Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Chasin' Rabbits Drunken Mango Hand Pomade 50 ml

Denna handkräm är speciellt framtagen för att motverka uttorkning från frekvent handtvätt. Den absorberas snabbt och lämnar händerna mjuka och återfuktade utan att kännas kladdig. Handkrämen har en härlig doft av basilika, guava och grön mango.

179 kr

Handkräm
Kroppsvård
Hudvård
Nordic FeelKöp produkten hos Nordic Feel
Liknande produkter
Voluspa Hand Cream Eucalyptus & White Sage 50 ml
269 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av örtig salvia, eukalyptus, kardemumma och solvarm bark från hinoki
Voluspa Hand Cream Crisp Champagne 50 ml
299 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av sprudlande champagne med inslag av vanilj och ekfat.
Chasin' Rabbits All about Glow Toneup Cream - 50 ml
169 kr
Nordic Feel
En tonande kräm som återfuktar huden och gör tråkig hud klarare med en uppfriskande och lätt konsistens.
Voluspa Hand Cream Pink Citron Grapefruit 50 ml
219 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av stjärnfrukt, saftig röd grapefrukt, vinbär och vild ros.
Voluspa Hand Cream Saijo Persimmon 50 ml
299 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av persimon, nektarin, vit jasmin, persika och vinbär.
Chasin' Rabbits Drunken Mango Hand Pomade 50 ml
139 kr
Eleven
Speciellt utvecklad för att hjälpa till att motstå effekterna av obeveklig handtvätt. Utsökt doft med noter av basilika, guava och grön mango, snabbt absorberande, icke-fet, mycket effektiv handkräm för näring och återfuktning.
Havtorn Handkräm 50 ml
79 kr
Lloyds Apotek
Lättabsorberad handkräm som vårdar och skyddar torra händer utan att kännas fet eller kladdig. Handkrämen har en härligt fruktig doft av mandarin och apelsin från äkta eteriska oljor. Dermatologiskt testad.
Löwengrip Get A Grip Hand Balm - 50 ml
112 kr
Nordic Feel
Återfuktande och snabbabsorberande handcrème. Med mjukgörande mandelolja vårdar den varsamt händer och nagelband. Baserad på andra generationens sheanöt som verkar återfuktande och lugnande. Passar alla hudtyper, även känslig hy.Används vid behov under dagen.
Washologi Hand Cream Scent Of Desire - 500 ml
135 kr
Eleven
Washologis Hand Cream Desire håller dina händer lena och återfuktade, innehåller vårdande aloevera.
Treaclemoon Marshmallow Hearts Hand Cream 75 ml
39 kr
DOZ Apotek
Väldoftande, superåterfuktande handkräm med näringsrika vegetabiliska oljor som gör händerna mjuka och lena.
Chasin' Rabbits Bunny Line Smoother 15 ml
249 kr
Nordic Feel
Extra skonsam, lätt, utjämnande korrigering av rynkor på näsan och runt ögonen. Applikatorn med metallkula av roll-on-typ levererar aktiva ingredienser in i huden.
Four Reasons Hand Cream
224 kr
Eleven
Hand Cream är en fuktgivande handkräm som är snabbabsorberande. Berikad med effektiva och aktiva ingredienser som har en närande effekt. Handkrämen har en mjuk, krämig doft av mandel.
Chasin' Rabbits Green Golden Ruler 100 ml
289 kr
Eleven
Den yoghurtliknande krämen för ansikte och nacke förstärks av den återfuktande och närande funktionen av matcha och inca inchi-olja. Probiotika skapar ett skyddande skikt för friskare hud dag och natt.
Chasin' Rabbits All About Glow Multi-Balm - 7,5 g
219 kr
Eleven
Resevänligt återfuktande stift, praktiskt för att skydda rynkor och ojämnheter från uttorkning.
Dr. Ceuracle Vegan Aquarizing Hand Cream 50 ml
161 kr
Nordic Feel
Vegan Aquarizing Hand Cream är en vegansk handkräm framtagen för att intensivt återfukta och ge näring till torra och nariga händer. Den smältande krämiga texturen absorberas snabbt in i huden utan att kännas kladdig, och lämnar dina händer mjuka och smidiga med en naturlig lyster.Egenskaper:* Stärker hudens fuktbarriär för långvarig återfuktning.* Ger intensiv fukt och förbättrar hudens elasticitet.* Skyddar och vårdar även naglarna mot torrhet och skador.Nyckelingredienser:* Hinoki Cypress Water – Känd för sina lugnande och återfuktande egenskaper. Hinoki Cypress Water är naturligt antibakteriellt och bidrar till att skapa en balanserad och frisk hud.* Shea Butter – Skapar en skyddande barriär och förbättrar hudens smidighet.* Jojoba Seed Oil – Ger djup näring, återfuktar huden och bidrar till en naturlig lyster. Hjälper till att skydda och återställa hudens fuktbalans.* Karbamid (Urea): Tillför intensiv återfuktning på djupet samtidigt som den hjälper till att jämna ut hudens struktur. Dess exfolierande egenskaper bidrar till att minska ansamlingen av döda hudceller, vilket främjar en mjukare och smidigare hud.* Vitamin E – Näringsrik och stärkande för både hud och naglar. Hjälper till att skydda naglar från torrhet och skador samt förbättrar hudens elasticitet.Handkrämen doftar av "Darjeeling Forest", en exklusivt framtagen signaturdoft från Dr. Ceuracle för denna linje, med en behagligt doft av trä.
Havtorn Handkräm 50 ml
79 kr
DOZ Apotek
Lättabsorberad handkräm som vårdar och skyddar torra händer utan att kännas fet eller kladdig. Handkrämen har en härligt fruktig doft av mandarin och apelsin från äkta eteriska oljor. Dermatologiskt testad.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.