Denna veganska brun utan sol-spray ger en naturlig solkysst lyster på några timmar. Den innehåller hyaluronsyra som återfuktar huden och kan användas dagligen. Sprayen har en härlig doft av tropiska frukter och kan även appliceras ovanpå makeup.
Brun utan sol-spray och en mjuk appliceringsvante för bästa resultat! Ida Warg Face & Body spary ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av naturligt socker (DHA). Innehåller ej azo-färger. Sprayen är lättanvänd och det givna valet för dig som vill ha en perfekt airbrush look. Passar alla hudtoner och återfuktar i 48 timmar. Parfym- och doftfri. 100 % Vegansk formula.Appliceringsvanten är dubbelsidig för extra proffsig applikation. Kan återanvändas flera gånger. Tvätta med ljummet vatten och mild tvål efter användning och låt självtorka.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.
Brun utan sol-creme som ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av naturligt socker (DHA). Innehåller ej azo-färger. Formulan är speciellt framtagen för att passa den känsliga huden i ansiktet. Gör huden mjuk och ger ditt ansikte en pigg, fräsch och solkysst look året om. Parfym- och doftfri. Passar alla hudtoner. Återfuktar i 48 timmar. 100 % vegansk!
En helt ny formula med guidefärg från kakaoskal. Lättapplicerad och återfuktande mousse som snabbt torkar in huden och ger ett jämnt, solkysst slutresultat.
Brun utan sol-mousse och en mjuk appliceringsvante för bästa resultat! Ida Warg Face & Body mousse ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av naturligt socker (DHA). Innehåller ej azo-färger. Sprayen är lättanvänd och det givna valet för dig som vill ha en perfekt airbrush look. Passar alla hudtoner och återfuktar i 48 timmar. Parfym- och doftfri. 100 % Vegansk formula.Appliceringsvanten är dubbelsidig för extra proffsig applikation och kan återanvändas flera gånger. Tvätta med ljummet vatten och mild tvål efter användning och låt självtorka.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.
En lätt och färgad mousse speciellt anpassad för ansiktet. Moussen innehåller Hyaluronsyra som verkar återfuktande samtidigt som DHA utvunnet ur socker ger dig en direkt solkysst look och utvecklas till en naturlig solbränna på 6 timmar.
Vegansk brun utan sol spray med DHA utvunnet ur naturligt socker. Ger en lätt sommarfräsch glow på bara några timmar och doftar härligt av tropiska frukter. Kan användas ovanpå makeup och lämnar huden uppfriskad och återfuktad med hjälp av Hyaluronsyra. Kan användas dagligen.
Tanning Drops från Ida Warg är brun-utan-sol-droppar som enkelt blandas med din natt eller dagkräm för ett gravist solkysst resultat. Välj själv styrka, ju fler droppar du blandar i desto mörkare resultat. Innehåll: 45 ml
Brun utan sol-spray som ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av naturligt socker (DHA). Innehåller ej azo-färger. Sprayen är lättanvänd och det givna valet för dig som vill ha en perfekt airbrush look. Parfym- och doftfri. Passar alla hudtoner. Återfuktar i 48 timmar. 100 % vegansk!