Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Strumpbyxor Pirat Dödskallar - One size

Dessa svarta strumpbyxor är dekorerade med vita dödskallar längs benen, vilket ger en cool och edgy look. Perfekt för att komplettera en piratdräkt eller för att lägga till en unik touch till din vardagsoutfit. Tillverkade i nylon och finns i one size.

79 kr

Strumpbyxor
Maskeradkläder
Halloween
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Day of the Dead Strumpbyxor Barn - One size
99 kr
Partykungen
Även barn förtrollas av den vackra day of the dead-looken. Därför är det alldeles självklart att även de ska få alla förutsättningar för att kunna bygga ihop den alldeles perfekta outfiten. Med Day of the Dead Strumpbyxor Barn kommer ni långt på vägen. Sedan gäller det bara att få till den lagom svåra sminkningen!

Dessa strumpbyxor för barn kommer i en svart färg och dekoreras av motiv av skelettben, döskallar och röda, vackra rosor. Perfekt när halloween nalkas.

Kommer i one-size (barnstorlek).
Day of the Dead Strumpbyxor Svarta - One size
129 kr
Partykungen
Att klä ut sig till day of the dead på halloween är nästan att fuska, för om vi ska vara ärliga; visst blir man riktigt vacker! Med rätt sminkning, kläder och accessoarer blir man ett blickfång som är värt att beundra. Det krävs många detaljer för att nå ett komplett resultat, men när man är klar är det verkligen mödan värd. Day of the Dead Strumpbyxor Svarta är ett perfekt plagg som kommer ge din outfit en perfekt touch.

Strumpbyxorna kommer i en svart färg och dekoreras av skelett, döskallar och rosor - precis som det ska vara när man vill se ut som day of the dead. Kombinera dem med våra andra day of the dead accessoarer för en komplett outfit.

Kommer i one-size.
Strumpbyxor Spindelnät Mönster
59 kr
Partyhallen.se
Bli extra snygg till halloween med dessa läckra strumpbyxor med spindelnät mönster! Snyggt svarta nylonstrumpbyxor med spindelnätsmotiv som passar lika bra till en stilfull häxa utklädnad som till en vanlig festklädsel. Toppenbra val för alla som söker passande strumpbyxor till halloween. Strumpbyxor Spindelnät omfattar ett par svarta nylonstrumpbyxor med spindelnätsmönster. Kommer i vuxenstorlek. Info om Strumpbyxor Spindelnät: - Svarta strumpbyxor med spindelnätsmönster. - Material: Nylon, elastan. - Vuxenstorlek.
Strimlade Strumpbyxor Svart - One size
149 kr
Partykungen
Letar du strumpbyxor som får dig att se ut som en riktig bad girl? Ja då har du hittat rätt. Dessa strumpbyxor som vi väljer att kalla för strimlade är riktigt snygga och får dig att se ut som en lyxig brud. Använd till din maskeradoutfit, eller varför inte till vardagen?

Strimlade Strumpbyxor Svart kommer i storleken One size för vuxna och levereras styckvis. Strumpbyxorna är tillverkade i 90% polyamid/nylon och 10% spandex vilket gör dem väldigt elastiska. Använd som accessoar till maskeraddräkten eller till vardagen.

  • Material: Polyamid/nylon, spandex
  • Storlek: One size vuxen
  • Antal: Säljs styckvis
  • Bra passform med stretch
  • Tvättråd: 40°C

Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass! Inte att jämföra med andra maskeraddräkter alltså. Tack vare tygets kvalitet kan du tvätta och använda dräkten om och om igen.
Blodiga Strumpbyxor - One size
79 kr
Partykungen
Ska du klä ut dig till en zombie sjuksköterska på halloween behöver du såklart fixa din outfit från topp till tå för en så maxad läskig look som möjligt. Även dina ben såklart! Så hoppa i dessa blodiga strumpbyxor och gör dig redo för halloweenfesten!

Blodiga Strumpbyxor är vita strumpbyxor med rött blodstänk. Perfekt komplement till din blodiga klänning eller kjol på halloween!

  • Material: 100 % Nylon
  • One size (motsvarande Medium/Large vuxenstorlek)
Svart/Vita Randiga Strumpbyxor - One size
59 kr
Partykungen
Håll benen varma samtidigt som du får en riktigt snygg detalj till din outfit med dessa randiga strumpbyxor! Dessa tidlösa strumpbyxor passar perfekt för både vardagsbruk och speciella tillfällen. Gör dig redo att imponera med dessa eleganta strumpbyxor!

Svart/Vita Randiga Strumpbyxor inkluderar ett par svart och vitrandiga strumpbyxor. Perfekt komplement till din maskeradoutfit! 
 
  • Material: 88% Polyamid, 12% Elastan
  • Storlek: One size
Nätstrumpbyxor Day of the Dead - One size
79 kr
Partykungen
Let's get spooky! Nu slipper du att välja mellan att vara läskig och snygg - den här strumpbyxan är nämligen båda delarna! Prydda med små döskallar är det här ett plagg som passar halloween lika bra som day of the dead! 

Nätstrumpbyxor Day of the Dead kommer i storleken one size (för vuxna). En mycket snygg underdel att bära till din mest skrämmande klänning!

  • Storlek: One size (för vuxna)
  • Material: Polyester
  • Skor medföljer ej
Strumpbyxor Skelett - Standard
39 kr
Partykungen
Dags att vingla iväg på maskerad utklädd till benrangel? Se till att pryda underkroppen med äkta skelett-tights för maxad look! 

