Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Makeup Revolution Mousse Shadow Champagne - 4 g
Säljs avNordic FeelNordic Feel

Makeup Revolution Mousse Shadow Champagne - 4 g

59kr
Köp produkten hos Nordic FeelDu går vidare till Nordic Feel för att slutföra köpet.

Denna mousse-ögonskugga från Makeup Revolution är lätt att applicera och ger en vacker foliefinish. Den krämiga formulan smälter in i huden och är enkel att blanda för en intensiv färg som kan byggas upp. Perfekt för en snabb och enkel ögonmakeup med mycket pigment.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper hudvårdsprodukter?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Makeup Revolution Mousse Shadow Champagne - 4 g59 kr
Eleven

Makeup Revolution Mousse Shadow Champagne - 4 g

De nya krämiga, vispade mousse-ögonskuggorna är lätta att applicera och med den superlätta och kladdfria formulan smälter de in i huden och är lätta att blanda för en intensitet som kan byggas upp. En lätt och omedelbar ögonlook med mycket pigment och vacker foliefinish – allt i ett svep!

Köp hosEleven
Makeup Revolution Mousse Shadow Amber Bronze - 4 g59 kr
Eleven

Makeup Revolution Mousse Shadow Amber Bronze - 4 g

De nya krämiga, vispade mousse-ögonskuggorna är lätta att applicera och med den superlätta och kladdfria formulan smälter de in i huden och är lätta att blanda för en intensitet som kan byggas upp. En lätt och omedelbar ögonlook med mycket pigment och vacker foliefinish – allt i ett svep!

Köp hosEleven
Makeup Revolution Liquid Highlighter Gold Champagne - 15 ml99 kr
Eleven

Makeup Revolution Liquid Highlighter Gold Champagne - 15 ml

Lägg till en liten touch av färg till din look med Revolution Superdewy Liquid Blush-serien.Ett lättanvänt, ultrapigmenterat och byggbart flytande rouge. Välj en naturlig finish eller bygg på för en mer pigmenterad look.Tillgängligt i 4 naturliga rouge-nyanser:You Had Me at First Blush – livfull rosaFlushing For You – klar rosFake The Flush – ton av persikaBlushing In Love – ballerinarosa

Köp hosEleven
Makeup Revolution Forever Flawless Digi Butterfly - 19,8 g175 kr
Eleven

Makeup Revolution Forever Flawless Digi Butterfly - 19,8 g

Nytt År, nya Forever Flawless-paletter!Ögonskuggspaletten Nude Silk ger en mjuk glam som lyfter din look från vardag till fest!Våra kultförklarade Forever Flawless-paletter har hög färgåtergivning och är perfekta att blenda.Finns i nyanserna "Living" – en skimmer, "Caramel" – en matt nude och "Weekend" – en lila skimmer.Framsidan av denna plåtpalett har en reliefeffekt och kommer att se fantastisk ut på ditt sminkbord!

Köp hosEleven
Makeup Revolution Double Up Liquid Shadow Infatuated - 4,4 ml99 kr
Eleven

Makeup Revolution Double Up Liquid Shadow Infatuated - 4,4 ml

Tillför mer till dina ögon med Makeup Revolution Double Up Liquid Shadows!En blandning av matta och metalliska skuggor i kombination med iriserande skimrande färger som kan användas som en topper, en glittrande bas eller bara som de är.Finns i 6 nyanser:Revolution Double Up Liquid Shadow Opulence – sval rosaskimrande och iriserande färg med rosa tonerRevolution Double Up Liquid Shadow Tranquillity – havsskumskimmer och iriserande färg med djupblå tonerRevolution Double Up Liquid Shadow Subliminal – lila skimmer och vit iriserande färg med en mjukt lila skiftningRevolution Double Up Liquid Shadow Luminous Bronze – matt brun och strålande bronsRevolution Double Up Liquid Shadow Infatuated – matt ljusrosa och rosa bronsskimmerRevolution Double Up Liquid Shadow Blissful – stark matt rosa och lilarosa skimmerGör så här:Makeup Revolution Double Up Liquid Shadows kan användas på flera olika sätt, bland annat som topping för att tillföra glitter och fullända en makeuplook, som en glittrande bas för att applicera ett skimmer eller pigment ovanpå, som en matt bas för en look med matta ögon, som en mörkare matt bas för att applicera metalliska eller iriserande färger ovanpå, eller bara som den är.Vegansk & Cruelty Free.

Köp hosEleven