
En naturlig och ekologisk ansiktskräm som är speciellt framtagen för att återfukta huden intensivt. Krämen reducerar fina linjer och bidrar till en fastare och mer ungdomlig hud. Den kan användas både som dag- och nattkräm för bästa resultat.







Få fräscha ögon utan makeup med Depend Lash & Eyebrow Colour. Dina ögon är alltid naturligt markerade, direkt på morgon, när du sportar, solar eller badar. Lash & Eyebrow Colour har en ny och revolutionerande ört och växtbaserad formula innehållande bl.a rölleka, ringblomma, grönt te och blåbär. Denna unika sammansättning har skapat en produkt som är vattenfast skonsam att använda, enkel och snabb att applicera och ger en intensiv färg som vara länge. Detta ger också ett intryck av längre fransar och mer markerade bryn. Behandlingen tar bara några minuter och resultatet varar i upp till 6 veckor. Innehållet i förpackningen räcker till 5-7 behandlingar.



Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.