Köpa.se Logo
x
569 056
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Örhängen Fotbollar

Dessa örhängen i form av klassiska fotbollar är perfekta för att visa din passion för sporten. De är enkla att fästa och ger en rolig touch till din outfit, oavsett om du är på väg till en match eller bara vill piffa upp vardagen.

29 kr

Fotbollshalsduk
Örhängen
Smycken
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
80-tals Romb Örhängen - Svart/Neongrön
39 kr
Partykungen
Klä ut dig till en läcker 80-talspingla ända ut till örsnibbarna med dessa otroligt snygga 80-tals Romb Örhängen. På varje örhänge finns en svart och en neonfärgad romb som gör de extra effektfulla för din 80-talsoutfit.

80-tals Romb Örhängen består av ett par rombformade örhängen som finns i flera olika färger.

Välj mellan svart/neonorange, svart/neongul, svart/neongrön och svart/neonrosa.
Örhängen Blodiga Saxar
49 kr
Partykungen
Är du ute efter kvalitetssmycken inför skräckfesten och vill inte ha nåt plastigt blahi-blaha har du kommit helt rätt! Dessa örhängen är tillverkade i metall och ser därför riktigt läckra ut. De kommer i form av saxar med blodstänk på, som gör de perfekta till din halloween-outfit!

Örhängen Blodiga Saxar är ett par snygga örhängen av metall i form av blodiga saxar.

Mått: ca 5 cm långa.

Levereras parvis.
Neongula Örhängen
39 kr
Partykungen
Det är detaljerna som gör det, så skaffa dig ett par neongula örhängen som en snygg accessoar till din partyoutfit!

Örhängena kommer med clips, dvs du behöver inte ha hål i öronen.

Levereras parvis.
80-tals Neon Konformade Örhängen - 2-pack
59 kr
Partykungen
Alla har en relation till 80-talet. Det verkar inte spela någon roll om man faktiskt var med på 80-talet eller inte. Alla gillar 80-talet och att ha 80-tal som tema på en maskerad är superpopulärt. Kom i riktig nostalgistämning med dessa coola örhängen i neon!

80-tals Neon Konformade Örhängen är örhängen i neon i regnbågens alla färger. Örhängena kräver hål i öronen.

Levereras i 2-pack.
Halloween Örhängen Pumpor
69 kr
Partyhallen.se
Lys upp höstens mörkaste afton med dessa unika Halloween Örhänge Pumpor. Dessa halloween smycken kommer definitivt tillföra en extra dos spänning till din halloween klädsel. Med maskeradkläder eller som ett uttrycksfullt tillägg till din vardagliga stil, kommer dessa halloween örhängen att se utmärkta ut genom hela högtiden. Utformade som utskurna pumpor, kommer de garanterat att tillföra en skrämmande fin touch till ditt utseende. Halloween Örhängen Pumpor omfattar ett par örhängen formad som utskurna halloween pumpor. Info om Halloween Örhängen Pumpor: - Örhängen i form av pumpor. - Material: Plast, metall. - Mått: ca 3,5 (L) cm. - EJ clip-ons, hål behövs. - Säljs i par.
Örhängen Svart/Silver Kors
29 kr
Partykungen
Det är de små detaljerna som räknas, här i form av ett par supersnygga örhängen! Örhängena är formade som stilrena kors, blänker i silver och svart och utgör pricken över i:t på vilken religions- eller 80-talsinspirerad outfit som helst! Tänk dig till exempel att du intar maskeraden som en nunna med krut i, supercoola Madonna i hennes unga år eller en skräckinjagande wild child-zombie. 

Örhängen Svart/Silver Kors är ett par snygga örhängen formade som kors. Korsen är uppdelade på en silvrig del och en svart del. Den silvriga delen ser ut som ett större kors, med ett korsformat hål i mitten medan den svarta delen ser ut som ett mindre kors och dinglar fritt framför.
Ridande Skotte Maskeraddräkt - One size
799 kr
Partykungen
Git oan mah shooders lad, we're goan tae the costume pairty! 

Ridande Skotte Maskeraddräkt är en rolig dräkt som består av en nederdel i form av en "skotte" som ser ut att bära runt på dig när du går. Skotten bär kilt, en liten väska och har en matchande skotsrutig hatt på huvudet. Dräkten sitter bekvämt runt midjan med hjälp av elastisk resår. 

  • Material: 100% Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Obs! Skor och tröja medföljer ej
80-tals UV Neon Örhängen
29 kr
Partykungen
Kommer du ihåg 80-talet? Det var underbart, lite hemskt, roligt, färgstarkt och väldigt mycket neon. 80-talet är ett populärt tema på en maskerad och det är inget 80-tal utan örhängen i neonfärger. Sätt fast dem i öronen och håll i dig för nu åker du tillbaka i tiden till det härliga 80-talet!

