Detta stretchbälte är tillverkat i canvasmaterial med detaljer i brun skinnimitation. Bältet är elastiskt och passar många storlekar upp till 120 cm i omkrets. Med en bredd på 3,5 cm och ett spänne på 5*4 cm är det både praktiskt och stilfullt.
Köpguide
Vad ska man tänka på när du köper stretchbälte 611?
Elastiskt bälte som passar många storlekar. Omkrets upp till 120 cm. Material canvas med änddetaljer i brun skinnimitation. Bredd på bältet 3,5 cm. Storlek på spänne 5*4 cm. Färg rosa. För att förenkla för er kunder har vi infört mått i omkrets. Mät omkretsen med byxor på vid höjd där hällorna sitter. Köp 3 st skärp för endast 499:-. Rabatten dras automatiskt i kassan.
Bälte i konstläder. Svart 38mm högt. 3 olika längder. Omkretsen anger där det är hålat. Givetvis går det med andra omkretser om man gör extra hål i bältet. Omkretsen mäts alltså utanpå byxorna där hällorna sitter.
Elastiskt bälte som passar många storlekar. Omkrets upp till 120 cm. Material canvas med änddetaljer i brun skinnimitation. Bredd på bältet 3,5 cm. Storlek på spänne 5*4 cm. Färg vit. För att förenkla för er kunder har vi infört mått i omkrets. Mät omkretsen med byxor på vid höjd där hällorna sitter. Köp 3 st skärp för endast 499:-. Rabatten dras automatiskt i kassan.
Elastiskt bälte som passar många storlekar. Omkrets upp till 120 cm. Material canvas med änddetaljer i brun skinnimitation. Bredd på bältet 3,5 cm. Storlek på spänne 5*4 cm. Färg beige. För att förenkla för er kunder har vi infört mått i omkrets. Mät omkretsen med byxor på vid höjd där hällorna sitter. Köp 3 st skärp för endast 499:-. Rabatten dras automatiskt i kassan.
Flerfärgat tygbälte. Ändar i konstläder. 38mm högt. 5 olika längder. Omkretsen anger där det är hålat. Givetvis går det med andra omkretser om man gör extra hål i bältet. Omkretsen mäts alltså utanpå byxorna där hällorna sitter. Köp 3 valfria tyg eller plastbälten för endast 360:-. Gäller ej stretchbälten.
Flerfärgat tygbälte. Ändar i konstläder. 38mm högt. 5 olika längder. Omkretsen anger där det är hålat. Givetvis går det med andra omkretser om man gör extra hål i bältet. Omkretsen mäts alltså utanpå byxorna där hällorna sitter. Köp 3 valfria plastbälten eller tyg för endast 360:-. Gäller ej stretchbälten.
Elastiskt bälte som passar många storlekar. Omkrets upp till 120 cm. Material canvas med änddetaljer i brun skinnimitation. Bredd på bältet 3,5 cm. Storlek på spänne 5*4 cm. Färg svart och vit. För att förenkla för er kunder har vi infört mått i omkrets. Mät omkretsen med byxor på vid höjd där hällorna sitter. Köp 3 st skärp för endast 499:-. Rabatten dras automatiskt i kassan.
Elastiskt bälte som passar många storlekar. Omkrets upp till 120 cm. Material canvas med änddetaljer i brun skinnimitation. Bredd på bältet 3,5 cm. Storlek på spänne 5*4 cm. Färg svart och vitmönstrad. För att förenkla för er kunder har vi infört mått i omkrets. Mät omkretsen med byxor på vid höjd där hällorna sitter. Köp 3 st skärp för endast 499:-. Rabatten dras automatiskt i kassan.