Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Solskärm med Strass Svart - One size

Denna svarta solskärm är ett stilrent tillbehör som skyddar ögonen från solen. Den är dekorerad med strass och passar perfekt för en dag på golfbanan eller andra utomhusaktiviteter. Solskärmen är one size och tillverkad i polyester.

139 kr

Solskydd
Maskeradaccessoarer
Huvudbonader
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Solskärm med Strass Vit - One size
139 kr
Partykungen
Ljus, fräsch och redo att ta sommaren med storm! Med den här solskärmen slipper du sol i ögonen samtidigt som håret får fladdra fritt. 

Solskärm med Strass Vit är en solskärm i vitt med matchande strass på skärmen. Klockrent tillskott till golf-outfiten!

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxen)
Ljusrosa Skärmkeps
49 kr
Partyhallen.se
När du vill addera en elegant detalj till din sommarstil är vår solkeps i en sött rosa nyans det perfekta valet. Den skyddar inte bara dina ögon från solen med sin solskärm utan skänker också en anpassningsbar komfort tack vare dess smarta design. Ljusrosa Skärmkeps omfattar en läcker skärmkeps som har en ljusrosa nyans. Kepsen har ett kardborreband på baksidan så att du enkelt kan justera storleken för bästa passform. Info om Ljusrosa Skärmkeps: - Ljusrosa skärmkeps - Material: Polyester - Mått skärm: ca 9 (L) x 18 (B) cm - Storlek: Vuxenstorlek (justerbar)
Gosedjur Golden Retriever Hund 42 cm
379 kr
Partyhallen.se
Mjukisdjur kan ge tröst och glädje, och en hund i detta format är inget undantag. Detta gosedjur i form av en hund är inte bara en leksak utan också en lojal följeslagare. Gosedjur Golden Retriever Hund 42 cm omfattar ett gosedjur i form av en hund av rasen golden retriever. Info om Gosedjur Golden Retriever Hund 42 cm: - Hundformat gosedjur - Material: Polyester - Mått: 26 (B) x 21 (D) x 42 (H) cm
Solskärm med Strass Neongul - One size
139 kr
Partykungen
Den här snygga rackaren håller solen borta från ögonen men låter dig ändå njuta av den sköna sommarbrisen. Med en lyxig strassdetalj och en knallig gul färg är du garanterat blickfånget på stranden, festivalen eller golfrundan! 

Solskärm med Strass Neongul är en solskärm i neongul med matchande strass på skärmen. Klockrent tillskott till golf-outfiten!

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxen)
Solskärm Röd - One size
49 kr
Partykungen
En solskärm gör dig lika snygg på stranden som på pokerkvällen med kompisarna? Bara välja och vraka när du vill ha den på skallen. Passar i sommarvärmen för att skydda dig från solen samtidigt som det är en riktigt läcker huvudbonad! 

Solskärm Röd är en genomskinlig, röd skärm för pokerspel eller maskerad med ett elastiskt parti baktill för skön passform. Matcha med solglasögon med senilsnöre för en helskön veteranlook.

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (för vuxna)
Solskärm Holografisk Rosa - One size
99 kr
Partykungen
Oavsett hur gullig du är i övrigt så kommer denna proffsiga solskärm att signalera att du är söt, men också en cooling. matcha med snygga solbrillor och du kommer framstå som kvällens stjärna! 

Solskärm Holografisk Rosa är en skärm som går runt huvudet och skuggar dina ögon. Skärmen är tillverkad av ett holografiskt rosa material som ger lite extra lyxig stil till din outfit.

  • Material: Plast
  • Storlek: One size vuxen
Stickers Bluey Icons
29 kr
Partykungen
Ta med Bluey och de andra vovvarna till nästa pysselstund! Perfekta stickers för att piffa upp pysselböcker, skolböcker eller vad som helst som behöver lite extra lekfullhet! 

Stickers Bluey Icons inkluderar totalt sjutton stycken klistermärken som alla kommer med motiv från barnprogrammet Bluey. Perfekt att dela ut som present i kalaspåsarna till barnen på barnkalaset!

  • Mått (ark): 20 x 10 cm
  • Inkl. 17 x Klistermärken
  • Officiellt licensierad
Skyddsglasögon Svarta - One size
99 kr
Partykungen
Oavsett om du vill få den rätta looken som SWAT-polis, militär eller som cool skidåkare på after ski-festen kommer dessa svarta skyddsglasögon passa alldeles ypperligt!

Skyddsglasögon Svarta kommer i svart färg med tonat glas och justerbara band så de sitter bekvämt runt ditt huvud. Ett ypperligt maskeradtillbehör för din outfit inför partyt!

  • Material: Plast
  • Mörktonat glas
  • Justerbart resårband
  • Observera att dessa inte är riktiga skyddsglasögon
  • One size (vuxenstorlek)
Solskärm Grön - One size
49 kr
Partykungen
Letar du efter en färgglad huvudbonad till 80-talsfesten eller behöver du en lämplig och cool keps för soliga dagar på stranden eller golfbanan? Då har du kommit rätt! Speciellt om du gillar gröna saker i form av solkepsar!

