
milk_shake integrity leave in är en vårdande leave-in behandling för skadat hår. Den innehåller naturligt keratin, proteiner och aminosyror samt hyaluronsyra som återfuktar på djupet. Den ger håret styrka och gör det mer lätthanterligt utan att tynga ner det.














IDUN Minerals Leave-in Hair and Scalp Treatment är en vårdande och konditionerande leave-in spray som ger både hår och hårbotten intensiv fukt och omvårdnad, samt motverkar en torr och irriterad hårbotten. Bidrar med glans och extra stadga, samt gör håret mjukt, lent och följsamt. Rikt konditionerande och vårdande ämnen så som vårdande sheaolja som mjukgör och ärtprotein som ger intensiv fukt. Dermatologiskt testad. 100% Vegansk. Parfymfri. Fri från silikoner och sulfater.
IDUN Minerals har under det senaste året genomgått ett förpackningsbyte för att göra produkterna mer miljövänliga. Vi har därför produkter i både gammal och ny design, varför produkten du mottar kan skilja sig från bilden i vår e-handel. Produkten har fortfarande lång hållbarhet och det är samma innehåll oavsett form och förpackning.


Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.