Köpa.se Logo
x
571 850
PRODUKTER
x
1 542
KATEGORIER
Klättermusen Grimner Pant W's Raven/Raven

Klättermusen Grimner Pant W's är ett par slitstarka och bekväma vandringsbyxor för damer, perfekta för äventyr under vår och höst. Byxorna är tillverkade i ett lätt stretchmaterial som andas och ger god rörelsefrihet. Med praktiska detaljer som benfickor, justerbar fåll och förstärkningar är de redo för alla typer av utmaningar i naturen.

2895 kr

Byxor
Friluftsbyxor
Vadarbyxor
Skistart.comKöp produkten hos Skistart.com
Liknande produkter
Klättermusen Grimner Shorts M's Raven-Raven
999 kr
Outdoorexperten
Grimner vandringsshorts främsta egenskaper är att de är ventilerande, hållbara och bekväma – och tack vare den unika materialblandningen av Hirsutum®, ekologisk bomull och Ultramid® Bio-Mass Balanced Polyamide är Grimnershortsen flexibla och mjuka för optimal rörelsefrihet. Produktfakta: Tryckknappsstängning Stora benfickor med dragkedja och lock Ögla baktill för att fästa utrustning Integrerad reflex vid knä Bomullsförstärkning baktill och vid fickor Stora öglor för bälte

Om Köpa.se | info@kopa.se | © 2025 Köpa.se – Alla rättigheter förbehållna. | Ansvarsfriskrivning | Generella tips | Foton från Freedigitalphotos.net eller iStockphoto.