Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

BEAUTY OF JOSEON Light On Serum Centella + Vita C 30 ml
Säljs avDOZ ApotekDOZ Apotek

BEAUTY OF JOSEON Light On Serum Centella + Vita C 30 ml

169kr
Köp produkten hos DOZ ApotekDu går vidare till DOZ Apotek för att slutföra köpet.

Detta serum kombinerar Centella Asiatica-extrakt med C-vitamin för att ge huden en boost. C-vitaminet är stabilt och skonsamt, medan Centella Asiatica lugnar och återfuktar. Resultatet är en hud som strålar och känns välmående.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper ansiktskräm?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Beauty of Joseon Glow Serum & Ginseng Essence Water385 kr
Nordic Feel

Beauty of Joseon Glow Serum & Ginseng Essence Water

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide - 30 mlDetta serum är utformat för problem med stora porer och inflammerad hud. Innehåller 60 % propolisextrakt och 2 % niacinamid. Hjälper till att kontrollera utsöndringen av talg och håller huden fuktig. De viktigaste egenskaperna hos Glow Serum: Minimerar porerna Kämpar mot akne Återfuktar Strålande finishBeauty of Joseon Ginseng Essence Water 150 mlGinseng Essence Water innehåller 80 % ginsengvatten och har sitt fokus på nyttan med ginseng i sig själv, som ger tillräckligt med fukt och näring till huden. Den fyller på ordentligt med fukt och näring för att hjälpa till att hålla din hud återfuktad under lång tid. Denna essens är för hud som är fet på utsidan men torr längre in, och för känslig hud som lätt skadas av yttre faktorer. Den innehåller även 2 % niacinamid och 0,04 % adenosin, vilket ger ytterligare nytta med talg- och rynkkontroll.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.

Köp hosNordic Feel
haruharu wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum 120 ml299 kr
Nordic Feel

haruharu wonder Centella 3% PHA Gentle Liquid Exfoliating Serum 120 ml

Det här serumet exfolierar försiktigt huden och rengör porerna utan att vara irriterande. Passar alla hudtyper, skonsam mot känslig hud. Hypoallergena PHA-ingredienser i nästa generation exfolierar och rengör porerna, med lugnande centella för att minska hudirritation och lugna. Apelsinvatten från färska apelsiner laddar din hud med C-vitamin för att behålla en ljus och strålande teint, medan patenten Anti-Sebum P ger porvård och oljekontroll.

Köp hosNordic Feel
Beauty of Joseon Glow Serum & Relief Sun498 kr
Eleven

Beauty of Joseon Glow Serum & Relief Sun

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide - 30 mlDetta serum är utformat för problem med stora porer och inflammerad hud. Innehåller 60 % propolisextrakt och 2 % niacinamid. Hjälper till att kontrollera utsöndringen av talg och håller huden fuktig. De viktigaste egenskaperna hos Glow Serum: Minimerar porerna Kämpar mot akne Återfuktar Strålande finishBeauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics - 50 mlRelief Sun är en lätt och krämig organisk solkräm som känns behaglig på huden. Även om du applicerar en stor mängd flera gånger är den inte klibbig, utan ger en fuktig finish som en lätt fuktkräm. Innehåller 30% risextrakt och spannmålsfermenterade extrakt, ger fukt och näring åt huden. SPF50+Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.

Köp hosEleven
Mizon Cicaluronic Serum 30 ml359 kr
Eleven

Mizon Cicaluronic Serum 30 ml

Ett lindrande och fuktgivande serum som innehåller Mizons exklusiva Cicaluronic-komplex (9 %) speciellt sammansatt med Centella Asiatica och hyaluronsyra för känslig och torr hud. Detta högkoncentrerade serum hjälper till att bevara fukten och skydda hudens fuktbarriär. Återfuktar och gör fylligare, absorberas snabbt. 93 % naturliga ingredienser.

Köp hosEleven
Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C 30 ml259 kr
Eleven

Beauty of Joseon Light On Serum Centella + Vita C 30 ml

Uppljusande serum med Centella Asiatica-extrakt och C-vitamin. Mycket stabilt C-vitaminderivat (10 %) som är mindre irriterande, fett och klibbigt än vanliga C-vitaminingredienser. Hög koncentration av organiskt Centella Asiatica-extrakt (68 %) används för att ytterligare förbättra de lindrande och fuktgivande effekterna på huden.

Köp hosEleven
Beauty of Joseon Revive Eye Serum Duo 2 x 30 ml - 60 ml423 kr
Eleven

Beauty of Joseon Revive Eye Serum Duo 2 x 30 ml - 60 ml

Köp två Revive Eye Serum med mängdrabatt! Det populära ögonserumet utformad för att ta hand om den känsliga huden runt ögonen med en noggrant balanserad blandning av ginsengextrakt och retinal. Denna kraftfulla kombination arbetar harmoniskt för att minska synligheten av fina linjer och rynkor samtidigt som den återfuktar och förbättrar hudens elasticitet.Det här är ett PaketerbjudandePaketerbjudande innebär att vi erbjuder mängdrabatt på populära kombinationer av produkter.

Köp hosEleven