Köpa.se Logo
x
570 935
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Flytande Golfbollar - 4-pack

Ett set med fyra golfbollar som flyter på vatten. Perfekt för golfaren som ofta hamnar i vattnet och vill slippa dyra förluster. Bollarna har standardstorlek och vikt för golfspel.

149 kr

Roliga prylar
Golfbollar
Sport, hobby och fritid
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Suddgummin Bollar Sport - 4-pack
29 kr
Partykungen
Älskar du bollsporter? Kanske gillar du bollsporter så mycket att du har svårt att sitta still på lektionerna i skolan och bara längtar ut till planen hela tiden? Här får du fyra suddgummin som är formade som bollar från olika sporter, och kanske kan de hjälpa till att göra skolarbetet lite roligare?

Suddgummin Bollar Sport inkluderar fyra stycken suddgummi formade som bollar från olika sporter. Du får till exempel en fotboll och en rugbyboll. Suddgummibollarna har olika former och färger och levereras i en praktiskt liten box.
Toalettgolf
149 kr
Partykungen
Det finns många med män med mig som älskar att sitta på toaletten och läsa en tidning och bara koppla av från vardagens måsten och tråkiga bestyrå. Nu kan du kombinera nytta med nöje och öva på dina puttar medans du gör andra nödvändiga behov på toaletten.

Toalettgolf innehåller allt du behöver: Mini green Hål med flagga 2 st golfbollar Putter Stör-ej skylt att hänga på dörren En given present
till någon som gillar att spela golf.
Tennisbollar 3-pack - 3-pack
49 kr
Partykungen
Klassiska tennisbollar är alltid bra att ha hemma. När det är sommar kan du samla ihop dina kompisar och köra en brännbollsmatch. Eller varför inte en tennismatch? Tennisbollar kan du även använda till olika lekar inomhus. Kasta eller rulla bollarna till varandra, men ni måste så klart vara försiktiga så att inte en fönsterruta eller mammas finaste vas går sönder. Tennisbollarna är en bra present till kompisen som är sportnörd!

Tennisbollar Klassiska inkluderar tre gula tennisbollar. Bollarna är tillverkade i polyester och gummi och varje boll mäter ca 6 cm.

Säljs i 3-pack.
Flerfärgad Studsboll
6 kr
Partyhallen.se
Här finns färgglada gummibollar för den som söker roliga kalasleksaker att ha som gåvor i kalaspåsarna eller till fiskedammen, barn älskar studsande bollar så köp en varsin bouncing ball studsboll till hela gänget och låt de hoppa loss! Flerfärgad Studsboll består av en studsande gummiboll med flera färger. Bollen har en diameter på ungefär 3,5 centimeter. Finns i olika varianter, vilken variant du får blir en överraskning. Info om Flerfärgad Studsboll: - Gummiboll med studs. - Mått: ca 3,5 Ø cm. - Material: Gummi. - Finns i olika varianter. - Säljs styckvis och osorterade, d.v.s. vilken variant du får slumpas. Ej lämplig för barn under 3 år - Kvävningsrisk.
Golf Mugg
79 kr
Partyhallen.se
Har du en vän som älskar att golfa men aldrig hinner till en golfbana så har du en perfekt present här i form av en rolig golf mugg med hål och mini klubba samt boll som möjliggör en runda sittandes till frukostkaffet! Vill man ha en paus från sin kopp golf ibland så kan man rita mustascher i morgontidningen med golfklubban som även är en bläckpenna. Golf Mugg består av en kopp i keramik med golf motiv, miniatyr golfklubba och golfboll som puttas in i muggens tunnel undertill. Muggen är ca 9,5 cm hög och har en diameter på ca 8,5 cm. Tål både mikro och diskmaskin. Info om Golf Mugg: - Mugg med hål, klubba, boll. - Mikro- och Diskmaskinssäker. - Mått Mugg: ca 9,5 cm H x 8,5 Ø cm. - Mått Klubba: ca 16 cm lång. - Material: Keramik.
Ölglas med Golfboll
199 kr
Partykungen
En hård drive möter ett ölglas i rasande tempo och de kommer utmärkt överens - som golf och öl oftast gör. Avsluta nästa golfruna med en stor stark som du dricker ur det här passande ölglaset! 

Ölglas med Golfboll kommer med en inbäddad golfboll som ser ut att ha kraschat in genom sidan. Glaset har en klassisk, lätt konisk form med en stabil botten, vilket gör det bekvämt att hålla och dricka ur. Perfekt som present till en golf- och ölfantast! 

  • Material: Glas
  • Mått: 14,5 x 9 cm
  • Volym: 450 ml 
  • Endast handdisk
Vattensprutare Flerfärgad
39 kr
Partykungen
Sommar innebär automatiskt vattenkrig vare sig man vill eller inte, så se till att vara förberedd med en sån här häftig vattensprutare! Mycket mer effektiv än en plastig vattenpistol som typ dreglar ut vattnet. Med denna kan du nämligen spruta en mäktig vattenstråle flera meter bort, och ännu längre om du tar i rejält!

