Köpa.se Logo
x
571 850
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Bröstkudde - Blå

Denna kudde har en unik form som efterliknar ett bröst, komplett med detaljer som bröstvårtor. Den finns i flera färger och är tillverkad av ett mjukt polyestermaterial. Kudden är tänkt att vara en rolig och kanske lite vågad inredningsdetalj.

299 kr

Roliga prylar
Sexleksaker
Kuddar
PartykungenKöp produkten hos Partykungen
Liknande produkter
Stressboll Tuttar
49 kr
Partykungen
Dessa stressbollar, formade som två bröst, är både roliga och funktionella. Perfekta för att avreagera sig under stressiga dagar eller bara för att ge handleden lite extra träning. Eller kanske har du en kompis som är tokig i bröst? Klart du har – vem är inte det, egentligen? 

Stressboll Tuttar passar perfekt för alla tillfällen, och speciellt när man har det lite extra stressigt i livet och kan behöva lite härliga tuttar som gör allt så mycket lugnare! 

  • Material: Silikon
  • Mått: 12,5 x 6 cm
Pojkvänskudde
299 kr
Partyhallen.se
Känns nätterna långa och ensamma? Med den här pojkvänskudden kan du alltid ha någon tätt intill dig som håller om dig hela natten. En rolig mys-kudde som både ger ett skönt stöd och en mysig känsla av närhet. Den perfekta kramkudden för dig som ofta känner dig lite ensam eller bara vill ha någon att mysa med. Pojkvänskudde består av en kudde i form av en halv överkropp och en utstickande arm i en blå skjorta. Kudden levereras i en stor väska med dragkedja och handtag. Tillverkad av 100% polyester. Kudden är ca 54 cm lång.
Handbojor med Fluff Svarta
79 kr
Partykungen
Haffa din partner med våra fluffigaste bojor som garanterat kommer skänka pli och disciplin till sängkammaren. Rolig present till dig och din partner som vill prova nya heta lekar!

Svarta Handbojor med Fluff är en sexig present i metall och fluffig polyester. Medföljer gör också två nycklar som låser upp bojorna. 

  • Material: Metall, polyester
  • Mått kedja: ca 5 cm
  • Levereras med två nycklar
Nalle Kroppskudde
999 kr
Partykungen
Äntligen är han här. Mr. Bear med stort B. För den eviga singeln, mysälskaren eller den som bara älskar att kramas. Oavsett om du behöver tröst, värme eller bara ett bröst att luta huvudet mot – kommer den här mannen (till skillnad från alla andra) aldrig svika dig!

Nalle Kroppskudde är en kroppskudde formad som en stor nalle. Denna gigantiska, fluffiga nalle ger dig den perfekta famnen att mysa upp dig i. Mjuk. Mysig. Och alltid redo att gosa! En perfekt present att ge bort till singelkompisen! 

  • Material: 100% Polyester
  • Längd: 170 cm 
  • Bröst: 62 cm
  • Ej för barn under 5 år
Snoppkudde Gosedjur - Mörk Mellan
149 kr
Partykungen
Snoppar snoppar snoppar... dom är överallt! Dock är det svårt att inte gilla detta snoppformade gosedjur i tre olika storlekar. Perfekt att ha i sängen när din pojkvän inte är hemma? Gosedjuret fungerar också att ge bort i alla hjärtans dag-present till pojk- eller flickvännen!

Snoppkudde Gosedjur levereras styckvis och kommer i tre olika storlekar: 10, 20 och 30 cm. Gosedjuret är tillverkat i polyester och har både ögon och små fötter. En rolig liten present att ge bort till någon du tycker om!

  • Material: Polyester
  • Mått: Liten(10 cm), Mellan (20 cm) och Stor (30 cm)
  • Välj mellan en ljus och en mörk variant
  • Med små ögon och fötter
Silikon Lösbröst - B-kupa
299 kr
Partykungen
Om du är i behov av ett par naturtrogna lösbröst har du kommit rätt. Vi har 4 olika kupor att välja mellan, allt ifrån A till D! 

Silikon Lösbröst är ett par lösbröst i silikon som finns i storlekarna A-kupa, B-kupa, C-kupa och D-kupa. Säljs styckvis och hålls enkelt på plats med osynliga band i plast.

  • Storlekar: A-kupa, B-kupa, C-kupa och D-kupa
  • Material: Silikon
  • Observera att denna produkt ej omfattas av Öppet Köp av hygieniska skäl
Snoppkudde Gosedjur - Ljus Stor
199 kr
Partykungen
Snoppar snoppar snoppar... dom är överallt! Dock är det svårt att inte gilla detta snoppformade gosedjur i tre olika storlekar. Perfekt att ha i sängen när din pojkvän inte är hemma? Gosedjuret fungerar också att ge bort i alla hjärtans dag-present till pojk- eller flickvännen!

Snoppkudde Gosedjur levereras styckvis och kommer i tre olika storlekar: 10, 20 och 30 cm. Gosedjuret är tillverkat i polyester och har både ögon och små fötter. En rolig liten present att ge bort till någon du tycker om!

  • Material: Polyester
  • Mått: Liten(10 cm), Mellan (20 cm) och Stor (30 cm)
  • Välj mellan en ljus och en mörk variant
  • Med små ögon och fötter
Brösttofflor - One size
199 kr
Partykungen
Varför skaffa dig ett par helt vanliga tofflor när du istället kan köpa dig ett par ovanliga? Och då syftar vi kanske inte direkt på tofflor som ser ut som rosa flodhästar. Nej, vi syftar på dessa alldeles unika brösttofflor! Lika varma som de är effektfulla.

