Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Mavala Nail Polish Remover 100 ml
Säljs avNordic FeelNordic Feel

Mavala Nail Polish Remover 100 ml

79kr
Köp produkten hos Nordic FeelDu går vidare till Nordic Feel för att slutföra köpet.

Mavala Nail Polish Remover är en skonsam nagellacksremover som effektivt tar bort nagellack. Den passar alla nageltyper och är särskilt lämplig för de med känsliga naglar. Produkten är enkel att använda och lämnar naglarna rena och fräscha.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper nagellacksremover?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Depend nagellacksremover blå 100 ml21 kr
DOZ Apotek

Depend nagellacksremover blå 100 ml

För naturliga naglar (ej lösnaglar). Innehåller ingen aceton. Därmed finns det ingen risk för att göra nageln porös eller att förstöra den naturliga nagelytan. Innehåller ingen olja, färg eller parfym som kan orsaka missfärgningar av nageln eller lämna kvar rester på nagelytan, vilket kan försämra vidhäftningen av ditt nagellack.

Köp hosDOZ Apotek
OPI Remover 110 ml119 kr
Eleven

OPI Remover 110 ml

Formula som avlägsnar nagellacket utan att torka ut. Formulan är effektiv för att ta bort gelmanikyr.Sveper bort även de mörkaste nagellacksnyanser utan den uttorkande effekt som många tuffa nagellacksborttagningar har!

Köp hosEleven
Mavala Crystal Nail Polish Remover 100 ml149 kr
Eleven

Mavala Crystal Nail Polish Remover 100 ml

Mavala Crystal Nail Polish Remover - En mild remover som ej doftar starkt och avlägsnar nagellack effektiv men är samtidigt väldigt skonsam mot huden. Passar alla typer av naglar och är acetonfri. En fantastisk remover som ger dig en effektiv och snäll borttagning av ditt nagellack!Innehåll: 100 ml

Köp hosEleven