Köpa.se Logo
x
558 530
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Aptus Plaque Buster 200 g

Aptus Plaque Buster är en produkt som hjälper till att bekämpa plack och dålig andedräkt hos hundar och katter. Regelbunden användning kan leda till renare tänder och en fräschare andedräkt inom några månader.

167 kr

Kattillbehör
Hundtillbehör
Hudvård för djur
DOZ ApotekKöp produkten hos DOZ Apotek
Liknande produkter
Geggamoja UV Hat Pink 16 10m-2 1 st
269 kr
DOZ Apotek

UV-hatt med "kappa" och skärm. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

Geggamoja UV Hat Offwhite 57 1 1 st
269 kr
DOZ Apotek

UV-hatt med "kappa" och skärm. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

Geggamoja UV Hat Pink 16 4-10M 1 st
269 kr
DOZ Apotek

UV-hatt med "kappa" och skärm. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

Salvequick Aqua Resist Medium plåster 20 st 20 st
37 kr
DOZ Apotek

Salvequick Aqua Resist är ett smutsavvisande och vattenavvisande plåster som låter huden andas. Ett perfekt vardagsplåster för mindre sår. Plåstret är elastiskt och flexibelt. Det har god häftförmåga och är följsamt. Plåstrena är designade med rundade kanter så att det ska vara följsamt och sitta bättre på huden. Denna förpackning innehåller 20 plåster i en storlek.

Geggamoja UV-filt (Offwhite)
329 kr
Stor & Liten
Praktisk UV-filt från Geggamoja med UV50+ som blockerar 98% av solens farliga UVA- och UVB-strålar. Den är tillverkad i ett tunt material som andas. Filten är perfekt att använda i barnvagnen, som amningsfilt, på picknicken och på stranden. 
Geggamoja UV Hat Navy 21 4-10M 1 st
269 kr
DOZ Apotek

UV-hatt med "kappa" och skärm. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

Moon Creations Glitter Läppstift - Röd
69 kr
Partykungen
Är du på jakt efter ett stadigt läppstift som fortfarande sitter fastklistrat på läpparna även om du tagit såväl ett som två glas vin? Då är detta glitterläppstift från Moon Creations någonting vi kan rekommendera. Detta läppstift finns i åtta olika färger och samtliga har en glittereffekt vilket gör att dem passar till mer än bara halloween och festivalen.

Moon Creations Glitter Läppstift levereras styckvis innehåller 23 gram. Läppstiften är lätt att applicera på läpparna och passar lika bra till festivalen som till halloweenoutfiten och till barnkalaset om så är fallet. Läppstiften är veganskt och aldrig testat på djur. Kommer i färgerna Silver, Guld, Roséguld, Rosa, Grön, Blå, Lila och Röd.

Säljs styckvis om 23 gram och finns i åtta olika färger.
Cam Cam Skötväska (Hazel)
899 kr
Stor & Liten
En hållbar och slitstark skötväska från Cam Cam Copenhagen i en fin quiltad design
Geggamoja UV Hat Pink 16 2-6Y 1 st
269 kr
DOZ Apotek

UV-hatt med "kappa" och skärm. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

Geggamoja UV-filt (Mintgrön)
295 kr
Stor & Liten
Praktisk UV-filt från Geggamoja med UV50+ som blockerar 98% av solens farliga UVA- och UVB-strålar.
Geggamoja UV-set Pink 16 110/1 1 st
499 kr
DOZ Apotek

UV-set med kortärmad tröja och korta byxor. Tröjan har zipper fram för enkel påklädning.

Geggamoja UV Baby suit Navy 21 62/68 1 st
399 kr
DOZ Apotek

UV-dräkt med zipper. UV50+ blockerar 98 % av solens skadliga UVA- och UVB-strålar.

BioSalma Hårserum 90 st
199 kr
DOZ Apotek

I BioSalma® Hårserum har vi kombinerat utvalda näringsämnen som är viktiga för ditt hår. Kapslarna innehåller bland annat biotin för att bevara en normal hårväxt samt vetegroddsolja, L-cystin, hirsextrakt och pantotensyra. Håret växer från roten och det är i hårroten som grunden för hårets kvalitet, färg, form och styrka läggs. För att ge håret optimala förutsättningar att bli naturligt starkt, glansigt och välmående krävs att hårroten har tillgång till rätt näringsämnen.

 

-Biotin och selen bidrar till att upprätthålla normalt hår.

-Koppar bidrar till normal hårpigmentering.

-Selen bidrar till att upprätthålla normala naglar.

-Pantotensyra bidrar till normal energiomsättning.

-E-vitamin bidrar till att skydda celler från oxidativ stress.

Geggamoja UV-Suit Mint Ice Cream 02 110/116 1 st
272 kr
DOZ Apotek

UV-dräkt med korta ben och 3/4 armar som skyddar ditt barn mot solen strålar. 

Geggamoja Badblöja UV (Flamingo) (50/56)
49 kr
Babyland
Badblöja från Geggamoja med mönster av flamingos. Den har UV50+ som blockerar 98% av solens farliga UVA- och UVB-strålar. Badblöjan har justerbar resår med dragsko i midjan och i benöppningarna för att se till att den sitter bekvämt och håller tätt även när den är blöt.
Geggamoja UV-filt (Gul)
329 kr
Stor & Liten
Praktisk UV-filt från Geggamoja med UV50+ som blockerar 98% av solens farliga UVA- och UVB-strålar.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.