Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Stryka-på-lappar

Dessa broderade stryka-på-lappar är ett enkelt sätt att dekorera och reparera kläder. De är lätta att applicera med ett strykjärn och ger plaggen en personlig touch. Perfekt för att piffa upp tråkiga eller trasiga kläder.

99 kr

Barnkläder
Textilmärken
LindexKöp produkten hos Lindex
Liknande produkter
Tygmärke Emoji Läppar
39 kr
Partykungen
Kiss on the lips! Är du en kyssare av rang? Visa då upp detta i form av ett läckert tygmärke, fäst det på din jacka eller keps och visa upp för allmänheten att du är en riktig kyssare, Kiss Kiss!

Tygmärke Emoji Läppar är ett märke som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg eller accessoar som du vill pimpa och göra mer personlig. Tygmärket är i broderat utförande som gör den extra snygg.

  • Material: Polyester
  • Broderad
  • Mått: 4,4 x 4,5 cm 
  • Typ av baksida: Iron-on
  • här fäster du tygmärket 
Tygmärke Dance
9 kr
Partykungen
Den perfekta accessoaren för alla dansentusiaster där ute. Låt världen veta att du är redo att släppa loss och dansa genom livet!
 
Tygmärke Dance är en patch som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg eller accessoar som du vill pimpa och göra mer personlig. Tygmärket är i broderat utförande som gör den extra snygg.

  • Material: Polyester
  • Broderad
  • Mått: 6,5 x 5 cm
  • Typ av baksida: Iron on
  • här fäster du tygmärket
Tygmärke Spank Me
39 kr
Partykungen
Ska du överraska bästa kompisen med en möhippa eller svensexa? Då måste du såklart förbereda en rolig outfit till dagens huvudperson! Detta tygmärke med texten “spank me” sätter definitivt pricken över i:et på utstyrseln, vi lovar. Tygmärket kan till exempel fästas på baksidan av en kjol, klänning eller ett par byxor.

Tygmärke Spank Me! är ett svart tygmärke som enkelt kan fästas på plagg. Det har en rektangulär form och pryds av texten "Spank Me!" i vitt.

Tygmärke Plåster
39 kr
Partykungen
Fått en reva i jeansen? Plåstra om dem med omsorg med det här praktiska tygmärket! En fin detalj på ditt klädesplagg som dessutom kommer hjälpa dig att hålla ihop brallorna.

Tygmärke Plåster föreställer ett klassiskt plåster. Märket går att fästa på textilmaterial.

  • Material: Polyester
  • Mått: 6,5 x 2 cm
  • Typ av baksida: Iron-on
  • Broderad
  • här fäster du tygmärket
Klädnypor Små Vita - 20-pack
29 kr
Partykungen
Dessa vita klädnypor lämpar sig både för att hänga tvätt och att göra pyssel. Måla detaljer på dem för ett personligt intryck! Det finns många olika områden du kan använda klädnypor – inte bara för att hänga upp tvätt. Fäst upp en lina på väggen med barnens teckningar eller fotona från semestern. Den här typen av dekoration är väldigt fin och unik som passar för flera tillfällen, bara fantasin sätter gränserna.

Klädnypor Små Vita är tillverkade av trä och är vitmålade. Passar perfekt till namnkorten på bröllopsfesten! Levereras i 20-pack.

Mått: 3 cm.
Tygmärke Fuck You
29 kr
Partykungen
Med sina tydliga budskap behöver du inte säga ett ord. Låt ditt klädesplagg göra jobbet åt dig!
 
Tygmärke Fuck You är en patch som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg eller accessoar som du vill pimpa och göra mer personlig. Tygmärket är i broderat utförande som gör den extra snygg.

  • Material: Polyester
  • Broderad
  • Mått: 9 x 4,5 cm
  • Typ av baksida: Iron on
  • här fäster du tygmärket
Love Tygmärken
59 kr
Partyhallen.se
Fina och söta brodyrmärken med kärlekstema, perfekt för dig som vill ha broderade stryk på märken och tygmärken på tröja, jeans och väska. Dessa iron on patches med pussmun och love motiv blir perfekt strykmärken till alla som gillar kärlek. Love Tygmärken omfattar fyra stycken tygmärken med kärlekstema. Tygmärkena kommer i form av texten "The one", en pussmun, en blomma samt ett hjärta med en pil och texten "Love". Stryk på tygmärkena på plagg och textilier med hjälp av ett strykjärn. Info om Love Tygmärken: - Stryks fast på flera olika textilier. - Mått: ca 5,5-6,5 x 3,5-4,5 cm. - Material: Polyester.
Strumpebandshållare Vinyl Small
399 kr
Lastbryggan
Strumpebandshållare i läckert högblank vinyl.
Skimrande smyckeskrin
159 kr
Lindex
Skimrande smyckeskrin med dragkedja och fack för olika smycken.
Tygmärke Anka Söt Kawaii
39 kr
Partykungen
Varför inte göra ovven snäppet mer kawaii? Sätt fast den här söta ankan till tygmärke! 

Tygmärke Anka Söt Kawaii är ett märke som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg som du vill spexa till.

Klädnypor Små Trä - 20-pack
29 kr
Partykungen
Gör en av vardagens uppgifter lite roligare med dessa söta klädnypor. Med de här fina klädnyporna i trä blir tvättningen aldrig som förr. Använd klädnyporna till att hänga upp dina finaste tröjor på tork eller varför inte använda dem till att hänga upp barnens teckningar i barnrummet. Det går även att använda dessa träfärgade klädnypor som dekoration på kalas eller dop och därmed utstråla en charmig och trevlig känsla. Till andra tillställningar kan du såklart också måla dem i den färg du önskar.

Klädnypor Trä är tillverkade av trä och är ofärgade. Levereras i 20-pack.

Mått: 3 cm.
Reflekterande klistermärken
59 kr
Lindex
Dessa självhäftande och reflekterande klistermärkena är perfekta att sätta på ytterkläder, ryggsäckar och mycket mer. Klistermärkena är lätta att applicera och finns i en mängd olika former.
Solglasögon med fodral
169 kr
Lindex
Ett kit med solglasögon och ett matchande fodral.
Fållband
49 kr
Lindex
Är byxorna lite för långa? Med det här praktiska fållbandet kan du hoppa över det knepiga syarbetet och bara stryka till den perfekta fållen på byxorna. Skär bara till önskad längd, lägg bandet mellan tyget på byxorna och stryk fast. En supersmart uppfinning som gör det enklare för dig att ta hand om dina kläder.
Tygmärke Dragkedja
9 kr
Partykungen
Perfekt för att liva upp tråkiga plagg. Vem sa att dragkedjor bara är för att hålla kläder på plats? Med denna zipper är det en ren konstform!

Tygmärke Dragkedja är en patch som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg eller accessoar som du vill pimpa och göra mer personlig. Tygmärket är i broderat utförande som gör den extra snygg.

  • Material: Polyester
  • Broderad
  • Mått: 12 cm
  • Typ av baksida: Iron on
  • här fäster du tygmärket
Tygmärke SLUT
39 kr
Partykungen
Ordet SLUT med shreköron - för dig som gillar livets oklarheter på dina kläder!

Tygmärke SLUT är ett märke som kan fästas på alla slags tyger; din väska, jacka, keps, tröja eller annat plagg eller accessoar som du vill pimpa och göra mer personlig. Tygmärket är i broderat utförande som gör den extra snygg.

  • Material: Polyester
  • Broderad
  • Mått: 6,5 x 6,5 cm
  • Typ av baksida: Enkel baksida
  • här fäster du tygmärket 

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.