Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Vinyltrosa Med Kedja Small/Medium

Denna glansiga vinyltrosa har en öppen design och är försedd med en kedja för extra stimulans. Den är tillverkad i ett stretchigt material för en bekväm passform.

249 kr

Underkläder
Sexleksaker
LastbrygganKöp produkten hos Lastbryggan
Liknande produkter
Stringtrosa regular waist
99 kr
Lindex
Mjuk stringtrosa med normalhög midja och spetskant.
Hög Spetstrosa Med Pärlband Small
249 kr
Lastbryggan
Högt skuren stringtrosa med pärlband i grenen.
Öppen Stringtrosa Med Pärlband Small
229 kr
Lastbryggan
Mönstrad stringtrosa med pärlband och öppen gren.
Vit Låg Stringtrosa Onesize
179 kr
Kondomkungen
Vit stringtrosa av lite lägre modell som är delvis transparent vilket garanterat uppskattas. One Size.
Glittrande Stringtrosa S-M
399 kr
Lastbryggan
Öppen trosa av hög kvalitet, med pärlband.
Stringtrosa med hög midja
99 kr
Lindex
Mjuk, bekväm stringtrosa i bomullsblandning med ett högt skuret ben.
Stringtrosa med normalhög midja och spets
129 kr
Lindex
Supermjuk och bekväm stringtrosa med normalhög midja och heltäckande spets.
Vinyl BH 75B
499 kr
Lastbryggan
Sexig BH i flera olika storlekar, av glansig vinyl.
Vinyl BH & String Small
599 kr
Lastbryggan
BH och trosa av vinyl, i ett läckert set.
Spetstrosa Med Öppen Rumpa Small
229 kr
Lastbryggan
Sexig och elastisk spetstrosa som är öppen i rumpan.
Vinyltrosa Medium
499 kr
Lastbryggan
Vinyl-trosa med dragkedja framifrån, hela vägen bak.
Öppen Stringtrosa Röd Small
199 kr
Lastbryggan
Förföriskt röd stringtrosa med öppen gren.
Vinylstrumpor Small/Medium
599 kr
Lastbryggan
Lårhöga vinylstrumpor med stretch.
Röd Stringtrosa med Mönster Onesize
149 kr
Lastbryggan
Onesize. Mönstrad röd stringtrosa med tunna resårband.
Handarbetslupp Med Rörlig Belysning, BMS ST-50
3915 kr
AstroSweden
En klassisk stereolupp anpassad till behoven för dig som handarbetar!Breukhoven BMS ST-50 stereoluppen har ett långt arbetsavstånd på 20cm vilket ger dig svängrum med verktyg såväl som nål och tråd eller penna och pensel. Det passar också fint till t.ex. att sortera inventeringsprover, torra som våta, insekter, vattenlevande organismer, eller varför inte dissektion? Mikroskopet går att vrida i sidled samt rikta framåt eller bakåt. Begränsningen ligger i hur mycket du vill vrida på huvudet. Du kan köpa till okular (BMS) för 5 eller 20 gångers förstoring beroende på just dina behov. Observera att synfältets största storlek avgörs av objektivet. (I det här fallet 21 mm (vid 5x och 20 mm vid grundutförandet (10x).) Och halveras halveras med dubblad förstoring. Denna handarbetslupp är perfekt för dig som graverar knivar, målar på miniatyrduk, vill studera slipytor, finmekanik, sysslar med tribologi eller lödar finelektronik. (Obs i det sista fallet kan linser och metall komma till skada av ångor från lödtenn och flussmedel. Kontakta oss för mer information.) Tekniska data: * Synfält: c:a 20mm med möjlighet till 21 mm vid 5x (eller 10 mm vid 20x) * Belysning: LED-belysning uppifrån samt på justerbar arm * Objektbord: Arbetar utanför stativets bas Utlåtande från en av våra kunder "Är positivt överraskad över arbetsavståndet på mikroskopet, det passar perfekt till gravyr och man får en trevlig arbetsställning vilket är viktigt då gravyren lätt sträcker sig över flera timmars pass. Att man sedan även kan justera ljusstyrkan på ljuskällorna är ett till plus. Känner mig riktigt nöjd med köpet, tack för all assistans!" - Karl-Erik - Wynja Crafts & Knives Leverantörsfakta Breukhoven har 80 års erfarenhet av undervisningsoptik och medicinsk optik för klinisk användning. Utveckling, kvalitetskontroll, försäljning och service sköts av ett team på 20 engagerade och drivna optikproffs. Breukhoven har sitt säte i Nederländerna.
3-pack invisible stringtrosor med normalhög midja
199 kr
Lindex
Stringtrosor med ett högt skuret ben och en normalhög midja.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.