
St.Tropez Self Tan Bronzing Mousse ger en snabb och enkel solbränna utan att behöva utsätta sig för solens skadliga strålar. Moussen är tonad för att underlätta appliceringen och ger en jämn och naturlig färg. Den anpassar sig till din egen hudton och återfuktar huden i upp till 24 timmar.










- Skyddar dina svarta kläder mot vita fläckar
- Skyddar dina vita kläder mot gula fläckar
- 48h anti-perspirantskydd
- Deo skyddar mot lukt, svett, fläckar, rester, irritation
- Ingen etylalkohol
NIVEA Men Black & White Original Roll On: Denna deo är utvecklad med textilexperter för att erbjuda dig ett kraftfullt anti-perspirantskydd utan att riskera vita märken och med minskning av gula fläckar. För att dina svarta toppar ska förbli svarta, utan vita fläckar och de vita tröjorna förbli vita, utan gula fläckar. Den unika formulan skyddar dig 48h non-stop mot svett och kroppslukt men är samtidigt skonsam mot din hud och hjälper till att behålla den ursprungliga färgen på dina kläder. Det genomskinliga skyddet lämnar inga spår. Dessutom skyddar anti-transpiranten dig från lukt, svett, rester och irritationer. Denna deodorant för män är dermatologisk testad och passar alla hudtyper.
Varningstext: Applicera inte på

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.