Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Visselpipa Penis - 6-pack

Dessa snoppformade visselpipor är ett måste för en lyckad möhippa. Säljs i ett 6-pack och är tillverkade av beige plast. Perfekt för att skapa en rolig och avslappnad stämning.

39 kr

Sexleksaker
Skämtartiklar
Möhippatillbehör
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Kakform Penis
49 kr
Partykungen
Baka lite mer erotiskt med dessa kakformar formade som penisar. Kakorna du sedan bakat kommer garanterat uppskattas av möhippe-gänget. Ett par penisar extra i livet har väl aldrig gjort någon illa?

Kakformar Penisar levereras som ett 2-pack och innehåller en slak och en styv penis. Perfekt när du ska baka kakor till möhippan, eller vill ha lite mer spicy kakor på julbordet! 

  • Material: Metall
  • Mått: 10 cm
  • Antal: 2-pack
Magdalena Andersson Pappmask - One size
59 kr
Partykungen
Valvaka, politikfest eller århundradets politiska debatt med vännerna – klä ut dig till självaste Magdalena "Maggan" Andersson och svid om till Sveriges första kvinnliga statsminister!

Pappmask Magdalena Andersson är en enkel mask av papper föreställande Socialdemokraternas partiledare Magdalena Andersson. Masken kommer med utskurna hål för ögonen samt ett elastiskt band för att enkelt fästas runt huvudet. 

One size (passar både vuxna och barn). 
Visselpipa Pride
29 kr
Partykungen

Se till att du blir hörd med en visselpipa i prideflaggans färger! När det är karneval bör man se till att man inte sliter på rösten i onödan. Låt den här visselpipan göra jobbet åt dig istället! 

Visselpipa Pride är en visselpipa tillverkad i plast och kommer med ett regnbågsfärgat band. 

  • Material: Plast 
  • Mått: ca 5,5 cm
  • Finns i färgerna:  Röd, Orange, Gul, Grön, Blå och Lila
  • OBS: Säljs osorterade vilket innebär att det blir en överraskning vilken färg på visselpipan du får! 

Cock-A-Hoopla Kastspel
179 kr
Partykungen
Trissa upp stämningen på möhippan eller femkampen i sommar med detta skojiga Cock-A-Hoopla-spel! Perfekt som isbrytare eller när du och dina vänner känner er på ett skojigt snopphumör.

Cock-A-Hoopla Spel är ett helkul kasta-ringar-på-snoppen spel bestående av en uppblåsbar snopp och 3 st uppblåsbara ringar. Fäst snoppen runt midjan och utmana kompisarna att försöka pricka ringarna på snoppen!

Snoppen och ringarna är av PVC-material och har vanliga luftventiler som gör de enkla att blåsa upp.

Snoppen är ca 43 cm lång.
Snoppenna
29 kr
Partykungen
En helt vanlig bläckpenna.

Tills du tar bort locket och TA-DAA tittar en penis fram! En helkul liten present till den blivande bruden på möhippan, eller när du vill utsätta någon för ett skojigt practical joke när det saknas pennor. Bara räck fram pennan oskyldigt till ditt offer och invänta reaktionen!

Snoppennan är en bläckpenna i svart färg (utom snoppen).
Rosa Hatt med Snoppar - One size
199 kr
Partykungen
Varför ha en alldaglig Nike-keps som alla andra när du istället kan ha en hatt med massa snoppar på? En banbrytande hatt som garanterat sätter ribban på partyt!

Rosa Hatt med Snoppar består av en rosa hatt med flera uppstoppade manliga könsorgan som ståtligt pyntar toppen. Runtom finns ett vitt band med motiv av flera snoppar i blått och rosa. En extremt rolig huvudbonad till möhippan eller svensexan, eller när du helt enkelt vill ha en unik hatt på maskeraden.

  • Material: Plysch (100% polyester)
  • One size (vuxenstorlek)
Visselpipa Rosa med Nyckelband
29 kr
Partykungen
En visselpipa är alltid bra och kommer den i ett snyggt rosa band kan du alltid ha den med dig. Du hänger den helt enkelt runt halsen. Perfekt på en möhippa, en maskerad eller om du ska gå på ett sportevenemang. När du vill påkalla lite uppmärksamhet eller heja fram ditt lag blåser du bara i visselpipan.

Visselpipa Rosa med Nyckelband är en rosa visselpipa som hänger i ett rosa band. Visselpipan är tillverkad i plast och är 5,6 cm stor och bandet är tillverkat i polyester och är 80 cm långt.

Säljs styckvis.
Snoppsugrör - 10-pack
49 kr
Partykungen
Letar du efter ett rätt att göra drinkarna lite mer naughty? Dessa snoppsugrör passar perfekt som en extra detalj i drinken!

Snoppsugrör inkluderar 10 stycken sugrör som är format som en liten snopp i änden. Dem passar perfekt till möhippan, eller varför inte på grabbfesten. 

