Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Amika Normcore Signature Conditioner Conditioner - 275 ml
Säljs avNordic FeelNordic Feel

Amika Normcore Signature Conditioner Conditioner - 275 ml

329kr
Köp produkten hos Nordic FeelDu går vidare till Nordic Feel för att slutföra köpet.

Amika Normcore Signature Conditioner är ett balsam som återfuktar och reder ut håret. Det gör håret mjukt och glansigt samtidigt som det bevarar färgen i färgat hår. Balsamet innehåller havtorn och sheasmör som ger näring och återfuktning på djupet.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper skönhet och hälsa?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Amika The Kure Bond Repair Shampoo - 500 ml343 kr
Eleven

Amika The Kure Bond Repair Shampoo - 500 ml

The Kure Bond Repair Shampoo är ett reparerande schampo som stärker, mjukgör och ger nytt liv till torrt hår och hår som har försvagats eller skadats av kemisk behandling eller värmestyling. Schampot ger näring till håret samtidigt som det återfuktar och hjälper till att förebygga skador på det. Berikat med bland annat fröolja från havtorn som är rikt på vitamin C och A, antioxidanter och hälsosamma omega-fettsyror så som omega-7. Schampot är veganskt och färgbevarande samt fritt från sulfater och parabener.

Köp hosEleven
KMS MoistRepair Cleansing Conditioner 275 ml243 kr
Nordic Feel

KMS MoistRepair Cleansing Conditioner 275 ml

KMS MoistRepair Cleansing Conditioner bygger upp skadade hårstrukturer, stärker och skyddar håret mot skador. Minskar risken att hårstrån går av och kluvna toppar med upp till 99%. Återställer hårets naturliga skyddskraft och tillför fukt utan att tynga ner. Återfuktar även mycket torrt hår på djupet och gör det upp till 4x lättare att reda ut håret samtidigt som elasticiteten förbättras med upp till 99 %.ReparerarÅterfuktarGær håret løttare att kammaMinskar brutna hårstrånMinskar kluvna hårtopparRengörandeÅteruppbygger håret

Köp hosNordic Feel
Amika Normcore Signature Shampoo - 500 ml343 kr
Eleven

Amika Normcore Signature Shampoo - 500 ml

Normcore Signature Shampoo är ett krämigt och skonsamt schampo som milt rengör och återfuktar håret samtidigt som det tillför antioxidanter och vitaminer. Schampot gör håret mjukt, åtrefuktat och glansigt samtidigt som det bevarar färgen i färgat hår. Innehåller ett av världens mest näringsrika bär, havtorn, som ger volym, gör håret mjukt och lätthanterligt. Schampot innehåller även bland annat kokosnötsyra som konditionerar håret. Passar för daglig användning och alla hårtyper. Fritt från sulfater, parabener och silikoner.

Köp hosEleven
Amika Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner - 500 ml419 kr
Nordic Feel

Amika Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner - 500 ml

Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner är ett reparerande silverbalsam som tar bort varma toner i blont, silvrigt eller grått hår för en klar blond nyans. Balsamet passar alla blonda hår och neutraliserar gula nyanser samtidigt som det reparerar, stärker, återfuktar och lämnar håret med ett hälsosamt utseende med mindre avbrutna hårstrån. Berikat med Bond Cure teknologi, quinoa-protein, växtsmör och ultravioletta pigment, för ett starkt blont hår med en kall nyans.Bond Cure teknologi riktar sig mot de vätebindningar som är mest benägna att gå sönder. Schampot är även berikat med mangosmörextrakt som innehåller omega och vitaminerna A, C och E, borageolja som är rikt på fettsyror från omega-6, sheasmör som är fyllt med vitaminer, mineraler och fem viktiga fettsyror, veganska proteiner från quinoa som består av essentiella aminosyror som kan ge keratinliknande fördelar från en växtkälla samt ett av världens mest näringsrika bär, havtorn, som ger näring till håret.Balsamet är färgbevarande och veganskt samt fritt från sulfater och parabener.

Köp hosNordic Feel
Amika Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner Conditioner - 275 ml329 kr
Nordic Feel

Amika Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner Conditioner - 275 ml

Bust Your Brass Cool Blonde Repair Conditioner är ett reparerande silverbalsam som tar bort varma toner i blont, silvrigt eller grått hår för en klar blond nyans. Balsamet passar alla blonda hår och neutraliserar gula nyanser samtidigt som det reparerar, stärker, återfuktar och lämnar håret med ett hälsosamt utseende med mindre avbrutna hårstrån. Berikat med Bond Cure teknologi, quinoa-protein, växtsmör och ultravioletta pigment, för ett starkt blont hår med en kall nyans.Bond Cure teknologi riktar sig mot de vätebindningar som är mest benägna att gå sönder. Balsamet även berikat med mangosmörextrakt som innehåller omega och vitaminerna A, C och E, borageolja som är rikt på fettsyror från omega-6, sheasmör som är fyllt med vitaminer, mineraler och fem viktiga fettsyror, veganska proteiner från quinoa som består av essentiella aminosyror som kan ge keratinliknande fördelar från en växtkälla samt ett av världens mest näringsrika bär, havtorn, som ger näring till håret.Balsamet är färgbevarande och veganskt samt fritt från sulfater och parabener.

Köp hosNordic Feel
Amika Soulfood Nourishing Mask - 250 ml379 kr
Nordic Feel

Amika Soulfood Nourishing Mask - 250 ml

Amika Soulfood Nourishing Mask är en stärkande hårinpackning för torrt hår. Ger intensiv återfuktning och vård, gör håret mjukt och glansigt. Motverkar färgförlust. Berikad med havtorn som mjukgör, jojobafröolja som gör håret starkare och askorbinsyra (c-vitamin) som gör håret mer motståndskraftigt.

Köp hosNordic Feel