I'm From Rice Sunscreen är en lätt och silkeslen solkräm som snabbt absorberas av huden. Den innehåller risextrakt som hjälper till att lugna irriterad hud och jämna ut hudtonen. Den skyddar effektivt mot solens skadliga UVA- och UVB-strålar.
Återfuktande solskydd som skyddar din hud från skadliga UV-strålar och förnyar och återfuktar din hud. Skyddar huden mot skadliga UV-strålar (UVA, UVB, blått ljus) med SPF50+.Björksav vårdar huden genom att lugna den, renar och återfuktar med sina många mineraler, enzymer, proteiner och antioxidanter. Aminosyror, mineraler och vitaminer från björksav bildar en fuktfylld barriär för att skydda huden från uttorkning och förhindra fuktförlust. Ett återfuktande solskydd som fungerar som en fuktkräm, för alla hudtyper.
Ge din hud en silkeslen känsla med I'm From Rice Toner 30 ml. Denna ansiktsvatten från I'm From är en perfekt lösning för att återfukta och balansera din hud. Med en unik formula baserad på risextrakt, hjälper den till att reducera rodnad och ge en jämnare hudton. Den kompakta storleken på 30 ml gör den idealisk för både resor och daglig användning. Perfekt för dig som söker en professionell hudvårdsrutin som verkligen gör skillnad. Upplev en fräsch och strålande hy varje dag. Framhäv din skönhet med denna hudvårdsfavorit!
Relief Sun är en lätt och krämig organisk solkräm som känns behaglig på huden. Även om du applicerar en stor mängd flera gånger är den inte klibbig, utan ger en fuktig finish som en lätt fuktkräm. Innehåller 30 % risextrakt och spannmålsfermenterade extrakt, ger fukt och näring åt huden.
Mjuk solskydd med satinfinish, berikad med risbranolja infunderad med antioxidantrik svart ris för att återfukta huden. Förstärkt med hjärtbladsextrakt för näring och lugnande effekter, plus niacinamid för att förbättra hudtonen. Denna formulering återfuktar utan att lämna en kladdig eller oljig rest, vilket gör den till ett utmärkt alternativ för de med känslig hud.SPF50+ / PA++++100% MineralzinkTest av irritation på känslig hud genomfördVegan-certifierad
Relief Sun är en lätt och krämig organisk solkräm som känns behaglig på huden. Även om du applicerar en stor mängd flera gånger är den inte klibbig, utan ger en fuktig finish som en lätt fuktkräm. Innehåller 30 % risextrakt och spannmålsfermenterade extrakt, ger fukt och näring åt huden.
Effektivt solskydd med hudvårdande egenskaper. Ginsengextrakt, rikt på saponin, har anti-aging effekter, hjälper till att lindra rynkor och ger näring åt huden. Niacinamid hjälper till att förbättra hudtonen och bibehålla hudens olje- och fuktbalans för en bättre struktur och klarare hy. Vår unika serumformel absorberas smidigt in i huden och ger en uppfriskande känsla och totalt skydd mot UV-strålning, utan att kvarlämna någon vit hinna eller klibbighet.
Relief Sun är en lätt och krämig organisk solkräm som känns behaglig på huden. Även om du applicerar en stor mängd flera gånger är den inte klibbig, utan ger en fuktig finish som en lätt fuktkräm. Kan användas året runt för att skydda din hur mot både UVA- och UVB-strålar. Den närande formulan med 30% risextrakt och spannmålsfermenterade extrakt ger huden fukt och näring. SPF50+
Beauty of Joseon Ginseng Moist Sun Serum är ett innovativt solskydd som kombinerar kraften i traditionella koreanska ingredienser med modern hudvård. Med SPF 50+ PA++++ ger den ett effektivt skydd mot skadliga UVA- och UVB-strålar, samtidigt som den vårdar huden med fukt och näring. Serumet innehåller 30% ginsengextrakt, känt för sina återfuktande och antioxidativa egenskaper, samt niacinamid som jämnar ut hudtonen och ger en strålande lyster. Den lätta, serumliknande formulan absorberas snabbt utan att kännas klibbig och lämnar huden med en fräsch, glowig finish.