3-pack mumin strumpor
Strumpor i mjuk bomullsblandning i olika färger och med olika motiv.
Köp hosLindexKöpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

CoolStuffDessa ankelstrumpor med Ravenclaw-tema från Harry Potter är ett måste för alla fans. Setet innehåller tre par strumpor med olika Ravenclaw-motiv. Perfekt för att visa din huslojalitet med stil.
Strumpor i mjuk bomullsblandning i olika färger och med olika motiv.
Köp hosLindex
149 krVåra Hufflepuff ankelstrumpor är här för att rädda dagen, och dina fötter. Oavsett om du har fått trolldryck i skon? Eller trampat i köttätandesnigel-släm?
Köp hosCoolStuff
149 krNär du vill ge bort en romantisk julklapp eller present till din hjärtevän som inte består av den traditionella rosbuketten och chokladasken, är dessa kärleksfulla strumpor det perfekta alternativet!<br /><br />Strumpor Hjärtan i Presentask är tre par söta strumpor i färgerna röd, rosa och vit tryckta med olika motiv av hjärtan, som ligger fint förpackade i en presentask formad som ett hjärta. Perfekt som Alla Hjärtans Dag-present eller romantisk present till din älskling, och de kommer uppskattas som bara den kan vi lova!<br /><br /><ul><li>Material: 70% bomull, 25% polyester, 5% polyamid</li><li>Tre par strumpor med motiv av hjärtan</li><li>Storlek: One size (strl. 36-42)</li><li>Levereras i hjärtformad presentbox av pappmaterial</li></ul>
Köp hosPartykungen
159 krTa ditt första steg mot äventyret med vårt Gryffindor 3-pack strumpor! För alla som älskar Harry Potter.
Köp hosCoolStuff
229 krVisa din Gryffindor-stolthet med stil! Vår Gryffindor-halsduk är det ultimata sättet för alla sanna fans att hålla sig magiskt varm.
Köp hosCoolStuff
59 krMed dessa fina strumpor kan du glida med stil. Strumporna är randiga i regnbågens alla färger. Ett par perfekta strumpor när du ska gå med i ett pridetåg eller när du vill stå upp för alla människors lika värde. De är låga och passar bra även när det är varmt ute. Strumporna är också en fin present till en vän eller till din partner. <br /><br />Ankelstrumpor Pride är ett par korta och elastiska strumpor i regnbågens färger. De är tillverkade i bomull, polyester och spandex.<br /><br />Säljs i par i One size (strl 37-43).
Köp hosPartykungen