  • Material: Plast
  • Mått: 19 cm 
  • Antal: 10-pack
Pipa i Plast
39 kr
Partykungen
Att vara en gammal gubbe har sin charm. Flinten börjar bli påtaglig, ölmagen växer med stolthet och att ha en pipa i mungipan är rena rama vardagslyxen! 

Pipa i Plast är det ultimata tillbehöret när du ska klä ut dig till gangster, sjökapten eller en gammal gubbe! Eller när du bara vill se lite cool ut med en pipa i mungipan. 

  • Material: Plast
  • Mått: 18 cm
  • Inkl: Pipa
  • Inget annat på bilden ingår
Örhängen Pride Hjärta
59 kr
Partykungen
Se till att hela din outfit från tå till topp (eller åtminstone öronen) genomsyras av kärlek och regnbågsfärger inför pridetåget. Kläm fast de här helfestliga örhängena på örsnibbarna så är du redo för party! 

Örhängen Pride Hjärta inkluderar två stycken hjärtformade örhängen i regnbågens härliga färger. Perfekt att som accessoar använda till din outfit inför pridetåget eller regnbågsfesten! 

  • Material: 90% akryl, 10% järn
  • Sitter med hjälp av klämmor
  • Passar alla
Strumpeband med Blinkande Snopp - One size
49 kr
Partykungen
Har du redan ett strumpeband med snopp som du tycker är undermålig blir det andra bullar från och med nu! För den här rosafärgade, ståtliga snoppen kan nämligen blinka! Galet kul och effektfullt så det slår härliga till.

Det här fina strumpebandet kommer i vit färg med vackra spetsdetaljer, lite vitt fluff och en rosa pillesnopp som blinkar. En helkul accessoar att ha på möhippan!

  • Material strumpeband: 100% Polyester
  • Material snopp: Plast
  • Mått snopp: 7,5 cm
  • Snoppen blinkar i olika färger (ett läge)
  • Inkl. 3 x AG3-batterier
  • Inkl. Bruksanvisning
  • One size (vuxenstorlek)
Snoppvisselpipa
29 kr
Partykungen
En snoppformad visselpipa är helt klart roligare än en vanlig visselpipa. Och inte minst när det är ett fullfjädrat snopp-tema på partajet! Låt den hänga runt halsen som ett skojigt halsband, och sen är det bara att blåsa i den precis när du vill.

Snoppvisselpipan är av plast och kommer på ett vitt band så den kan hängas runt halsen.
Kakform Snopp
49 kr
Partykungen
Har du fått till uppgift att fixa söta tilltugg till möhippan eller tjejkvällen så har vi här det perfekta, och för ändamålet passande, verktyget! Den festliga kakstansen formar godbitarna som stiliga snoppar! Passar lika bra för smarriga kakor som för att forma festliga tårtdekorationer av till exempel sockermassa eller marsipan med.

Kakform Snopp är en rolig kakstans som har formen av en penis. Den är tillverkad av silverfärgad metall och bör diskas för hand.

Mått: 14x6x2,5 cm (LxBxD).
Diadem Penis med Ringar - One size
69 kr
Partykungen
Du kanske tror att ett roligt penisdiadem är tillräckligt kul och oanständigt att bära på skallen, men icke! När folket på festen äntligen återhämtat sig från penischocken tar du fram esset i rockärmen som du med avsikt hållt undangömt; kastringar! Och vips har du trollat fram ett helt awesome pricka snoppen-spel!

Diadem Penis med Ringar består av ett rosa diadem med en plastsnopp på toppen med lite rosa fluff. Medföljer gör två mörkrosa ringar av plast.

One size (vuxenstorlek).
Mugg Penis
149 kr
Partykungen
Om du har riktigt snoppig humor kommer du knappt kunna ta en endaste liten sipp ur den här muggen utan att vrålskjuta kaffe genom näsan i en explosiv skrattattack! Perfekt present till någon med lika snuskig humor som dig - så slipper du skratta ensam! 

Mugg Penis rymmer ca 30 cl dryck och pryds av en liten pillesnopp. En mycket romantisk gåva till en het sambo som behöver något roligt att dricka ur! 

  • Mått: 95 mm x 180 mm
  • Material: Porslin
  • Rymmer ca 30 cl
  • Handdisk rekommenderas
Snopptvål med Pungkulor - Vanilj
89 kr
Partykungen
Har du någonsin blivit ren utav att pilla på en snorre? Tror knappast det, men NU kan du! Fantastiskt att både kunna få pilla lite och samtidigt få rena händer!  

Snopptvål med Pungkulor kommer i form av en full size-snopp och genom att dra fram och tillbaka på penisen så får du tvål du kan använda. Med tanke på den härliga längden så räcker denna tvål mycket läääänge! 

  • Antal: Styckvis (1-pack)
  • Mått: 20 cm
  • Hela penisen består av tvål
  • Står stadigt på pungkulorna 
  • Finns att välja på doft av choklad eller vanilj 

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.