Solskärm Grön är en häftig skärm att sätta på skallen. Skärmen är genomskinlig i grön färg och har ett elastiskt parti i nacken för bästa passform. En riktig 80's keps om vi får säga!

  • Material: Plast
  • Storlek: One size (vuxen)
Solskärm Blå - One size
49 kr
Partykungen
Lika blå som havet blir du med den här läcka solskärmen på skallen! 80-talet går aldrig ur tiden! Gillar du att sticka ut synas, då är det här garanterat en solskärm för dig! Det är bara att slå till!

Solskräm Blå är en proffsig och snygg, vit skärm med genomskinlig blå plast med elastiskt parti i nacken för bästa passform. Passar lika bra på maskeraden med casinotema eller som strandhatt.

  • Material: Plast
  • Storlek: One size vuxen
Ögonmask Svart med Slöja
39 kr
Partykungen
Är det dags för balmaskerad, men du tycker att den lilla "masken" som de kallar den så prydligt är lite väl fjantig? Med denna mask skyddar du enkelt hela ansiktet, men med samma "balkänsla" som vanliga balmasker. På med en riktigt snygg kavaj och du är redo för en superrolig fest... helt identitetsskyddad! 

Ögonmask Svart med Slöja är en snygg balmask som har samma utseende som en vanlig mask, men med en sjal hängandes från masken och ned över ansiktet. Denna mask passar utmärkt till alla typer av maskerad- och halloweenfester, inte minst till balmaskeraden. Matcha gärna med en riktigt snygg hatt och en kavaj, eller varför inte en klänning och lååånga klackisar? 

Observera att endast masken medföljer.

Material: 100% Polyester.
Storlek: One Size (vuxenstorlek).
Svart Solfjäder med Gulddetaljer
59 kr
Partyhallen.se
Att kunna fläkta sig när det är riktigt varmt ute är riktigt skönt, att dessutom vara fashionabel är ännu trevligare! Denna solfjäder i svart plast och tyg med vackra gulddetaljer är perfekt för båda dessa saker. Den kan även vara perfekt för en viktoriansk maskerad eller en häftig bal med vackra utsmyckade balklänningar för att slippa svettas! Svart Solfjäder med Gulddetaljer innefattar en svart solfjäder med vackra gulddetaljer. Mått : 23 cm (L) 43 cm (B).
Solskärm Neongul
59 kr
Partyhallen.se
Sätt pricken över i på din maskerad eller strand utstyrsel med denna tuffa solkeps i neongult! Med den här skärmkepsen kan du se riktigt snygg ut samtidigt som du skyddar ögonen från solens starka strålar, perfekt för dig som gärna kombinerar det snygga med det praktiska. En super häftig skrämkeps som passar helt perfekt till både strandbesöket och en färgglad 80-tals maskerad! Solskärm Neongul omfattar en neongul solskärm med genomskinlig skärm och elastiskt band baktill. Solskärmen är tillverkad av plast och passar vuxna. Info om Solskärm Neongul: - Material: Plast. - Mått Skärm: ca 15 x 20 cm. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Glasögon Runda Stora Röda - One size
69 kr
Partykungen
Om du ibland behöver se din värld i ett mer rosenrött skimmer så är dessa snygga glasögon en enkel genväg dit. De är riktigt stora, runda och härligt rödrosa och gör helt enkelt världen lite gulligare och mer romantisk. Glasögonen passar också bra på både maskerad och temafest.

Glasögon Runda Stora Röda är ett par rödtonade glasögon med matchande bågar i genomskinlig plast. Komplettera gärna med glasögonsnöre så har du dem alltid till hands runt halsen, även när det går vilt till på dansgolvet.

  • Material: Plast
  • Storlek: One size vuxen
  • Observera att glasögonen ej är UV-skyddade!
Extension Rod Bag för 7-10 Fots fiskespön
749 kr
AstroSweden
Ordentligt spöfodral för att kunna ta hand om och transportera dina fina fiskespön. Har du ordning på grejerna så h'nder sällan dom där olyckerna där saker så lätt går sönder. Daiwa Extension Rod bag är en telskopiskt spöfodral som passar och skyddar spön som är mellan 7-10 fot långa. (210-300cm)
Skärmkeps Neon Orange
39 kr
Partyhallen.se
Ta dig tillbaka till 80-talsets färgsprakande modetrender med denna läckra skärmkeps i neon orange! Med den här super coola solskärmen blir det lätt som en plätt att få till den ultimata 80-tals looken inför både maskerad och fest. Bär solkepsen tillsammans med en passande maskeraddräkt eller skapa din egna utklädnad med hjälp av matchande 80-tals neon kläder och accessoarer. En tuff 80-tals golfskärm för både tjejer och killar som är ute efter snygga accessoarer till maskerad utstyrseln. Skärmkeps Neon Orange består av en skärmkeps i häftigt neon orange. Kepsen har ett elastiskt band baktill för bästa passform. Info om Skärmkeps Neon Orange: - Material: Polyester. - Mått skärm: 10 (L) x 19 (B) cm. - Storlek: One size (vuxenstorlek).

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.