
Hydracolor Lip Balm är ett vårdande läppbalsam som ger färg och skyddar läpparna. Det återfuktar och håller läpparna mjuka samtidigt som det skyddar mot solens strålar med SPF25. Formulan är mild och har en behaglig doft av vanilj.












En behaglig, härligt löddrande tvål med doft av ängsblom som är en riktig klassiker i badrummet. Fungerar lika bra i duschen som i badkaret och hänger alltid på plats utan att bli kladdig. Rep av bomull som du kan hänga runt handleden vid användning eller hänga upp i duschen eller vid badkaret. På grund av sin utformning räcker badklossen längre än många andra tvålar och torkar även enkelt upp mellan användningarna. Vegansk. Svenskproducerad.


Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.