
En mild och vårdande tvättlotion för både ansikte och kropp. Den är berikad med mjölksyra och sheasmörkomplex som hjälper till att återfukta och ge näring till huden. Produkten är dermatologiskt testad och har en mild doft.











Intensivt återfuktande sollotion som ger omedelbart skydd mot solens UVA- och UVB-strålar. Lotionen absorberas snabbt utan att kladda. Ger omedelbar, intensiv och långvarig återfuktning djupt in i huden. Dessutom är den fri från alkohol och färgämnen samt extra vattenresistent. Anpassad för känslig hud. Dermatologiskt testad. Oparfymerad. .





Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.