
Detta 10-pack med blåa mikrofiberdukar är perfekta för allmän rengöring i hemmet. Dukarna är tillverkade av ett material som effektivt löser upp smuts och absorberar vätska, vilket gör dem idealiska för att torka av ytor och damma möbler.

Högkvalitativa mikrofiberdukar designade för att hålla hela espressomaskinen ren och runtomkring den. Det är premium mikrofiberdukar som är speciellt gjorda för att ta upp mer kaffe-relaterat smuts och vätska än de vanliga trasorna (de som är i mikrofiber eller inte), och de håller betydligt längre. När de sköljs i rinnande vatten släpper de kaffesumpen mycket lättare och blir därmed helt rena igen. Mikrofiberdukarna vrids ur ordentligt och torkas i utdragen form, sedan är de redo för en omgång till.
Setet innehåller:

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.