Strumpbyxor Skelett kommer i storlekarna Standard och X-Large. Strumpbyxorna är tillverkade av elastan och pryds av skelettdelar och hjärtan. Perfekt på underkroppen om du vill förvandla dig till levande skelett!

  • Storlekar: Standard och X-Large
  • Material: Elastan
  • Skor medföljer ej
Svarta Strumpbyxor Skelett - X-Large
79 kr
Partykungen
Låt spirorna passa in på halloweenfesten genom att klä in dem i skelett. Dessa strumpbyxor är det ultimata tillbehöret till din skelettklänning! 

Svarta Strumpbyxor Skelett inkluderar ett par svarta strumpbyxor med motiv av vitt skelett på benen. Perfekt accessoar till halloween! 

  • Material: Nylon
  • Storlek: One size och X-Large
  • 40 DEN
Strumpbyxor Dödskallar Pirat Deluxe - One size
149 kr
Partykungen
Accessoarer och plagg med dödskallar utstrålar alltid en tuff attityd. Dessa coola strumpbyxor är minsann inget undantag, och de passar utmärkt till både maskerader och till vanliga festtillfällen. Kanske vill du gå som en pirat på halloween? Vad passar då inte bättre än plagg fyllda med dödskallar! Kombinera dem med en av våra spännande utklädnader för ett effektfullt resultat.

Med Strumpbyxor Dödskallar Pirat Deluxe får du ett par heltäckande strumpbyxor i en mörk färg som dekoreras av flertalet dödskallar.

Kommer i en one-size.

Detta är en Leg Avenue™ produkt. Leg Avenue är kända för sina maskeradkläder och tillbehör som är av fantastisk kvalitet. Kanske kostar de lite mer, men de är helt i sin egen klass!
Strumpbyxor Fladdermöss - One size
79 kr
Partykungen
När halloween närmar sig kan du med gott samvete arkivera dina ordinarie kläder, för nu gäller det att sätta skräck i folk och fä. Med ett par ursköna strumpbyxor som pryds av bråkiga fladdermöss kan du både känna dig bekväm och ruskig när du ger dig ut i höstnatten! 

Strumpbyxor Fladdermöss inkluderar ett par svarta strumpbyxor med motiv av vita fladdermöss på. Precis vad du behöver för att både vara snygg, komfortabel och riktigt läskig på halloweenfesten!

  • Material: 100% Nylon
  • 40 DEN
  • Storlek: One size och X-Large
Strumpbyxor Spindelnät - One size
59 kr
Partykungen
Oavsett om du ska klä ut dig till en spindelhäxa eller allehanda otäckt väsen på halloween kommer dessa coola strumpbyxor garanterat bli som pricken över i:et för hela din look!

Strumpbyxor Spindelnät är svarta nätstrumpbyxor med spindelnät och spindlar. Ett givet plagg för din halloweenoutfit!

  • Material: Nylon
  • Inget annat på bilden ingår
  • One size (vuxenstorlek)
Skelett Strumpbyxor
49 kr
Partyhallen.se
Coola och läskiga skelettstrumbyxor, perfekt utklädning och outfit för halloween fest! Maxa stämningen med dessa läskigt snygga dam strumpbyxor för vuxen med skelett motiv, en både skrämmande och snygg halloween utklädnad. Denna läskiga skelett outfit väcker definitivt halloween feeling, ett säkert kort för en maxad halloweenfest och maskerad full av mystiska varelser. Skelett Strumpbyxor omfattar ett par svarta strumpbyxor i polyester med motiv av skelettben i vitt på framsidan. Strumpbyxorna är i one size. Info om Skelett Strumpbyxor: - Strumpbyxor med skelettmotiv. - Material: Polyester. - One size (vuxenstorlek).
Lila/Svart-Randiga Strumpbyxor - One size
69 kr
Partykungen
Piffa till din look inför partyt och hoppa i dessa läckra svart- och lilarandiga strumpbyxor. De passar utmärkt om du ska klä ut dig till en häxa eller att bara ha som ett snyggt tillbehör till din outfit.

Lila/Svart-Randiga Strumpbyxor är i stretchigt material och är ett perfekt komplement till din maskeraddräkt. Tjocklek: 70 den.

Finns i storlek: X-Large.
Day of the Dead Skelett Strumpbyxor
129 kr
Partyhallen.se
Till Day of the Dead maskeraden blir ett par skelett strumpbyxor en elegant detalj ihop med den mexikanska utklädnaden. Strumpbyxorna representerar inte endast skelett, utan även liv i form av fina rosor som utan tvivel kommer dra åt sig uppmärksamhet vid evenemanget. Day of the Dead Skelett Strumpbyxor är ett par genomskinliga strumpbyxor i svart design med motiv av skelett, rosor och döskallar. One size (vuxenstorlek).
Svarta Nätstrumpbyxor - One size
59 kr
Partykungen
Ge din maskeradoutfit some extra spice med dessa läckra strumpbyxor i nät. Funkar lika bra till vardags som till maskeradfesten! 

Svarta Nätstrumpbyxor går utmärkt att bära både till vardags eller på temafest. Passar utmärkt maskeraden om du vill tillägga en snygg detalj till din utklädnad. 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size eller X-Large

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.