Köpa.se Logo
x
556 860
PRODUKTER
x
1 539
KATEGORIER
Golden Lily Pistage 1kg

Golden Lily Pistage är en läcker kola med en krämig fyllning av pistagesmak. Denna godbit är perfekt för alla som älskar en mjuk och söt upplevelse med en touch av nötighet.

129 kr

Godis
Kola
Sötsaker
Coopers CandyKöp produkten hos Coopers Candy
Liknande produkter
Anthon Berg Signatures Chokladask
299 kr
CoolStuff
Anthon Berg signatures är en lyxig chokladask på hela 460 gram ren njutning! Här väntar praliner för alla smaker, från söta karameller och krämiga tryfflar till härlig nougat.
HR2041/00 3000 Series mixer, 450 watt, vit
400 kr
Bagaren och Kocken

Med HR2041/00 mixer från Philips 3000 Series får du en praktisk, snygg och robust hjälpreda i köket. Mixern är utformad för att förenkla din mixning, med en effekt på 450 watt och blad som klarar tuffa ingredienser och till och med kan användas för att krossa is. Du får en slät konsistens på nolltid – perfekt för till exempel smoothies, örter, kryddor, grönsaker, kaffebönor och desserter.

Mixern har en ergonomisk och tålig design, samtidigt som den har en modern design som är anpassad för många typer av kök. Den är utrustad med Philips unika ProBlend-system, som kombinerar tre tekniker för att säkerställa ett jämnt resultat. Motorn driver mixningsflödet och cirkulerar ingredienserna, bladdesignen är specialdesignad för att maximera skärområdet och behållarens unika räfflor för tillbaka ingredienserna in i mixningsflödet.

Mixerbehållaren har en effektiv kapacitet på 1 liter och en maxkapacitet på 1,9 liter. Den har ett hastighetsläge och en pulsfunktion, med en Motor Thermo Protection-sensor som skyddar motorn mot överbelastning. De tåliga bladen i rostfritt stål håller länge och mixern har fötter med sugkoppar som gör att den står stadigt på bänken. Behållaren tål maskindisk.

DulcePlus Jelly Filled Brains 1kg
149 kr
Coopers Candy
Mjuka gelégodisar formade som hjärnor, fyllda med fruktigt gelé. En rolig och lite läskig godisbit som passar perfekt till Halloween eller när du vill ha något annorlunda i godisskålen. Kombinationen av mjukt yttre och fyllig insida ger en unik smakupplevelse.
Peelable Gummy Blueberry 80g
19 kr
Coopers Candy
Peelable Gummy Blueberry är ett unikt gelégodis format som ett blåbär som du kan skala precis som en riktig frukt. Ett roligt och innovativt godis där den yttre "skalen" avslöjar en saftig geléfyllning med söt blåbärssmak. En lekfull godisupplevelse som kombinerar lek och smak.
Anthon Berg Marsipanägg Lakrits 124g
45 kr
Coopers Candy
Anthon Bergs goda Marsipanägg med mjölkchoklad och sockerdragé. En härlig blandning med smak av lakrits och salmiak.
Matthijs Zoute Drop Haringen 1kg
149 kr
Coopers Candy
Traditionell holländsk saltlakrits formad som söta små sillar. Dessa klassiska lakritsfiskar har en perfekt balans av salt och lakrits som ger en härlig smakupplevelse. En favorit bland lakritsälskare som uppskattar den välkända nordeuropeiska godistraditionen.
Anthon Berg Marsipanägg Nougat 124g
45 kr
Coopers Candy
Anthon Bergs goda Marsipanägg med nougat och sockerdragé i en härlig kombination.
Bordsnumrering Kort Vita - 12-pack
59 kr
Partykungen
Gör det tydligt vart dina bröllopsgäster ska sitta på ett elegant vis med denna stilrena bordsnumrering. På detta vis vet gästerna klart och tydligt vilket bord de tillhör, och ni får mer ordning och reda på er stora dag. 

Bordsnumrering Kort Vita inkluderar 12 stycken kort med textur i siffrorna 1-12. Med sin stilrena look kommer den bli riktigt snygg på det eleganta bröllopet. Bordsnumren är vikta på mitten, vilket gör att de kan stå fristående på borden. 

