Ett vackert diadem från Montini dekorerat med en rad vita pärlor. Diademet är en fin accessoar som passar perfekt för att piffa upp vilken frisyr som helst. Det är ett prisvärt smycke som passar både till vardag och fest.
Köpguide
Vad ska man tänka på när du köper diadem vita pärlor?
Anser du dig vara den bästa människan någon kan få? Varför inte slå in dig själv med den här tjusiga rosetten på huvudet och kryp ner under barren tillsammans med de andra klapparna!<br /><br />Diadem Presentrosett är en diadem i guld med en maffig röd presentrosett i mitten. En fin accessoar att bära på julafton eller julfesten med jobbet! <br /><br />
<ul>
<li>Material: Metall, plast</li>
<li>Storlek: One size </li>
<li>Mått rosett: 10 cm</li>
</ul>
Fin hårklämma i form av en blomma. Denna vara kommer från vårt egna varumärke Montini. Montini levererar smycken och accessoarer i trendig eller klassisk design till priser som passar alla!
Vi vet hur snabbt och enkelt det är att sätta upp håret i en hästsvans. Vi vet också hur snabbt och enkelt du kan göra hästsvansen ännu mer elegant - med hjälp av skimrande pärlor.
Det är inte alltid lätt att fundera ut nya frisyrer, åtminstone inte några nya frisyrer som är lika enkla och eleganta som den klassiska hästsvansen. Pryd din hästsvans med en chic hårsnodd med vackra, skimrande pärlor och ta din vardagsfrisyr till nästa nivå. Den elastiska hårsnodden är utmärkt när du behöver sticka ut lite extra och fungerar lika bra till jobbmötet som till cocktailklänningen. Varför inte använda den som ett smakfullt armband?
- Elastisk hårsnodd med vackra pärlor
- Förskönar både vardags- och festfrisyren
Specifikationer:
Färg: Vit
Material: Plast
Diameter: ca. 7 cm
Mått, förpackning: ca. 8 x 8 x 1.5 cm
Förpackningen Innehåller:
1x Hårsnodd
Möhippa på gång? Utmärkt den blivande bruden med den här vackra håraccessoaren att bära under den stora festdagen med kompisgänget! <br /><br />Vit Hårrosett med Pärlor är en vit tyllrosett som passar utmärkt för den blivande bruden att använda på möhippan så att det blir tydligt vem som skall gifta sig. <br /><br />
<ul>
<li>Material: Polyester</li>
<li>Mått: 46 cm</li>
</ul>
En prinsessa eller drottning ser man oftast klädda i helt magnifika klänningar som ger en lyxig och pompös kunglig look. Och vad har de på skallen? En vacker silvertiara såklart!<br /><br />Tiara Silver är en silverfärgad tiara med fin struktur, läcker design och vackra pärlor i olika färger. Tillverkad av plastmaterial.<br /><br />One size (vuxenstorlek).<br /><br />
Vacker hårkrans med blommor i blandade rosa och lila nyanser. Perfekt till vårens och sommarens alla fester! Denna vara kommer från vårt egna varumärke Montini. Montini levererar smycken och accessoarer i trendig eller klassisk design till priser som passar alla!
Fin hårkrans med vita dekorativa rosor. Perfekt till vårens och sommarens alla fester! Denna vara kommer från vårt egna varumärke Montini. Montini levererar smycken och accessoarer i trendig eller klassisk design till priser som passar alla!