Blush Coral från Maria Åkerberg är ett puderrouge som ger en varm, korallfärgad ton med en fin lyster. Rouget är baserat på naturliga ingredienser och mineraler, vilket gör att huden kan andas och vårdas samtidigt som den får en vacker färg.
Använd vårt Powder Brush för att lägga till en fräsch dos av färg till dina kinder. Den krämiga och lätta formulan är enkel att blanda till önskad färgintensitet och den ger ett naturligt resultat och en bekväm känsla. Oavsett vilken typ av rouge-look du siktar på kommer färgen sitta hela dagen.
Blush Coral är ett puderrouge i en varm, korallfärgad nyans med gyllene lyster. Få makeuptrick fungerar så väl som att ge färg och lyster till ansiktet med hjälp av rouge. Ett Blush från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är ett växt- och mineralbaserat rouge som ger en vacker och hållbar färg, samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra Blush innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 2,5 g Blush Coral. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Pink är en kallt rosa puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
<p>IDUN Minerals Rouge Åkerbär ger en naturlig och pigg look. Med rouget kan du på ett enkelt sätt skulptera och markera kindbenen. Den skonsamma och rena mineralformulan skyddar och vårdar huden samtidigt som den ger ett hälsosamt intryck. De högrenade mineralerna skapar ett naturligt resultat och passar alla hudtyper, även en känslig hy. 100% Vegansk och fri från cykliska silikoner, talk, parfym, nanopartiklar och bismuth.</p>
<p> </p>
<p>IDUN Minerals har under det senaste året genomgått ett förpackningsbyte för att göra produkterna mer miljövänliga. Vi har därför produkter i både gammal och ny design, varför produkten du mottar kan skilja sig från bilden i vår e-handel. Produkten har fortfarande lång hållbarhet och det är samma innehåll oavsett form och förpackning.</p>
Det här är en magnetisk refill som kan användas i vår Magnetic Makeup Case. Blush Desert Rose är ett högpigmenterat puderrouge i en varm nougatrosa nyans. Det innehåller även ett lätt skimmer som ger fin lyster till din hud. Få makeuptrick fungerar så väl som att ge färg och lyster till ansiktet med hjälp av rouge. Ett Blush från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är ett växt- och mineralbaserat rouge som ger en vacker och hållbar färg, samtidigt som det vårdar huden och låter den andas. Våra Blush innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 2,5 g Blush Desert Rose. Produkten är naturligt självkonserverande.
Blush Spring är ett puderrouge i en varmt ljusrosa nyans med mycket skimmer. Få makeuptrick fungerar så väl som att ge färg och lyster till ansiktet med hjälp av rouge. Ett Blush från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är ett växt- och mineralbaserat rouge som ger en vacker och hållbar färg, samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra Blush innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 2,5 g Blush Spring. Produkten är naturligt självkonserverande.
Blush Natural är ett puderrouge i en neutral nyans som ger ett naturligt friskt utseende. Få makeuptrick fungerar så väl som att ge färg och lyster till ansiktet med hjälp av rouge. Ett Blush från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är ett växt- och mineralbaserat rouge som ger en vacker och hållbar färg, samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra Blush innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 2,5 g Blush Natural. Produkten är naturligt självkonserverande.
Det här är en magnetisk refill som kan användas i vår Magnetic Makeup Case. Blush Rosy Red är ett högpigmenterat puderrouge i en kall hallonröd nyans utan skimmer. Passar utmärkt för dig som vill ha klassiskt rosiga kinder. Få makeuptrick fungerar så väl som att ge färg och lyster till ansiktet med hjälp av rouge. Ett Blush från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är ett växt- och mineralbaserat rouge som ger en vacker och hållbar färg, samtidigt som det vårdar huden och låter den andas. Våra Blush innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 2,5 g Blush Rosy Red. Produkten är naturligt självkonserverande.