Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Penis Spruta

Denna spruta i form av en penis är perfekt för att servera shots på ett humoristiskt sätt. Den är tillverkad av plast och är enkel att fylla med valfri dryck. Perfekt för att liva upp stämningen på festen!

59 kr

Roliga prylar
Sexleksaker
Skämtartiklar
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Godisklubba Penis
49 kr
Partykungen
En ovanligt styv klubba som kanske inte är världens största - men det är faktiskt smaken som räknas! 

Godisklubba Penis säljs styckvis om 35 gram. Klubborna mäter 8 cm.

Ingredienser: Socker, glukossirap, syra, Citronsyra, aromämnen, färgämnen: E120. Förvaras svalt och mörkt. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges. 
Sugrör Jumbosnopp
29 kr
Partykungen
Hm... När ska man använda ett sugrör som ser ut som en snopp? Ja, inte när mormor kommer på besök i alla fall, men på en möhippa passar det superbra! Bjud den blivande bruden på en drink med det här sugröret i glaset! Dock ska kanske inte bruden ta med sig sugröret hem för tänk om brudgummen blir avundsjuk. Det är ju trots allt en jumbosnopp!

Sugrör Jumbosnopp är ett stort sugrör som ser ut som en snopp. Sugröret är tillverkat i plast och är 29 cm lång.

Säljs styckvis.
Stor Uppblåsbar Penis
99 kr
Partykungen
Missnöjd med din fjuttiga pillesnopp? Vi har en lösning. Skippa snopptabletterna du får skräpmail om och spara pengarna istället för att köpa en sprillans ny sportbil. Ta hem en uppblåsbar penis istället! 

Stor Uppblåsbar Penis kan användas som en kul dekoration till möhippan eller som en imponerande uppblåsbar leksak till poolpartyt. Håll den uppblåst för sin rättmätiga storlek! 

  • Material: Plast
  • Mått: 90 cm
Form för Snoppformade Isbitar
39 kr
Kondomkungen
Men ser inte isbiten ut som en snopp? Jo, det är faktiskt precis vad den gör! I denna roliga Form med Snoppformade Isbitar kan du nämligen frysa isbitar så de blir formade som snoppar. Perfekt på till exempel en möhippa eller på en tjejmiddag! Det ser roligt ut och såklart så håller ju isbiten drinken kall också. Börja festen med att bjuda vännerna på en välkomstdrink med en snoppformad isbit! I en Form för Snoppformade Isbitar kan du göra 5 stycken isbitar. Isformen är tillverkad i plast.
Skämtspya Skämtartikel
49 kr
Partykungen
Har du ett kommande prov i skolan som du glömt att plugga till? Oroa dig inte. Med den här rediga spyan kommer dina föräldrar knappast låta dig gå utanför dörren. Lägg den nedanför sängen och se deras förskräckta miner när de får syn på den här kakan. 

Skämtspya Skämtartikel är en rund och klassisk skämtspya. Spela ett spratt på familj och kollegor, och se hur de pustar ut när du avslöjar att allt bara var ett skämt!

  • Material: Plast
  • Antal: 1-pack
Blombukett med Penis
99 kr
Partykungen
Visst handlar möhippan om att ha så roligt som möjligt och att göra så mycket pinsamheter det bara går på en och samma dag! Detta gäller både utklädnader, festdekorationer, lekar, men också blombuketter. Denna version kommer i en penis-vas och kan självklart inte stå upp av sig själv, utan behöver en hjälpande hand. Så ta ett stadigt grepp och förbered dig på fler pinsamma utmaningar!

En blombukett med penis blir ett roligt inslag på möhippan och kommer verkligen få mycket uppmärksamhet. Springer ni runt på stan så var beredd på blickar!

Håller en höjd på ca 20 cm
Konfettikanon Penis Rosa
39 kr
Partykungen
Fyll himlen med rosa mini penisar! Ett enkelt tryck och – PANG! – en explosion av små rosa konfettipenisar virvlar genom luften och gör stämningen extra festlig. Perfekt för att överraska huvudpersonen på möhippan med! 

Konfettikanon Penis Rosa är 20 cm lång och innehåller ett stort antal små rosa papperspenisar som med lätthet flyger genom luften.

