Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 549
KATEGORIER
Strumpbyxor Svart/Lila Randiga - One size

Dessa randiga strumpbyxor i svart och lila är perfekta för att komplettera din Halloween-utstyrsel. De är tillverkade i ett stretchigt och bekvämt polyestermaterial och passar de flesta vuxna.

59 kr

Strumpbyxor
Maskeradkläder
Tillbehör
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Strumpbyxor för Barn Häxa Lila - 3-6 år
49 kr
Partykungen
Särskilt framtagna strumpbyxor för att klä benen på små häxor som bestämt sig för att spöka runt i kvarteret i jakt på både bus och godis. Ett måste till häxklänningen! 

Strumpbyxor för Barn Häxa Lila är lila strumpbyxor som kommer i en stretchig modell som passar barn mellan åldrarna sju till tolv. Perfekt till Halloween när barnet skall klä ut sig till häxa! 

  • Material: Polyester, spandex
  • Finns i storlek: 3-6 år eller 7-12 år
Randiga Knästrumpor Svart/Lila
69 kr
Partyhallen.se
Ska du klä ut dig till häxa inför halloween så blir dessa randiga knästrumpor i svart och lila ett utmärkt maskerad tillbehör till din utklädnad! Tjusiga strumpor som snabbt och enkelt piffar upp klädseln. De passar även fint till andra typer av utklädnader i svart och lila som till exempel en vampyr eller liknande. Randiga Knästrumpor Svart/Lila omfattar ett par svarta och lila knästrumpor med ränder. Strumporna är tillverkade av nylon och elastan och kommer i vuxenstorlek. Info om Randiga Knästrumpor Svart/Lila: - Knästrumpor med ränder i svart och lila. - Material: Nylon, elastan. - Vuxenstorlek.
Svarta Nätstrumpbyxor - One size
59 kr
Partykungen
Ge din maskeradoutfit some extra spice med dessa läckra strumpbyxor i nät. Funkar lika bra till vardags som till maskeradfesten! 

Svarta Nätstrumpbyxor går utmärkt att bära både till vardags eller på temafest. Passar utmärkt maskeraden om du vill tillägga en snygg detalj till din utklädnad. 

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size eller X-Large
Strumpbyxor Spindelnät Web
59 kr
Partyhallen.se
Snyggt svarta strumpbyxor med läckert spindelnät-mönster som gör dem till de perfekta strumpbyxorna för alla festliga halloween utstyrslar, vare sig du ska klä ut dig till en läskig häxa eller bara göra dig lite extra festfin inför firandet. Dessa halloween spindelnät strumpbyxor är med andra ord ett perfekt tillbehör för alla som vill fira årets kusligaste högtid med stil! Strumpbyxor Spindelnät omfattar ett par svarta nylonstrumpbyxor för vuxna med häftiga spindelnätsmotiv. Info om Strumpbyxor Spindelnät: - Svarta strumpbyxor med spindelnätsmotiv. - Material: 100% Nylon. - Passar vuxna.
Randiga Knästrumpor Svart/Neon Orange
69 kr
Partyhallen.se
Snyggt randiga halloween knästrumpor som blir en riktigt fin detalj till din maskerad utklädnad! De snygga nyanserna av svart och neon orange gör dem utmärkta till exempelvis en häxa eller pumpa utklädnad. Riktigt snygga knästrumpor som garanterat gör din utklädnad extra fin! Randiga Knästrumpor Svart/Neon Orange omfattar ett par randiga knästrumpor i svart och neon orange. Strumporna är tillverkade av nylon och elastan och kommer i vuxenstorlek. Info om Randiga Knästrumpor Svart/Neon Orange: - Knästrumpor med ränder i svart och neon orange. - Material: Nylon, elastan. - Vuxenstorlek.
Strumpbyxor med Spindelnät Svarta
99 kr
Partyhallen.se
Festliga nylonstrumpbyxor som gör dig riktigt fest-fin! Med dessa snygga nylonstrumpbyxor kan du enkelt snygga till både fest outfits och halloween utklädnader. Helt enkelt superfina halloween strumpbyxor som är ett perfekt fest- och maskerad-tillbehör för dig som vill piffa upp utstyrseln på ett enkelt och snabbt sätt. Strumpbyxor med Spindelnät Svarta innehåller ett par svarta nylonstrumpbyxor med svart spindelnätsmotiv. Strumpbyxorna har en täthet på 40 den och passar vuxna. Info om Strumpbyxor med Spindelnät Svarta: - Täthet: 40 den. - Material: Nylon. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Orange och Svarta Strumpbyxor Barn
59 kr
Partyhallen.se
När oktober månaden äntligen är kommen gäller det att vara klädd i den rätta Halloweenandan som t.ex. dessa orange/svarta strumpbyxor för barn. Orange och Svarta Strumpbyxor Barn omfattar ett par stretchiga orange- och svartfärgade strumpbyxor i en randig design. One size (passar de flesta bran).
Randiga Strumpbyxor Lila & Svart Barn
79 kr
Partyhallen.se
Randiga strumpbyxor skapar många olika möjligheter! Dessa randiga strumpbyxor för barn i svart och lila är ett utmärkt maskeradtillbehör till förslagsvis en häxutklädnad eller liknande. Lika snygga till maskerader som till vardags. Randiga Strumpbyxor Lila & Svart Barn innehåller ett par snygga strumpbyxor för barn med ränder i svart och lila. One size (6-12 år).
Strumpbyxor Svart/Orange Randiga - One size
59 kr
Partykungen
Varför inte täcka benen inför den stundande maskeraden med den klassiska Halloween-färgen orange? Perfekt när du ska ge dig ut i den kalla oktoberkvällen iklädd en svart klänning, spetsig hatt och en kvast i handen! 

