Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Voluspa Hand Lotion French Linen 450 ml

Denna handlotion från Voluspa har en fräsch och behaglig doft av bomullsblomma, bärnsten och soltorkad vaniljböna. En lyxig formula som återfuktar och mjukgör händerna, samtidigt som den lämnar en subtil doft av citrus och vit ceder.

256 kr

Handkräm
Kroppsvård
Hudlotioner
Nordic FeelKöp produkten hos Nordic Feel
Liknande produkter
Voluspa Hand Cream Suede Blanc 50 ml
179 kr
Eleven
Handlotion med doft av smörigt mjukt läder, cederträ, bärnsten, sandelträ, patchouli och tonkaböna.
L'Occitane Verbena Cooling Hand Cream 30 ml
93 kr
Nordic Feel
En handkrämsgel med en uppfriskande doft av verbena. Den lätta formulan absorberas snabbt in i huden och samtdigt some den återfuktar och mjukgör. Innehåller verbena extrakt från Provence.
Voluspa Hand Lotion Eucalyptus & White Sage 450 ml
244 kr
Eleven
Handlotion med doft av örtig salvia, eukalyptus, kardemumma och solvarm bark från hinoki
Voluspa Hand Cream French Linen 50 ml
209 kr
Eleven
Handlotion med fräsch doftkombination av bomullsblomma, bärnsten, soltorkad vaniljböna, citrusskal och vit ceder.
Molton Brown Refined White Mulberry Fine Liquid Hand Lotion 300 ml
230 kr
Eleven
Molton Brown Refined White Mulberry Hand Lotion är berikad med hudvårdande ingredienser som ger händerna fukt, näring och skydd. Doftsatt med fräscha, örtiga noter av basilika, salvia och timjan. Kombinera gärna med Molton Browns matchande handtvål för att förstärka den härligt örtiga doften.• Återfuktande handlotion• Noter av basilika, salvia och timjan• Doftfamilj: CitrusTopp: Basilika, bergamott, elemiHjärta: Salvia, grönt te, rosmarinBas: Timjan, maté, mysk100% vegansk formula*, cruelty free och ansvarsfullt tillverkad i England.*Inga ingredienser av animaliskt ursprung.
Voluspa Hand Lotion Crisp Champagne 450 ml
349 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av sprudlande champagne med inslag av vanilj och ekfat.
Voluspa Hand Wash Crisp Champagne 450 ml
349 kr
Nordic Feel
Handtvål med doft av sprudlande champagne med inslag av vanilj och ekfat.
Voluspa Hand Lotion French Linen 450 ml
244 kr
Eleven
Handlotion med fräsch doftkombination av bomullsblomma, bärnsten, soltorkad vaniljböna, citrusskal och vit ceder.
Voluspa Hand Cream Saijo Persimmon 50 ml
299 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av persimon, nektarin, vit jasmin, persika och vinbär.
Molton Brown Flora Luminare Hand Lotion - 300 ml
329 kr
Nordic Feel
Molton Brown Flora Luminare Hand Lotion är berikad med hudvårdande ingredienser som ger händerna fukt, näring och skydd. Doftsatt med sprudlande apelsinblomma, blommig jasmin och len vanilj. Kombinera gärna med Molton Browns matchande handtvål för att förstärka de varma noterna av vita blommor.• Lätt och återfuktande• Noter av apelsinblomma, jasmin, ros och mysk• Doftfamilj: Floral MuskyTopp: Apelsinblomma, mandarin, ylang-ylangHjärta: Polynesisk frangipani, jasmin absolute, ros absoluteBas: Vanilj, cederträ, mysk100% vegansk formula*, cruelty free och ansvarsfullt tillverkad i England.*Inga ingredienser av animaliskt ursprung.
Voluspa Hand Cream Pink Citron Grapefruit 50 ml
219 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av stjärnfrukt, saftig röd grapefrukt, vinbär och vild ros.
Voluspa Hand Wash Eucalyptus & White Sage 450 ml
349 kr
Nordic Feel
Handtvål med doft av örtig salvia, eukalyptus, kardemumma och solvarm bark från hinoki
Voluspa Hand Wash Eucalyptus & White Sage 450 ml
244 kr
Eleven
Handtvål med doft av örtig salvia, eukalyptus, kardemumma och solvarm bark från hinoki
Voluspa Hand Lotion Saijo Persimmon 450 ml
349 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av persimon, nektarin, vit jasmin, persika och vinbär.
Compagnie de Provence Hand And Body Lotion Sparkling Citrus - 300 ml
207 kr
Eleven
En fuktgivande lotion som innehåller de allra bästa botaniska oljorna från Provence för att ta hand om din kropp och dina händer.Formulan är berikad med PDO-olivolja som återfuktar, sötmandelolja som lugnar och sheasmör som skyddar huden.Den lätta, flytande konsistensen sjunker snabbt in i huden så att du kan klä på dig strax efter appliceringen, och huden känns mjuk och behaglig.Njut av den soliga, glada doften med sprudlande citrusnoter som är som en fläkt av ren optimism!
Voluspa Hand Cream Crisp Champagne 50 ml
299 kr
Nordic Feel
Handlotion med doft av sprudlande champagne med inslag av vanilj och ekfat.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.