Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Ida Warg Moisture Shampoo PRO Size 500 ml
Säljs avDOZ ApotekDOZ Apotek

Ida Warg Moisture Shampoo PRO Size 500 ml

186kr
Köp produkten hos DOZ ApotekDu går vidare till DOZ Apotek för att slutföra köpet.

Detta schampo är speciellt framtaget för att ge extra fukt och mjukhet till torrt och frissigt hår. Berikat med kokosolja, hjälper det till att återställa hårets naturliga glans och vitalitet. Schampot har en härlig doft av karamell, kola och vanilj som gör hårvårdsrutinen till en njutning.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper hudvårdsprodukter?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Ida Warg Volume Shampoo PRO Size 500 ml186 kr
DOZ Apotek

Ida Warg Volume Shampoo PRO Size 500 ml

Ett volymgivande schampo för tunt och fint hår. Innehåller vitamin B5 som återfuktar och mjukgör håret utan att tynga ner det. Lyxig doft med inslag av jordgubb, bergamott, apelsinblomma och cederträ 100% vegansk Cruelty-free

Köp hosDOZ Apotek
Ida Warg Plumping Shampoo 250 ml118 kr
DOZ Apotek

Ida Warg Plumping Shampoo 250 ml

Ett extra volymgivande schampo som ger mycket fyllighet och densitet till håret. Formulan innehåller hydrolyserade veteproteiner som tillför och bevarar fukt djupt inne i hårstrået samt peptider som ger en fyllig känsla. Massera in i vått hår, löddra och skölj noga. Använd därefter IDA WARG Plumping Conditioner för bästa resultat.

Köp hosDOZ Apotek
IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml508 kr
Eleven

IDA WARG Beauty Moisture Duo 2x500 ml - 100 ml

En duo med ett extra fuktgivande balsam och mjukgörande shampoo med välgörande kokosolja för grovt, torrt och glanslöst hår. Djupt återfuktande formula som verkar mjukgörande och utredande.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.

Köp hosEleven
Ida Warg Moisture Shampoo189 kr
Lindex

Ida Warg Moisture Shampoo

Ett extra fuktgivande, mjukgörande schampo med välgörande kokosolja för grovt, torrt och glanslöst hår. Doftar söt fudge/karamell och vanilj. 100% Vegansk! 250ml

Köp hosLindex