
Denna essens är berikad med extrakt från koreansk ginsengrot, känd för sina föryngrande egenskaper. Den hjälper till att minska synligheten av fina linjer och rynkor, vilket ger huden ett ungdomligare utseende. Essensen absorberas snabbt och lämnar huden återfuktad och smidig.
















Haga Optiks solglasögonmodell ’Marbella Havana’ är en trendig dambåge i färgen havana på både fronten och skalmarna med en brun lins. Alla våra solglasögon är CE-märkta, har 100% UV A/ B-skydd med ett UV 400 filter och självfallet med antinickelbehandlade metalldelar. Haga Optik startades år 1957 och står för kvalitet, trend och nordisk design. Sedan starten är vi en av de ledande aktörerna på marknaden inom sol- och läsglasögon (varav några modeller med blåljusfilter) samt tillbehör.
Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.