En vacker kaffekopp i stengods från Bloomingvilles Paula-serie med ett unikt, handmålat mönster. Den reaktiva glaseringen gör att varje kopp får ett eget uttryck, vilket ger en personlig känsla vid fikastunden. Koppen är utrustad med ett praktiskt öra för ett bekvämt grepp om din varma dryck.
Köpguide
Vad ska man tänka på när du köper bloomingville paula kopp - kaffekoppar stengods blå?
Kopp från Madam Stoltz i stengods med ett levande mönster i vackra färger perfekt för ditt morgonkaffe.Om koppen från Madam Stoltz- Kombinera koppen med andra delar från kollektionen från Madam Stoltz.- Varje artikel är unik och kan variera något i utseendet.- Finns i flera färger.- Gjord av stengods. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Diva muggen från House Doctor är gjord av stengods och handmålad, vilket gör varje mugg unik i både färg och uttryck. Den balanserade formen och den släta glasyren ger en behaglig känsla i handen, medan den handmålade designen ger en dekorativ detalj till din dukning. Perfekt för kaffe, te eller någon annan varm dryck. Mixa och matcha med andra delar från kollektionen för att skapa din egen personliga uppsättning.Om muggen från House Doctor- Set med två muggar.- Handgjord och handmålad i stengods.- Varje mugg är unik i mönster och finish.- Idealisk för kaffe, te eller andra varma drycker.- Storlek: H: 12 cm, Ø: 8 cm. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Kopp från Ferm Living med en taktil design i stengods med en rik textur perfekt för ditt morgonkaffe. Den har en glaserad yta med en härlig färg. Varje artikel är unik tack vare den handgjorda designen.Om koppen från Ferm Living- Serena uppskattas för den handgjorda designen.- Serena är också omtyckt för den rika texturen.- Glaserad yta.- Gjord av stengods.- Handdisk rekommenderas.Skötselråd för koppen- Handdisk rekommenderas. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Mugg från Bloomingville i stengods med en inbjudande, rund form, tre fina färgtoner och en härlig finish perfekt för varma drycker som kaffe och te.Om muggen från Bloomingville- Höjd: 10 cm.- Diameter: 10.5 cm.- Gjord av stengods.- Varje artikel är unik och kan variera något i utseendet. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Mugg från Broste Copenhagen i hållbart stengods med en skarp formgivning med ett jordnära uttryck perfekt för vardagligt användande, till frukosten eller fikat exempelvis.Om muggen från Broste Copenhagen- Varje mugg tillverkas för hand och kan därför variera i form, färg och glasyr.- Finns i flera färger.- Gjord av stengods.- Säljs i 2-pack.Skötselråd för muggen- Tål diskmaskin. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Kopp från Bloomingville med en härlig design i stengods med ett dekorativt, handmålat mönster perfekt för varma drycker som kaffe och te. Den har ett öra på ena sidan för utmärkt grepp.Om koppen från Bloomingville- Från serien Paula.- Gjord av stengods.- Handgjord design.- Reaktiv glasering.- Varje artikel är unik tack vare den handgjorda designen. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.
Mugg från Bloomingville med en lekfull design i stengods med ett fint motiv. Koppen har perfekt storlek för små händer och kan användas för att servera både varma och kalla drycker.Om muggen från Bloomingville- Unik design.- Slitstarkt material.- Stengods.- 10 cl.- Ø7,5xH5,5 cm.Skötselråd för muggen- Tål diskmaskin.- Tål mikrovågsugn. Shoppa Barnmuggar och mer Barnens Kök & Servis hos Royal Design.
Kopp från Madam Stoltz i stengods med ett levande mönster i vackra färger perfekt för ditt morgonkaffe.Om koppen från Madam Stoltz- Kombinera koppen med andra delar från kollektionen från Madam Stoltz.- Varje artikel är unik och kan variera något i utseendet.- Finns i flera färger.- Gjord av stengods. Shoppa Kaffekoppar och mer Muggar & Koppar hos Royal Design.