Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

KORRES Mint Tea Shower Gel 250 ml
Säljs avElevenEleven

KORRES Mint Tea Shower Gel 250 ml

90kr
Köp produkten hos ElevenDu går vidare till Eleven för att slutföra köpet.

Uppfriskande duschgel med en härlig doft av bergamott, citron och grönmynta. Innehåller aloeextrakt och veteproteiner som hjälper till att bevara hudens fuktbalans. Perfekt för daglig användning och passar för både bad och dusch.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper hudvårdsprodukter?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Australian Bodycare Body Wash Mint 500 ml159 kr
DOZ Apotek

Australian Bodycare Body Wash Mint 500 ml

Bodywash med tea tree-olja och mint. Rengöring för kroppen som är effektiv utan att orsaka torrhet. Tvålen rengör huden från bakterier och tar bort överflödig olja, och motverkar på så sätt finnar på kroppen. Applicera på våt hud och skölj av med vatten. Undvik kontakt med ögon.

Köp hosDOZ Apotek
KORRES Basil Lemon Body Milk 200 ml125 kr
Eleven

KORRES Basil Lemon Body Milk 200 ml

En grön, skimrande doft av strålande grönska med uppfriskande citrondoft som får hjärtat att klappa snabbt i väntan på nöjet med att pyssla i trädgården. En body lotion med fuktighet som upptas snabbt av huden och håller länge så kroppen får en energikick från de spårämnen som ingår.

Köp hosEleven
L'Occitane Verbena Shower Gel 250 ml146 kr
Proshop

L'Occitane Verbena Shower Gel 250 ml

Verbena Shower Gel is a refreshing shower gel that nourishes and cleanses the skin. Shower gel is enriched with essential oils from several citrus fruits: verbena, orange, geranium and lemon. Extract from Verbena leaves is known for its refreshing properties and helps to give the skin resilience. It is gentle on sensitive skin, leaving the skin with a fresh, pure and scent that is equally suitable for women and men.

Köp hosProshop
Moroccanoil Shower Gel Bergamot Fraiche - 250 ml259 kr
Nordic Feel

Moroccanoil Shower Gel Bergamot Fraiche - 250 ml

Upplev en fuktbevarande duschgel med Moroccanoils Shower Gel. En koncentrerad men ändå mild produkt som är berikad med antioxidantrik arganolja för att ge näring vid rengöring. Hjälper till att återställa hudens optimala fuktbalans och förbättra elasticitet, textur och ton. Förpackad i en återvinningsbar flaska.Upptäck Moroccanoils andra medelhavsinspirerade dofter i kollektionen:Fragrance Originale - Signaturdoft, ikonisk och minnesvärd. Kryddig bärnsten och söta blommor.Ambiance de Plage - Varm och upplyftande. Gardenia kronblad och riven kokos.Ambre Noir - Rik och inbjudande. Varm bärnsten och vit kardemumma.Bergamote Fraîche - Energigivande och uppfriskande. Bergamott (citrus) och lugnande mynta.Oud Minéral - Uppiggande och oväntad. Havssalt från Medelhavet och rökt cederträ.Spa du Maroc - Exotiskt och berusande. Zanzibar-kryddnejlika och vild patchouli (lavendel vanilj).

Köp hosNordic Feel