  • Material konfetti: Papper
  • Mått: 20 cm
  • Bör ej riktas mot ansikten

Observera att konfettin kan lämna fläckar om det kommer i kontakt med vatten eller fukt.
Tvättsvamp med Penis
49 kr
Partykungen
Ibland behöver man få spexa till vardagen lite, eller hur? Med den här tvättsvampen kommer du inte att kunna låta bli att skratta när du ska ta din morgondusch innan jobbet. Tvättsvampen ser ut som en vanlig tvättsvamp men med en plastsnopp. Bra start på dagen! Tvättsvampen är också en kul detalj på en möhippa eller på en tjejfest. Perfekt present till väninnan som behöver att muntras upp!

Tvättsvamp med Penis innehåller en vit tvättsvamp med en låtsatspenis. Tvättsvampen är tillverkad i plast och polyester och den är 20 cm lång.

Säljs styckvis.
Shotspruta Penis
79 kr
Partykungen
Behöver du något som livar upp på festen? Ladda upp den här sprutan med valfri dryck och ta ett rejält sprut i munnen! 

Shotspruta Penis är en rosa spruta som kommer formad som en penis. Sprutan kommer i tre delar, är enkel att montera ihop. Perfekt till såväl möhippan som svensexan eller andra festligheter med sexspex inblandat! 

  • Material: Plast
  • Mått: 14 cm
Isform - Snopp
39 kr
Kondomkungen
Till festen så är det alltid populärt att ha is till drinkarna, så varför inte göra det riktigt roligt? Se hur vänner och familj reagerar när de märker att isen inte ser ut som den brukar!
Pepparkaksform Penis 2-pack
99 kr
Kondomkungen
För en riktigt god jul.Storlek 10 x 6 x 2,5 cm
Penis Isform - Stor
99 kr
Partykungen
Tja, vad ska man säga? En isform formad som en penis. Ja, du hörde rätt. En liten form som gör isbitar som ser ut som små snoppar. Perfekt för dig som vill höja stämningen på möhippan, eller bara förvirra dina föräldrar vid nästa familjemiddag. Bara att fylla med vatten, frysa in och vips - snopp-isbitar! 
 
Penis Isform är en brun silikonform som du fyller upp med vatten och lägger i frysen. När vattnet blivit till is kommer den efterlikna en snopp. Rolig att kyla ner drinkarna med på möhippan! Finns i två olika storlekar. 

  • Material: Silikon
  • Mått liten: 10 cm
  • Mått stor: 22 cm
  • Säljs styckvis
Penisglas
49 kr
Partykungen
Låt inte festen förstöras av ett tråkigt shotglas! Roligt och kreativt utformat glas format som en snopp i naturlig storlek (14,5 cm vilket är medellängd för svenska mäns penisar enligt en nyligen genomförd undersökning).

Shotglaset rymmer 15 cl av valfri dryck och är en perfekt konversationsstartare på möhippan, svensexan eller varför inte nästa födelsedagsfest. Säljes styckvis men blir extra effektfull om du köper flera stycken och serverar med på festen/i baren.

Fakta om Snopp Shotglas:
  • Färg: Genomskinlig/transparent
  • Material: Glas
  • Storlek: 14,5 x 6 x 5,5 cm
  • Volym: 15 cl
Isform Penisar
49 kr
Partykungen
Överraska dina gäster med en god drink med roliga isbitar som ser ut som snoppar. Perfekt i välkomstdrinken när du vill få igång festen och bjuda på några goda skratt! De roliga isbitarna är också ett kul inslag på alla tjejfester och möhippor. Det är svårt att låta bli att skratta när det simmar omkring en snopp i drinken! Så frys isbitarna, samla ihop dina väninnor och bjud på en drink!

Isform Penisar innehåller en isform som ger fem isbitar som ser ut som snoppar. Isformen är tillverkad i plast.

Säljs styckvis.
Sprutpenna med Fejkblod
29 kr
Partykungen
Ska du vara sjuksköterska eller kirurg på maskeraden ska du såklart ha en matchande penna i fickan också när det är dags att anteckna i journalen.

Sprutpenna med Fejkblod är en lustig bläckpenna som ser precis ut som en spruta med blod inuti. Givetvis är bläckfärgen också röd för att matcha hela den blodiga feelingen!

  • Material: Plast
  • Mått: 13 cm
Skrikande Penis
69 kr
Partykungen
För andra året i rad toppar den listan över “saker du inte visste att du behövde”. Vi presenterar: Den skrikande penisen!

Skrikande Penis är en rolig gummileksak i form av en penis som ger ifrån sig ett "skrikande" ljud när man klämmer på den. Perfekt som partytuta till exempelvis svensexan eller möhippan! 

  • Material: Vinyl
  • Mått: 23 x 10 x 9 cm
  • Väsnas

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.