
Biotherm Ultra Comfort Balm är en mjukgörande aftershave-kräm speciellt utvecklad för känslig hud. Den hjälper till att minska rodnad och irritation efter rakning och lämnar huden lugn och behaglig. Formulan innehåller Life Plankton, en ingrediens känd för sina lugnande egenskaper.






Bulldog Sensitive After Shave Balm är en parfymfri, after shave-balm, med 96 % naturliga ingredienser. Den är utvecklad för att lugna och återfukta känslig hy efter rakning. Produkten innehåller bland annat dunört, en unik växt från de norra kanadensiska prärierna, som har utvecklat starka multifunktionella fytokemiska egenskaper för att överleva det hårda klimatet. Bulldog tror på att tillverka kvalitetsprodukter som frigör den verkliga potentialen hos ingredienser med naturligt ursprung.
• Vegansk
• Parfymfri




Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.