Brösttofflor är ett par mjuka, varma och sköna tofflor dekorerade med ett par bastanta bröst framtill. Perfekta som julklapp eller present till någon som har lika sjuk humor som du!

  • Material: Polyester
  • Mått: Ca. 27 cm.
  • Storlek: One size (motsvarande 40-42)
Bröstkudde - Rosa
299 kr
Partykungen
Alla älskar väl bröst? Stora som små, här har du en tvättäkta bröstkudde med härliga nipples att nypa tag i! Perfekt att gosa med i soffan när man känner sig lite extra ensam, eller så kan du såklart bara styla upp en gammal soffa med en bröstkudde så kommer den genast att få sig ett lyft! 

Bröstkudde kommer i 3 olika färger, vit, blå, rosa, svart. En perfekt present till någon som är liiite besatt av tuttar, otroligt mjuk och skön att nypa tag i. 

  • Material: Polyester 
  • Mått: 30 x 12 cm 
  • Färg: Finns att välja på vit, blå, rosa, svart 
Manlig Hejarklacksledare Maskeraddräkt - One size
299 kr
Partykungen
Vem har sagt att det bara är damer som kan vara cheerleaders och sprida glädje till höger och vänster? Även de små pojkarna ska väl kunna skutta runt i sina kjolar och ropa peppande ramsor på rim till sporttokarna som springer runt på planen och samlar poäng.

Manlig Hejarklacksledare Maskeraddräkt är tillverkad helt i polyester. Den består av en kort blå och vit klänning med tryck på bröstet som lyder "Cheers 00".

Pompoms och skor ingår ej.

One size (vuxenstorlek).
Bröst-Scarf
99 kr
Partykungen
Är du frusen av dig och letar efter en varm halsduk som typ ingen annan har? En unik scarf som får dig att sticka ut ur mängden på stan? Om du inte vill vara mainstream, så att säga. Här finns en minst sagt säregen halsduk som du verkligen kommer att bli ensam om! Perfekt till kyliga vinterdagar eller till festen med naken-tema. Eller om du helt enkelt vill ha något mjukt att klämma på som alltid finns nära till hands.

Bröst-Scarf är en beige halsduk med två uppstoppade och kompletta bröst vid ändarna.
Bröstkudde
299 kr
Partykungen
Finns det något mer betryggande än att lägga handen på ett välformat bröst? Nu kan du drömma dig tillbaka till bebistiderna och falla in i en sömn djupare än ett spädbarns med den här läckra tuttkudden! 

Bröstkudde är den perfekta presenten till kompisen som inte kan få nog av bröst, eller varför inte som en stressboll när du kollar på en spännande fotbollsmatch? Brösten är gjorda av skumgummi så de är extra sköna att klämma på!

  • Material: Polyester, skumgummi
  • Mått: 19 x 18 x 13 cm
Bröst- & Peniskudde - Bröst
199 kr
Partykungen
Vad gillar du bäst - bröst eller penis? Vi har något för alla, vare sig du vill slumra mellan två toppiga brön eller en slank drule är det viktigt för oss att du får en god natts sömn. Vi erbjuder därför högkvalitativa kuddar som inte lämnar något åt fantasin!

Bröst- & Peniskudde innehåller 1 kudde i mjuk bomull. Välj mellan bröstkudden som mäter ca 40 x 20 cm och peniskudden som mäter ca 42 x 29 cm. Helt okej att köpa båda är det också! 

  • Bröstkudde mått: ca 40 x 20 cm
  • Peniskudde mått: ca 42 x 29 cm
  • Material: Bomull
  • Säljs styckvis och var för sig
LED-Hjärta - 34 cm
99 kr
Partykungen
Lys upp ett rum hemma med ett rött hjärta med LED-belysning! Hjärtat kan hängas upp i till exempel barnens rum, vardagsrummet eller i köket. Du kan också spara hjärtat och hänga upp det varje år på alla hjärtans dag! Överraska någon du tycker riktigt mycket om med ett lysande rött hjärta!

LED-Hjärta är ett rött hjärta i plast med tio stycken LED-lampor. Hjärtat kommer i två olika storlekar och mäter antigen 34 x 34 x 5 cm eller 16 x 16 x 3 cm stort. Lamporna drivs av 2 stycken AA-batterier, ingår inte. Du kan enkelt hänga upp hjärtat på väggen.

Säljs styckvis.
Bröstkudde
249 kr
Lastbryggan
Härligt mjuk och rolig kudde, med två fylliga bröst.
Flick- & Pojkvänskudde - Blå
129 kr
Partykungen
Äntligen kan du smyga iväg på natten utan att din älskade ska vakna av din saknade famn. Denna kramkudde är den ultimata kudden för dig eller den som har svårt att somna ensam om natten. Du lägger bara huvudet på kudden varpå handen på kudden kramar om dig. Bättre än äkta vara då den varken rör på sig eller klagar på dina snarkningar.

Kudden är tillverkad av 100% Polyester och mäter 60 cm (L) x 23 cm (B) x 91 cm (L).

Välj mellan två olika färger: Rosa och blå.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.