Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Maria Nila Salty Mist 150ml
Säljs avStylingagenten.comStylingagenten.com

Maria Nila Salty Mist 150ml

289kr
Köp produkten hos Stylingagenten.comDu går vidare till Stylingagenten.com för att slutföra köpet.

Maria Nila Salty Mist är en saltvattenspray som ger håret textur och volym. Denna veganska spray är perfekt för att skapa en avslappnad strandlook med lätta lockar och vågor. Med en blommig doft av bergamott och bulgarisk ros ger den en fräsch känsla.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper maria nila salty mist 150ml?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
IOMI Salt Water Mist 150 ml259 kr
Eleven

IOMI Salt Water Mist 150 ml

Ge ditt hår den perfekta beach looken med naturlig textur och volym. Den unika formulan är berikad med provitamin B5 för att återfukta och stärka håret, och näringsrikt Quinoa Seed Extract som bidrar till att vårda och reparera skadat hår, förbättra elasticiteten och bevara hårets naturliga glans. Ultrafin mist med kontinuerlig spray för jämn applicering — inget krispigt resultat, bara mjuk textur.

Köp hosEleven
Lernberger Stafsing Saltwater Spray 200 ml291 kr
Nordic Feel

Lernberger Stafsing Saltwater Spray 200 ml

Stylingspray som ger ditt hår samma känsla som efter en heldag på stranden. Håret får naturlig volym och struktur. Formulerad med ett mineralkomplex bestående av magnesium, zink och koppar som tillför volym och mjuk, naturlig textur till alla hårtyper. Druvkärneextrakt skyddar håret från värmeskador och solrosfröextrakt bevarar din hårfärg och skyddar mot UV-strålar. Aminosyror från jäst stärker håret från rötterna till topparna. Broccoliolja och sorbitol återfuktar både hår och hårbotten.Rekommenderas för alla hårtyper som behöver extra textur och där man vill framhäva självfall och lockar.

Köp hosNordic Feel
Maria Nila Ocean Spray 150 ml289 kr
Eleven

Maria Nila Ocean Spray 150 ml

En texturspray med extra stadga som appliceras i fuktigt hår. Colour Guard Complex skyddar håret mot UV-strålning och fria radikaler.100% vegansk, cruelty-free. Förpackningen är 100% klimatkompenserad.

Köp hosEleven
Maria Nila Ocean Spray 150 ml289 kr
Nordic Feel

Maria Nila Ocean Spray 150 ml

En texturspray med extra stadga som appliceras i fuktigt hår. Colour Guard Complex skyddar håret mot UV-strålning och fria radikaler.100% vegansk, cruelty-free. Förpackningen är 100% klimatkompenserad.

Köp hosNordic Feel
Maria Nila Styling Spray 100 ml169 kr
Nordic Feel

Maria Nila Styling Spray 100 ml

Mjuk spray med lätt stadga som vårdar, ger glans och reducerar frizz. Lämplig att användas vid uppsättningar. Enkel att borsta ur.Colour Guard Complex skyddar håret mot UV-strålning och fria radikaler. Sulfat- och parabenfri och innehåller 100 % veganska ingredienser. Förpackningen är 100 % CO2-kompenserad.

Köp hosNordic Feel