Fellowes AutoMax 550C är en dokumentförstörare som säkert förstör dokument, CD-skivor och kreditkort, vilket gör den lämplig för olika kontorsmiljöer. Den har användarvänliga knappar, en mekanism som förhindrar papperstrassel och en backfunktion för att snabbt lösa problem.
Optimum AutoFeed+ 150X automatisk dokumentförstörare. Makulerar automatiskt upp till 150 x A4 papper per gång. P-4 säkerhetsklassad korsskärning. - Automatisk makulering av upp till 150 ark A4 papper (80 g/m2) på en gång. Springa för manuell inmatning av upp till 8 ark. - P-4 korsskärning (4x28 mm) - 44L utdragbar avfallsbehållare - Makulerar kreditkort, häftklamrar och gem
Momentum Extra XP420+ korsskärning dokumentförstörare strimlar upp till 20x A4 ark på en gång. En idealisk dokumentförstörare för kontoret med jam-free teknologi. P-4 säkerhetsnivå.
Rexel AutoFeed+ 50 X är en automatisk dokumentförstörare med skärenhet i hög kvalitet som skär både horisontellt och vertikalt. Förstör hela 50 A4-papper (80 g/m²) per gång, även buntar med häftstift eller gem. Hanterar även kredit- och id-kort.
Momentum P515+ mikroskärning dokumentförstörare strimlar upp till 15x A4 ark på en gång. En idealisk dokumentförstörare för kontoret med jam-free teknologi. P-5 säkerhetsnivå
Momentum Extra XP520+ mikroskärning dokumentförstörare strimlar upp till 20x A4 ark på en gång. En idealisk dokumentförstörare för kontoret med jam-free teknologi. P-5säkerhetsnivå.