Eye Shadow Soft White från Maria Åkerberg är en ljus ögonskugga i puderform, utan skimmer, som fungerar utmärkt som bas. Den vårdar huden och låter den andas samtidigt som den ger en vacker och hållbar färg.
Eyeshadow Golden Grey är en ljusgrå puderögonskugga med gyllene skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Golden Grey. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Lilac är en mörklila puderögonskugga med skimmer som passar lika fint i en romantisk som i en mörk, sotad makeup. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Lilac. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Soft Pink är en ljust rosalila puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Soft Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Soft Pink är en ljust rosalila puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Soft Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Pink är en kallt rosa puderögonskugga med skimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Pink. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Cold Brown är en kallt mörkbrun puderögonskugga med skimmer som passar bra i en sotad ögonmakeup. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Cold Brown. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Soft Velvet är en rosalila puderögonskugga med guldskimmer. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Soft Velvet. Produkten är naturligt självkonserverande.
Eyeshadow Shiny Black är en svart puderögonskugga med skimmer som passar bra i en sotad ögonmakeup. En Eyeshadow från MARIA ÅKERBERG stör inte resultatet av din naturliga hudvård. Det är en växt- och mineralbaserad produkt som ger vacker, hållbar färg samtidigt som den vårdar huden och låter den andas. Våra ögonskuggor innehåller mycket pigment och bara precis så mycket olja och vax som är nödvändigt. Därför är de mycket dryga. Förpackningen innehåller 1,5 g Eyeshadow Shiny Black. Produkten är naturligt självkonserverande.