  • Material: Papp
  • Mått: 20 x 30 cm (öppna)
  • Kommer med siffrorna 1-12
  • Antal: 12-pack
Påskhus 272g
69 kr
Coopers Candy
Ett fint påskhus perfekt att ge bort i påskpresent med olika godisar såsom S-märken, skumma påskharar, Double Dip och chokladpengar.
Estrella Grillchips 175g
29 kr
Coopers Candy
Detta är ett robust chips för alla som älskar lök. Chipsens balanserade löksmak smyger sig på och fyller gommen med välbehag. För dubbel lökeffekt dippa med Estrella Onion dipmix - en fullkomlig smakbomb tillsammans. Rekommenderas.
Anthon Berg Marsipanägg 124g
45 kr
Coopers Candy
Se hit alla marsipanälskare! Denna goding innehåller rikligt med marsipan, täckt i något mörkare choklad som i sin tur är täckt av ett sockerskal. Den knapriga ytan tillsammans med den mjuka insidan ger dessutom en fantastiskt konsistensupplevelse.
Ida Warg face and body spray 150 ml
104 kr
DOZ Apotek
Ger ett vackert solkysst resultat på bara 3 timmar med hjälp av DHA som utvinns ur naturligt socker. Sprayen är lättanvänd och det givna valet för dig som vill ha en perfekt airbrush look. Parfymfri och avger inte heller den typiska ”brun utan sol-doften”. Passar alla hudtoner. Återfuktar i 48 timmar. 100 % vegansk!
Anthon Berg Marsipanägg Lakrits - 124 gram
39 kr
Partykungen
Denna läckra påse är fylld till bredden med små smakbomber av marsipan, som gömmer en överraskande twist - en kärna av salmiaklakrits och sockerdragé. Perfekt för dig som älskar den unika kombinationen av söt marsipan och krämig lakrits med en hint av salmiak!
 
Anthon Berg Marsipanägg Lakrits innehåller goda marsipanägg med mjölkchoklad och sockerdragé. En härlig blandning med smak av lakrits och salmiak. Levereras i påse om 124 gram. 

Ingredienser: kakaosmør, SØDMÆLKS-/HELMELK-/SÖTMJÖLKSPULVER, glukosesirup/-sirap, kakaomasse, rålakrids 2%, fortykningsmiddel/förtjockningmedel (gummi arabicum), MÆLKE-/MELKESUKKER/MJÖLKSOCKER, ammoniumklorid 0,4%, emulgator/emulgeringsmedel (lecithin), farvestoffer/fargestoffer/färgämnen (titandioxid, carmin/karmin, vegetabilsk kul/kull/kol), helt hærdet/herdnet/härdat vegetabilsk fedt/fett (palmekerne/-kjerne/palmkärna), konserveringsmiddel (sorbinsyre/-syra), vanilje/vanilj, fugtighedsbevarende middel/medel (invertase). Mindst 33% kakaotørstof og mindst 23% mælke-/melkebestanddele/mjölkbeståndsdelar i mælkechokoladen/melkesjokoladen/mjölkchokladen. KAN INDEHOLDE SPOR AF NØDDER/NØTTER. KAN INNEHÅLLA SPÅR AV NÖTTER.
Anthon Berg Mandelägg Lakrits 80g
32 kr
Coopers Candy
Ge dina påskägg en spännande twist med Anthon Berg Mandelägg Lakrits! Dessa läckra mandelägg är fyllda med en krämig lakritsfyllning som kommer att överraska. Varje tugga är en perfekt balans mellan sötmandel och intensiv lakrits. Anthon Berg Mandelägg Lakrits är en perfekt påskgodis att njuta av själv eller att ge bort som en unik och läckert present till någon speciell. Gör påsken extra speciell med dessa utsökta mandelägg med lakritssmak från Anthon Berg!
Cadbury Mini Eggs Påskägg
179 kr
CoolStuff
Fira påsken med en smak av brittisk tradition! Detta chokladägg från Cadbury är gjort av mjölkchoklad och levereras tillsammans med otroligt goda miniägg. En perfekt påskpresent att ge bort till en chokladälskare i din närhet!
Anthon Berg Hasselnöt Choklad - 80 gram
29 kr
Partykungen
Vem behöver påskharen när du har Anthon Berg? Dessa ljuvliga godisägg är perfekta att lägga i påskägget för att överraska dina nära och kära med en härlig smakupplevelse. 

Anthon Berg Hasselnöt Choklad innehåller chokladdragerade ägg med smak av hasselnöt. Levereras i påse om 80 gram.  

Ingredienser: Sukker/socker, RISTEDE HASSELNØDDER/-NØTTER/ROSTADE HASSELNÖTTER 24%, SØDMÆLKS-/HELMELK-/SÖTMJÖLKSPULVER, kakaosmør/-smör, kakaomasse, risstivelse/risstärkelse, fortykningsmiddel/förtjockningsmedel (arabisk gummi/gummi arabicum), emulgator/emulgeringsmedel (lecithin), helt hærdet/herdnet/härdat vegetabilsk fedt/fett i fyldningen/fyllningen (palmekerne/-kjerne/palmkärna), farvestof/fargestoff/färgämne (carmin/karmin, curcumin/kurkumin), vaniljeekstrakt/vaniljextrakt. Kan indeholde spor af andre NØDDER/NØTTER. Kan innehålla spår av andra NÖTTER. Mindst 33% kakaotørstof/-torrsubstans og mindst 23% mælke/melkebestanddele/mjölkbeståndsdelar i mælkechokoladen/melkesjokoladen/mjölkchokladen. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.