
L300 Ultra Sensitive Face Cream Rich är en mjukgörande och skyddande kräm för ansiktet. Den är speciellt framtagen för torr och känslig hud som lätt blir irriterad. Krämen innehåller betain, havreolja, panthenol och vitamin E som stärker hudens barriär.







IDUN Minerals Tuva är ett transparent, pressat puder som ger ett matt resultat som fixerar makeupen . Pudret passar därför alla hudtyper och är perfekt för dig med fet eller kombinerad hy. Kommer i en behändig förpackning med inbyggd spegel. Perfekt att ha med i väskan för touch-ups under dagen. För bästa resultat, applicera Tuva med IDUN Minerals Stora puderborste eller Stipplingborste. Utvecklad för känslig hy, 100% Vegansk och fri från cykliska silikoner, talk, parfym, nanopartiklar och bismuth.
IDUN Minerals har under det senaste året genomgått ett förpackningsbyte för att göra produkterna mer miljövänliga. Vi har därför produkter i både gammal och ny design, varför produkten du mottar kan skilja sig från bilden i vår e-handel. Produkten har fortfarande lång hållbarhet och det är samma innehåll oavsett form och förpackning.



Återfukta, reparera och stärk din hudbarriär med Löwengrips Clean & Calm – Rich Barrier Cream! Denna intensivt återfuktande ansiktskräm är berikad med ceramider, sheasmör och hyaluronsyra som reparerar och stärker hudbarriären. Produkten har en fyllig textur som är särskilt framtagen för att skydda huden mot yttre påfrestningar som kalla temperaturer, vind, torr luft och snabba temperaturväxlingar. Clean & Calm – Rich Barrier Cream passar alla hudtyper och passar dig med torr till mycket torr och känslig hud. Resultatet blir en mjuk, återfuktad och välbalanserad hud året om. Den rika texturen absorberas utan att lämna en hinna på huden och går därför utmärkt att använda både som dagkräm under makeup samt som nattkräm.
Innehållet av ceramider bidrar till att stärka hudbarriären, förbättra hudstrukturen och ökar hudens fuktbevarande egenskaper. Sheasmör mjukgör, skyddar och återfuktar huden på djupet. Återfuktande hyaluronsyra binder fukt och hjälper torr hud

FILA Deo Spray Extra Fresh for Men är berikad med en uppfriskande aktiv ingrediens som garanterar en fantastisk doft hela dagen. Känn känslan av fräschhet som håller i sig. Denna deodorant ger dig en uppiggande och revitaliserande doftupplevelse. Med sin extra friska formula håller den dig fräsch och väldoftande under hela dagen. Upplev en ny nivå av friskhet och känn dig självsäker med FILA Deo Spray Extra Fresh.
• Berikad med aktiv ingrediens som garanterar en fantastisk doft hela dagen
• Fräschhet som håller i sig upp till 48 timmar
• 0% aluminium





Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.