Fruitea Grape Bath Fizzer är en badbomb formad som en druvklase som väger 150 gram. Denna badbomb förvandlar ditt badvatten till en lila oas med en söt och fruktig doft av vindruvor.
Fruitea Grape Bath Crumble är roliga "fruktsmulor" av badsalt (250 g) som färgar badvattnet lila och sprider en söt doft av vindruva i badrummet.Gör badrummet till ett tropiskt paradis! Fruitea-serien från BubbleT är söt, färgglad och fullpackad med förtrollande dofter av frukt och bär. Serien består av dusch- och badprodukter i roliga former och design för en extra rolig badstund.Passar alla hudtyper. Vegansk.Användning: Strö ut en handfull i badvattnet och låt det lösas upp.
Fruitea Bath Fizzer Watermelon är en rolig badbomb formad som en vattenmelon. Badbomben färgar badvattnet och ger en härlig vattenmelonsdoft. Förvandla badstunden till ditt egna tropiska paradis! FruiTea-serien från BubbleT är söt, färgglad och packad med friska dofter av bär och frukt. Serien består av badprodukter i roliga former för en extra kul badstund.Släpp badbomben i badvattnet och låt den lösas upp. 150 g.
Sötare blir det inte! Sweetea Star Bath Fizzer Set från BubbleT är en söt presentask med två stjärnformade badbomber (2 x 50 g) och en helt speciell magisk stjärnbadbomb (180 g) som förvandlar badvattnet till en färgglad regnbåge. Badbomberna sprider en fantastisk doftmix av fruktté och vanilj i badrummet och färgar badvattnet för en rolig badstund. Perfekt för alla gottegrisar! Passar alla hudtyper. Vegansk.
Låt bubblet flöda och sjunk ned i ett lyxigt, avkopplande bad fyllt med glamour. Unna dig vardagslyx i dess rätta bemärkelse med proseccodoftande badbomber som förvandlar badet till ett stort glas bubbel!
Dags för efterrätt! Cartoon Waffle Bath Fizzer Set från BubbleT är en färgglad presentask med badbomber formade som våfflor (2 x 60 g) och glass (2 x 100 g). Med dessertinspirerade dofter som jordgubbs-, kokos-, pistagesorbet med ett hint av citron är allt i sin ordning för att njuta av ett sött och gott bad.För alla hudtyper. Vegansk.
Fruitea Raspberry Bath Crumble är roliga "fruktsmulor" av badsalt (250 g) som färgar badvattnet rosa och sprider en underbar doft av hallon i badrummet.Gör badrummet till ett tropiskt paradis! Fruitea-serien från BubbleT är söt, färgglad och fullpackad med förtrollande dofter av frukt och bär. Serien består av dusch- och badprodukter i roliga former och design för en extra rolig badstund.Passar alla hudtyper. Vegansk.Användning: Strö ut en handfull i badvattnet och låt det lösas upp.
Fruitea Pear Bath Crumble är roliga "fruktsmulor" av badsalt (250 g) som färgar badvattnet grönt och sprider en ljuvlig doft av päron i badrummet.Gör badrummet till ett tropiskt paradis! Fruitea-serien från BubbleT är söt, färgglad och fullpackad med förtrollande dofter av frukt och bär. Serien består av dusch- och badprodukter i roliga former och design för en extra rolig badstund.Passar alla hudtyper. Vegansk.Användning: Strö ut en handfull i badvattnet och låt det lösas upp.
Fruitea Raspberry Bath Fizzer är en fruktig badbomb (150 g) formad som ett hallon. Badbomben färgar badvattnet rosa och sprider en underbar doft av hallon i badrummet.Gör badrummet till ett tropiskt paradis! Fruitea-serien från BubbleT är söt, färgglad och fullpackad med förtrollande dofter av frukt och bär. Serien består av dusch- och badprodukter i roliga former och design för en extra rolig badstund.Passar alla hudtyper. Vegansk.Användning: Släpp badbomben i badvattnet och låt den lösa upp.