Vattensprutare Flerfärgad är en skojig vattenleksak av skummaterial som du suger upp vatten i, och sedan sprutar på valfritt föremål (eller människa). Säljs styckvis (1-pack) i osorterade färger. Rekommenderad ålder: 3+.

  • Antal: 1
  • Material: Skum och plast
  • Diameter: 5 cm
  • Längd: 49 cm
  • Ålder: 3+
  • Skickas i osorterade färger
Golfset i plast med rullvagn
149 kr
Stor & Liten
Golfset i plast med rullvagn. Kommer i glada färger så det är lätt att se bollarna i gräset.
Toalettspel Golf
199 kr
Partykungen
För den inbitne golfaren finns det ingen tid att förlora, all tid som inte ägnas åt golf är bortkastad tid. Därför kommer nu denna fantastiska matta som tillåter golfaren att öva på putten samtidigt som han eller hon sitter på toa och utför sina behov. Perfekt! Kul present eller julklapp till golfälskaren!

Toalettspel Golf innehåller en liten grön matta, en golfklubba i plast och en boll. Mattan läggs runt toastolen och sedan kan man öva puttar samtidigt som man sitter på toa. Toalettspelet är tillverkat i bland annat plast och polyester.

Säljs styckvis.
Plunta Golf Birdie
99 kr
Partykungen
Efter en liten putt tar du dig en något större hutt. Det är sen gammalt! Den här smidiga pluntan får enkelt plats i innerfickan och kommer garanterat förgylla golfstunden i sommarsolen. Fyll med valfri favoritdryck och svinga loss!

Plunta Golf Birdie mäter 9,5 x 9,5 cm och rymmer 180 ml dryck. En riktig rolig present till golfare och andra törstiga idrottare som behöver en liten knuff på gräsmattan.  

  • Mått: 9,5 x 9,5 cm
  • Material: Rostfritt stål
  • Volym: 180 ml
Skrivbordsgolf med Pennor Deluxe
199 kr
Partykungen
Fast på kontoret? Känner du hur tristessen sköljer över dig i varje andetag? Då kan du roa dig med en runda golf utan att ens behöva lämna din kontorsstol. Öva på din miniswing med detta roliga golfset. När du måste sätta igång och jobba igen så skruvar du bara av locket på golfklubborna och du har tre snygga pennor.

Skrivbordsgolf med Pennor Deluxe är ett set med tre stycken bläckpennor formade som olika golfklubbor där pennans svarta kork är greppet på klubban. Ingår gör även två små golfbollar, en flagga och en autentisk putting green med hål.

  • Inkl 3 st bläckpennor, två små golfbollar, en flagga och en putting green
  • Rolig present till den golfintresserade
  • Levereras i snygg svart presentbox
  • Mått på boxen: 24,5 x 11 x 3,5 cm
Golfmugg
199 kr
Partykungen
Ett perfekt sätt att koppla av på är att ge sig ut på golfbanan. Tyvärr är det inte så lätt att hinna med i vardagen. Den här muggen ger dig dock en liten känsla av att vara ute på golfbanan. Samtidigt som du dricker kaffe kan du slå några golfbollar med den lilla golfklubban. Superrolig present till kompisen som älskar golf!

Golfmugg är en svart mugg i keramik. Muggen är 8 x 10 cm och rymmer 280 ml. Den tål endast handdisk. Till muggen kommer en liten golfklubba och en liten golfboll. När längtan ut till golfbanan blir för stor kan man slå några slag genom muggen.

Säljs styckvis.
Top Flite Long & Soft 3-pack
49 kr
Lastbryggan
3-pack golfbollar med sloganen Bäst På 3 Hål.
Nyckelring Golfklubba
49 kr
Partykungen
Här är den perfekta presenten till golfälskaren som har allt! Letar du efter en liten gåva till en riktig golffantast så ska du satsa på denna praktiska, snygga och roliga nyckelring. En golfklubba och en boll som du kan ta loss från nyckelringen och spela en minirunda med om andan faller på. Nu kan du öva på din swing och hålla reda på nycklarna på samma gång!

Nyckelring golfklubba är en nyckelring i metall med två hängen i form av en liten golfklubba i metall och en vit golfboll.

  • Material: Metall och plast
  • Antal: 1-pack
  • Mått: 3 x 0,4 cm
Golfpeg 10-pack
10 kr
Lastbryggan
Roligt alternativ till den vanliga tråkiga golfpeggen, av trä.
Hoppande Ljudbollar Skämtartikel - 5-pack
39 kr
Partykungen
De här är en kul skämtartikel som innehåller fem bollar. Vänd bollarna ut och in så far de plötsligt iväg och ger ifrån sig ett ploppande ljud. De är lätta att ha med sig och kan skrämma slag på vem som helst. Kul julklapp eller present!

Hoppande Ljudbollar Skämtartikel är en klassisk skämtartikel. När man vänder ut bollarna ploppar de plötsligt iväg med ett ljudligt plopp. Förpackningen innehåller fem stycken halva bollar i färgerna rött, rosa, gult, lila och blått. Skämtartikeln är inte lämplig för barn under sju år.

Säljs styckvis.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.