Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Ring i äkta silver, 22.0

En stilren klackring tillverkad i äkta silver. Ringen har en klassisk design som passar både män och kvinnor. Den är ett elegant smycke som kan bäras till både vardag och fest.

298 kr

Silversmycken
Ringar
Smycken
Silverringar
Släta ringar
Albrekts GuldKöp produkten hos Albrekts Guld
Liknande produkter
Ring i äkta silver, 17.0
379 kr
Albrekts Guld
Ring i äkta silver med kubisk zirkonia. Fem stycken stenar på rad.
Ring i 18K guld, 22.0
8999 kr
Albrekts Guld
Klackring i 18K guld med borstad yta. Klackringen är en klassisk modell som kan ärvas från generation till generation.
Ring i äkta silver, 18.0
399 kr
Albrekts Guld
Ring i äkta silver. Allians med kubisk zirkonia
Ring i äkta silver med små blommor, 18.5
324 kr
Hallbergs Guld
Ring i äkta silver med små blommor med Kubisk Zirkonia.
Omlottring i äkta silver med hjärtan, 17.0
799 kr
Hallbergs Guld
Ring i äkta silver med hjärtan som överlappar varandra och Kubisk Zirkonia.
Ring i Titan, 58
2049 kr
Albrekts Guld
Ring i Titan med Kubisk Zirkonia
Dubbelring i Silver - Kubisk Zirkonia
298 kr
Ur & Penn
Vacker ring i silver 925 med glittrande Kubisk Zirkonia. Ringen är en dubbelring, dvs den består av två separata ringar. Våra silversmycken för dam och herr är gjorda av äkta 925 Sterling silver. Bär dem ensamma eller matcha med andra smycken i silver för en komplett look. Sterlingsilver är en legering av silver och koppar som nickelallergiker ofta kan använda utan problem.
Silverfärgad klackring - smal
20 kr
Ur & Penn
Smal silverfärgad klackring för herr, en klassisk modell. Denna vara kommer från vårt egna varumärke Montini. Montini levererar smycken och accessoarer i trendig eller klassisk design till priser som passar alla!
Ring i äkta silver med små blommor, 16.5
324 kr
Hallbergs Guld
Ring i äkta silver med små blommor med Kubisk Zirkonia.
Ring i äkta silver - räfflad, 50
373 kr
Ur & Penn
Fin ring i äkta silver. Ringen har räfflor på ovansidan. Våra silversmycken för dam och herr är gjorda av äkta 925 Sterling silver. Bär dem ensamma eller matcha med andra smycken i silver för en komplett look. Sterlingsilver är en legering av silver och koppar som nickelallergiker ofta kan använda utan problem.
Ring med pärla
89 kr
Monki
En 2,5 mm bred ring med en pärla. Perfekt att bära till alla outfits.
Ring i äkta silver, 19.0
249 kr
Albrekts Guld
Damring i äkta silver med formad del mitt på.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.