Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Mönsterstickad mössa i merinoull
Säljs avLindexLindex

Mönsterstickad mössa i merinoull

74kr
Köp produkten hos LindexDu går vidare till Lindex för att slutföra köpet.

En mönsterstickad mössa i mjuk merinoull som håller barnet varmt under kalla dagar. Mössan är designad för att ge extra värme över öronen, vilket gör den perfekt för utomhusaktiviteter.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper mössa?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Balaklava i ullblandning229 kr
Lindex

Balaklava i ullblandning

Värmande balaklava i mjuk och stretchig ullblandning. Designad för att skydda hals och nacke mot vind och kyla, vilket gör den perfekt för vinterutflykter eller att bära under skidhjälmen.

Köp hosLindex
Regnhatt199 kr
Lindex

Regnhatt

En regn-och smutsavvisande sydväst med värmande fleecefoder och mjuka öronlappar.

Köp hosLindex
Strumpor merinoull129 kr
Polarn O. Pyret

Strumpor merinoull

Ett par jaquardmönstrade strumpor i tunn merinoull som värmer gott och är mjuka för små fötter. Storleken är markerad på insidan av skaftet. Där finns också plats att skriva barnets namn. Lätt att hålla ordning! Ullen i det här plagget är certifierad enligt RWS, Responsible Wool Standard. Läs mer på https://www.polarnopyret.se/pop-cares/hallbara-plagg/vara-hallbarhetsmarkningar»<br/>Strumpor merinoull

Köp hosPolarn O. Pyret
Stickad Julmössa Oh Deer - One size99 kr
Partykungen

Stickad Julmössa Oh Deer - One size

Oh deer, vad det är kallt idag! Tur att du har införskaffat den här varma mössan som håller huvudet i en behaglig temperatur. Snygg, stolt och uppvärmd - det är du det!<br /><br />Stickad Julmössa Oh Deer är lika bländande vacker som som den är mysig och kommer i storleken one size (för vuxna). Mössan är stickad med ett högkvalitativt akrylgarn för att hålla isvindar och snöflingor ute. Din nya bästis om vintern! <br /><br /><ul><li>Storlek: One size (för vuxna)</li><li>Material: Akrylgarn</li><li>Oh Deer!</li></ul>

Köp hosPartykungen
Leggings i merinoull249 kr
Lindex

Leggings i merinoull

Varma och luftiga leggings i merinoull, perfekta för kyliga dagar. PREMIUM QUALITY. Det här är ett Premium Quality-plagg gjort i merinoull. Merinoull är ett mjukt och lätt material som håller dig varm som är gjort för att älskas under lång tid. Om du tar hand om din merinoull får du ett tidlöst plagg som du kan bära om och om igen.

Köp hosLindex