize. Slå in staken och ge bort din kropp i present till din käresta.
Snoppvisselpipa
29 kr
Partykungen
En snoppformad visselpipa är helt klart roligare än en vanlig visselpipa. Och inte minst när det är ett fullfjädrat snopp-tema på partajet! Låt den hänga runt halsen som ett skojigt halsband, och sen är det bara att blåsa i den precis när du vill.

Snoppvisselpipan är av plast och kommer på ett vitt band så den kan hängas runt halsen.
A Good Man Is Hard To Find Skämtpresent
29 kr
Partyhallen.se
Skoja med en vän med denna roliga presentlåda! En rolig skämtpresent som passar perfekt att ge till någon med fräck humor. I den här lilla lådan gömmer sig nämligen en liten snopp och en rolig text, vilket helt klart kommer att få mottagaren att skratta. Med andra ord är denna lilla presentlåda ett utmärkt val för dig som vill skoja till det med en kompis! A Good Man Is Hard To Find Skämtpresent innehåller en presentlåda med motiv av en man samt texten "A Good Man Is Hard To Find" på framsidan. Inuti presentlådan gömmer sig en liten snopp och texten "But A Hard Man Is Good To Find". Presentlådan mäter ca 4 x 15 x 9 cm och är tillverkad av papp. Info om A Good Man Is Hard To Find Skämtpresent: - Presentlåda med fräck överraskning inuti. - Mått: ca 4 x 15 x 9 cm. - Material: Papp.
Snopptvål med Pungkulor - Vanilj
89 kr
Partykungen
Har du någonsin blivit ren utav att pilla på en snorre? Tror knappast det, men NU kan du! Fantastiskt att både kunna få pilla lite och samtidigt få rena händer!  

Snopptvål med Pungkulor kommer i form av en full size-snopp och genom att dra fram och tillbaka på penisen så får du tvål du kan använda. Med tanke på den härliga längden så räcker denna tvål mycket läääänge! 

  • Antal: Styckvis (1-pack)
  • Mått: 20 cm
  • Hela penisen består av tvål
  • Står stadigt på pungkulorna 
  • Finns att välja på doft av choklad eller vanilj 

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.