Strumpbyxor Svart/Orange Randiga är ett par randiga strumpbyxor som kommer tillverkade av ett stretchigt och mjukt polyester-material. Perfekt att använda till exempel en häxdräkt inför Halloween!  

  • Material: Polyester
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
  • Skor medföljer ej
Strumpbyxor Röd/Vit Randiga - One size
69 kr
Partykungen
Ska du klä ut dig till en kvinnlig tomtenisse på julfesten? Pryd dina spiror med dessa härliga strumpbyxor, röd- och vitrandiga, precis som ett par riktiga elf-ben för den rätta tomtenisse-looken!

Strumpbyxor Röd/Vit Randiga är ett par röd- och vitrandiga strumpbyxor. En ypperlig nederdel till din tomtenisseklänning eller clownklänning!

  • Material: Elastan
  • Tjocklek: 70 Den
  • Inget annat på bilden ingår
  • Finns i storlek: One size
Strumpbyxor Day of the Dead - One size
59 kr
Partykungen
Planerar du att bära en läskig klänning på halloweenfesten eller Day of the Dead-firandet är ett par läskiga strumpbyxor typ ett måste att matcha med. Som dessa strumpbyxor med döskallar på till exempel!

Strumpbyxor Day of the Dead består av ett par svarta heltäckande strumpbyxor som dekoreras av flertalet dödskallar och röda rosor, vilket passar perfekt att använda till exempelvis Day of the Dead eller Halloween. 

  • Material: 88% Polyamid, 12% Elastan
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
Strumpbyxor Fladdermöss - X-Large
79 kr
Partykungen
När halloween närmar sig kan du med gott samvete arkivera dina ordinarie kläder, för nu gäller det att sätta skräck i folk och fä. Med ett par ursköna strumpbyxor som pryds av bråkiga fladdermöss kan du både känna dig bekväm och ruskig när du ger dig ut i höstnatten! 

Strumpbyxor Fladdermöss inkluderar ett par svarta strumpbyxor med motiv av vita fladdermöss på. Precis vad du behöver för att både vara snygg, komfortabel och riktigt läskig på halloweenfesten!

  • Material: 100% Nylon
  • 40 DEN
  • Storlek: One size och X-Large
Strumpbyxor med Dödskallar - One size
59 kr
Partykungen
Planerar du att bära en läskig klänning på halloweenfesten är ett par läskiga strumpbyxor typ ett måste att matcha med. Som dessa strumpbyxor med döskallar på till exempel!

Strumpbyxor med Dödskallar består av ett par svarta heltäckande strumpbyxor som dekoreras av flertalet vita dödskallar, vilket passar perfekt att använda till exempelvis en piratdräkt eller till Halloween. 

  • Material: 88% Polyamid, 12% Elastan
  • Storlek: One size (vuxenstorlek)
Strumpbyxor Pirat Dödskallar - One size
79 kr
Partykungen
YARRR! Dags för piratmaskerad? Matcha din piratoutfit med dessa coola strumpyxor med döskallar! De blir en riktigt fräsig detalj som kommer göra mycket för hela din look. Vi lovar!

Strumpbyxor Pirat Dödskallar är svarta strumpbyxor med motiv av vita piratdödskallar längs utsidan av benen. Perfekta att ha under piratkjolen eller piratklänningen!

  • Material: Nylon
  • 40 den
  • Finns i storlek: One size och X-Large
Svarta Strumpbyxor med Fladdermöss
79 kr
Partyhallen.se
Festliga halloween strumpbyxor med fint fladdermöss-motiv. Dessa häftiga nylonstrumpbyxor blir ett helt perfekt halloween och maskerad-tillbehör för dig som vill klä ut dig till exempelvis en häxa eller liknande, men de passar även alldeles utmärkt för dig som bara vill ha en passande festklädsel till halloween firandet. Men dessa nylonstrumpbyxor kan du alltså snygga till en hel del olika typer av outfits och utklädnader. Svarta Strumpbyxor med Fladdermöss innehåller ett par svarta strumpbyxor med vita motiv av fladdermöss framtill. Strumpbyxorna har en tjocklek på 40 den och är tillverkade av nylon. Info om Svarta Strumpbyxor med Fladdermöss: - Täthet: 40 den. - Material: Nylon. - Storlek: One size (vuxenstorlek).
Strumpbyxor Skelett - One size
99 kr
Partykungen
Svarta strumpbyxor med skelettryck på framsida.

Passar till de flesta storlekar.

Material: 100% nylon.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.