Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

IDA WARG Beauty Luxurious Tanning Mitt pcs 1
Säljs avElevenEleven

IDA WARG Beauty Luxurious Tanning Mitt pcs 1

66kr
Köp produkten hos ElevenDu går vidare till Eleven för att slutföra köpet.

Denna mjuka appliceringsvante är perfekt för att applicera brun utan sol-produkter jämnt och enkelt. Den dubbelsidiga designen ger ett professionellt resultat varje gång. Vanten kan återanvändas och tvättas för långvarig användning.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper hudvårdsprodukter?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
IDA WARG Beauty Tanning Spray & Mitt Face & Body244 kr
Eleven

IDA WARG Beauty Tanning Spray & Mitt Face & Body

Brun utan sol-spray och en mjuk appliceringsvante för bästa resultat! Ida Warg Face & Body spary ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av naturligt socker (DHA). Innehåller ej azo-färger. Sprayen är lättanvänd och det givna valet för dig som vill ha en perfekt airbrush look. Passar alla hudtoner och återfuktar i 48 timmar. Parfym- och doftfri. 100 % Vegansk formula.Appliceringsvanten är dubbelsidig för extra proffsig applikation. Kan återanvändas flera gånger. Tvätta med ljummet vatten och mild tvål efter användning och låt självtorka.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.

Köp hosEleven
Glöd Sophie Elise Self Tan Applicator Face pcs 147 kr
Nordic Feel

Glöd Sophie Elise Self Tan Applicator Face pcs 1

Sammetliknande applikationsvante av hög kvalitet för ansiktet. Ger ett jämnt och perfekt resultat. Det rekommenderas att alltid använda Self Tan Applicator Mitt när du använder alla fyra av våra brun--utan-sol produkter på grund av mycket pigmenterade formuleringar. Applikatorerna kan tvättas i maskinen!

Köp hosNordic Feel
Loving Tan Deluxe Applicator Mitt Black - pcs 1166 kr
Nordic Feel

Loving Tan Deluxe Applicator Mitt Black - pcs 1

Vi har gjort Deluxe applikatorhandske för dig som älskar solkysst hy, så att du får ett professionellt, salongsliknande slutresultat på några minuter.Dess unika, sammetslena finish ser till att du får en perfekt jämn och fin gyllene färg varje gång. Deluxe applikatorhandske används snabbt och enkelt för att skydda dina händer så att du slipper få fläckar.Denna produkt är lämplig för alla hudtyper.

Köp hosNordic Feel
St.Tropez Dual Sided Velvet Luxe Tan Applicator Mitt79 kr
Lindex

St.Tropez Dual Sided Velvet Luxe Tan Applicator Mitt

St.Tropez Tan Applicator Mitt är det optimala redskapet för att applicera din brun-utan-sol oavsett om du använder en Self Tan eller en Gradual Tan. Med vanten får du ett perfekt och jämnt resultat utan ränder. Vantens två sammetslena sidor är förstärkta med en vattentät barriär på insidan. Vantens vattenresistenta barriär skyddar dina händer mot brun-utan-sol, medan den sammetslena utsidan ger en extra lyxig upplevelse vid applicering.Trä på vanten och tryck ut din mousse, gel eller lotion på vanten och applicera sedan på kroppen i svepande rörelser. Se till att alla hudområden täcks. Om du använder en mist eller spray så applicerar du produkten direkt på kroppen och stryker sedan ut jämnt med hjälp av vanten för att säkerställa att inga områden missats. Vid applicering över hand- och fotrygg; använd endast det som är kvar i handsken efter att du har applicerat på resten av kroppen. Tvätta för hand i ljummet tvålvatten och låt lufttorka.

Köp hosLindex
James Read Tanning Mitt 1 pcs80 kr
Eleven

James Read Tanning Mitt 1 pcs

Denna nya mjuka handske i plysch passar perfekt till att applicera vilken brun-utan-sol-produkt som helst, både till ansikte och kropp. Använd för att uppnå en felfri naturlig färg utan ränder. Nytt, förbättrat och praktiskt emballage, som är en tredjedel av handskens storlek, vilket sparar plats på badrumshyllan.Användning:Använd med alla James Read-produkter för en perfekt naturlig färg utan ränder.Återanvändningsbar – kan maskintvättas.Så mjuk, att du kan använda den både i ansiktet och på kroppen.Passar alla hudtyper

Köp hosEleven
St Moriz Tanning Applicator Mitt pcs 154 kr
Nordic Feel

St Moriz Tanning Applicator Mitt pcs 1

Tanning applikator för ett jämnt resultat utan ränder och fläckfria händer. För in handen i handskenApplicera önskad brun-utan-sol produkt på handskens sammetslena/mjuka sida.Applicera på kroppen och i ansiktet med jämna, cirklande rörelser och upprepa vid behov. Böj på knän och armbågar för att undvika ränder på dessa ställenTvätta händerna och eventuella applikatorer direkt efter användningHandtvätta handsken i kallt vatten eller maskintvätta i 30 grader efter varje användningTål inte blekning eller kemtvättBevara handskens smidighet genom att låta den torka naturligt i skydd från direkt solljus.

Köp hosNordic Feel