Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Epitact Comfortact plus L 2 st
Säljs avDOZ ApotekDOZ Apotek

Epitact Comfortact plus L 2 st

279kr
Köp produkten hos DOZ ApotekDu går vidare till DOZ Apotek för att slutföra köpet.

Epitact Comfortact Plus är ett par skyddande kuddar för trampdynan som minskar tryck och lindrar smärta. De är tillverkade av silikongelé och har en ergonomisk design som passar stortån. Kuddarna är tunna och kan användas i smala skor.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper kroppsvård?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Mabs tubular toe protection M 2 st99 kr
DOZ Apotek

Mabs tubular toe protection M 2 st

<p>Mabs tåskydd är ett tubformat skydd som kan klippas till önskad längd. Insida av mjuk gelé som skyddar mot friktion. Finns i storlek medium (diameter 15 mm) och large (diameter 20 mm). Längd 15 cm.</p>

Köp hosDOZ Apotek
Epitact Styv uträtare för nattbruk M 1 st379 kr
DOZ Apotek

Epitact Styv uträtare för nattbruk M 1 st

Det termoplastiska stödet korrigerar stortåns ställning och minskar således sträckningen av ledbanden nattetid, vilket lindrar nattlig ledsmärta. Gropen som bildas bredvid hallux valgus förebygger tryck och skavning samt lindrar smärtan som orsakas av beröring (t.ex. lakan eller madrass)

Köp hosDOZ Apotek
Mabs Skydd för trampdynan 1 st310 kr
DOZ Apotek

Mabs Skydd för trampdynan 1 st

Ett elastiskt skydd som verkar skyddande och stötdämpande vid problem och smärta under trampdynan. Med en fyllning av gelé som ger väldigt bra stötdämpande effekt. Elastiskt material som gör att den passar flera storlekar. Utformad så att den sitter stadigt på foten.

Köp hosDOZ Apotek