Dessa mockahandskar från JFB Collection är fodrade med mjuk fuskpäls och fleece, vilket gör dem perfekta för kalla dagar. Handskarna är bruna och har en sidslits samt resår inåt för en bekväm passform. De ger bra känsla för det handen gör.
Köpguide
Vad ska man tänka på när du köper mockahandskar diplomat frost brun?
Handske i mjukaste lammnappa från JFB Collection. Foder i fuskpäls utåt och i fleece inåt ger en handske anpassad för de kallaste dagarna samtidigt som den håller kvar en bra känsla för det handen gör. Sidslits och resår inåt. Svart. Storlek M, L och XL Köp valfritt 2 par skinn/mockahandskar från JFB Collection för endast 495:- inkl. frakt. Rabatt dras automatiskt i kassan.
Handske i mjukaste lammnappa från JFB Collection. Foder i fleece gör denna handske både varm, mjuk och följsam. Sidslits och resår inåt. Svart Köp valfritt 2 par skinn/mockahandskar från JFB Collection för endast 495:- inkl. frakt. Rabatt dras automatiskt i kassan.
Handske i mjukaste lammnappa från JFB Collection. Foder i fleece gör denna handske både varm, mjuk och följsam. Sidslits och resår inåt. Svart. Köp valfritt 2 par skinn/mockahandskar från JFB Collection för endast 495:- inkl. frakt. Rabatt dras automatiskt i kassan.
Vackra och lyxiga handskar. Det här är ett par riktigt fina handskar som passar perfekt till en snygg klänning. De kommer att ge hela din outfit den sista spännande och lyxiga känslan! Svart är en lätt färg att matcha med, så handskarna passar perfekt att använda till olika kläder och stilar.<br /><br />Handskar Monte Carlo Svarta är ett par långa, svarta handskar. De är tillverkade i ett polyestermaterial med en fin lyster.<br /><br />Säljs styckvis och finns i one size.
Skinnhandske med mocka på ovansidan. Sydd dekorationssöm runt handleden det finns även en knapp på sidan se bild 3. Färg svart. Foder i ull. Finns i storlekarna 8,5, 9, 9,5, 10. Märke Topeco. Säljes parvis. Material: 50% lammskinn och 50% mocka. Foder 100% ull.