
Denna kajalpenna från LH Cosmetics har en mjuk och krämig formula som gör den enkel att applicera. Den är välpigmenterad och vattenfast, vilket gör att den håller länge utan att kladda. Dessutom är den vegansk och kan vässas för precis applicering.
















IDUN Minerals Bläck Eyeliner gör det enkelt att måla den perfekta eyelinervingen och resultatet sitter på plats hela dagen. De intensiva färgen kommer från mineraler och högrenat kol och är helt fri från nano-pigment (som vanligtvis finns i liknande produkter). Eyelinerpennan Bläck är utvecklad för att passa även känsliga ögon och kontaktlinsbärare. 100% Vegansk och fri från cykliska silikoner, talk, parfym, nanopartiklar och bismuth.
IDUN Minerals har under det senaste året genomgått ett förpackningsbyte för att göra produkterna mer miljövänliga. Vi har därför produkter i både gammal och ny design, varför produkten du mottar kan skilja sig från bilden i vår e-handel. Produkten har fortfarande lång hållbarhet och det är samma innehåll oavsett form och förpackning.
Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2026 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.