80-tals UV Neon Örhängen kommer i flera färger. Örhängena klämmer du enkelt fast i örat med hjälp av ett clips i metall. Själva örhänget är tillverkat i hård plast. Örhänget är runt och hänger snyggt ner en bit.

  • Material: Plast
  • Finns i flera färger och levereras osorterade
  • Säljs parvis
Silver Glittriga Örhängen
45 kr
Partyhallen.se
Med dessa läckra örhängen dinglandes från dina örsnibbar kommer du helt klart bli 80-tals festens snyggast tjej! Glittriga låtsas örhängen som är dem perfekta smyckena till en cool 80-tals eller disco maskerad utklädnad. Silver Glittriga Örhängen innehåller ett par runda örhängen i glittrigt silver. Örhängena kommer med clips vilket innebär att du inte behöver ha hål i öronen för att använda dem. Örhängenas ringar mäter ca 6 cm i diameter. Säljs i 2-pack.
80-tals Romb Örhängen - Svart/Neongula
39 kr
Partykungen
Klä ut dig till en läcker 80-talspingla ända ut till örsnibbarna med dessa otroligt snygga 80-tals Romb Örhängen. På varje örhänge finns en svart och en neonfärgad romb som gör de extra effektfulla för din 80-talsoutfit.

80-tals Romb Örhängen består av ett par rombformade örhängen som finns i flera olika färger.

Välj mellan svart/neonorange, svart/neongul, svart/neongrön och svart/neonrosa.
Halloween Örhängen Bat
69 kr
Partyhallen.se
Med dessa Halloween Örhängen Bat kan du uttrycka din kärlek till säsongen på ett sofistikerat, men sätt. Dessa unika smycken ger en subtil nikk till tema utan att bli överdrivet. Ett perfekt tillbehör för alla halloweenälskare som gillar att visa upp sin kreativa sida. Låt ditt intresse för det okända lysa igenom med dessa ursprungliga halloween smycken. Sätt pricken över i:et till din outfit med dessa chict designade halloween örhängen. Halloween Örhängen Bat omfattar ett par örhängen i form av stora fladdermöss med fina röda detaljer. Info om Halloween Örhängen Bat: - Örhängen i form av fladdermöss i metall med röda detaljer. - Material: Plast, metall. - Mått: ca 8,5 (L) cm. - EJ clip-ons, hål behövs. - Säljs i par.
Örhängen Blodiga Knivar
29 kr
Partykungen
Är det skräckfest så är det, och då ska inget lämnas åt slumpen. Inte ens dina örsnibbar! Häng en kniv i vardera örsnibb och lyssna hur skräcken sprider sig på festen! 

Örhängen Blodiga Knivar inkluderar två stycken örhängen som föreställer bloda knivar tillverkade av akrylplast. Perfekt som en rolig och annorlunda accessoar att bära till årets halloweenfest! 

  • Material: Akryl
  • Mått: 1,2 x 4,5 cm
Örhängen Fladdermöss
49 kr
Partykungen
När midnattens skuggor sveper över landet och månen är täckt av skräckens dimma, är det dags att plocka fram dina allra läskigaste örhängen. Låt de hänga ner från dina öronsnibbar och fullända din halloweendräkt! 

Örhängen Fladdermöss inkluderar ett par örhängen formade som fladdermöss med en röd sten hängandes under dem. En mäktig accessoar till din dräkt på halloween! 

  • Material: Plast
Örhängen Festival Neongul
39 kr
Partykungen
Pricken över i:et till din neon-skrikande outfit! En så kallad perfect match till din festival-outfit eller om du är bjuden på maskerad med 80-talstema och letar efter färgstarka accessoarer! 

Örhängen Festival Neongul inkluderar två stycken örhängen med långa neongula tofsar. Örhängena kommer med clip-on-fäste som gör att vem som helst kan bära dom, oavsett om man har hål i öronen eller inte. 

  • Material: 95% polyester, 5% järn
  • Mått: 20 cm
  • Clip-on (ej riktiga) 
Örhängen Spöken
39 kr
Partykungen
Är det spökfest så är det, och då yr andarna omkring lite överallt. Till och med runt huvudet på en! Häng en ande i vardera örsnibb och lyssna hur det börjar spöka! 

Örhängen Spöken inkluderar två stycken örhängen som kommer formade som ett spöke som hänger under en fladdermus som sitter på örsnibben. Örhängena sitter fast med hjälp av ploppar på baksidan. 

  • Material: Järnlegering
  • Mått: 2,3 x 3,7 cm
Guldiga Örhängen
39 kr
Partyhallen.se
Är du ute efter fina maskerad accessoarer så bör du verkligen kolla in dessa örhängen! Supersnygga, guldiga maskerad örhängen med små dekorativa mynt som blir ett utmärkt tillbehör till många olika utklädnader. Guldiga Örhängen omfattar ett par guldiga örhängen i metall med dekorativa små mynt. Passar vuxna. Info om Guldiga Örhängen: - Gudliga örhängen med små mynt. - Material: Metall. - Passar vuxna.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.