Köpa.se

Köpa.se innehåller annonslänkar. Läs mer

Decotique Noomi Pläd 130x170 Cm - Plädar & Filtar Bomull Camel
Säljs avRoyalDesign.seRoyalDesign.se

Decotique Noomi Pläd 130x170 Cm - Plädar & Filtar Bomull Camel

1 190kr
Köp produkten hos RoyalDesign.seDu går vidare till RoyalDesign.se för att slutföra köpet.

En mjuk och följsam bomullspläd med ett stilrent grafiskt mönster som passar perfekt i soffan. Pläden är vändbar vilket ger dig två olika utseenden i ett, och dess generösa storlek gör den idealisk för kyliga kvällar. Den fungerar lika bra som en värmande filt som en dekorativ inredningsdetalj.

Köpguide

Vad ska man tänka på när du köper decotique noomi pläd 130x170 cm - plädar & filtar bomull camel?

Köpguide kommer snart

Liknande produkter

Visa fler
Boel&Jan Minou Pläd 130x170 Cm / Beige - Plädar & Filtar Akryl Brun899 kr
RoyalDesign.se

Boel&Jan Minou Pläd 130x170 Cm / Beige - Plädar & Filtar Akryl Brun

Pläd från Boel&Jan med en mysig design i ull med jordnära, bruna toner som skapar en lugn och harmonisk känsla. Den har långa fransar på sidorna. Ett snabbt och lätt sätt att ge din soffa ett lyft och samtidigt få en ny fräsch känsla i rummet.Ull är ett exceptionellt naturmaterial som är känt för sin hållbarhet och sina unika egenskaper. Dess naturliga antibakteriella och smutsavvisande egenskaper gör den självrengörande och lätt att underhålla. Originaldesign från år 2024.Om pläden från Boel&Jan- Pläd i ull och akryl.Skötselråd för pläden- Tvätta ej.- Torktumla ej.- Använd ej blekmedel.- Strykes ej. Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
Klippan Yllefabrik Velvet Pläd 130x200 Cm - Plädar & Filtar Lammull Petrol667 kr
RoyalDesign.se

Klippan Yllefabrik Velvet Pläd 130x200 Cm - Plädar & Filtar Lammull Petrol

Pläd från Klippan Yllefabrik med en texturerad design med ett vackert mönster perfekt för vardagsrummet eller sovrummet. Den är tillverkad av 100% lammull med en mjuk, lyxig känsla och dekorativa fransar. Om pläden från Klippan Yllefabrik- Velvet uppskattas för den eleganta designen.- Velvet är också omtyckt för det naturliga, smutsavstötande materialet.- Vackert mönster.- Tillverkad av lammull.- Dekorativa fransar. Skötselråd för pläden- Maskintvätt 30°C.- Tvätta separat.- Naturmaterial tenderar att fälla. Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
House Doctor Ponra Överkast 130x180 Cm /kakhi - Plädar & Filtar Bomull Röd571 kr
RoyalDesign.se

House Doctor Ponra Överkast 130x180 Cm /kakhi - Plädar & Filtar Bomull Röd

Pläden Ponra från House Doctor är gjord av handvävd bomull som kombinerar hållbarhet med en mjuk och inbjudande känsla. De dekorativa fransarna ger en taktil detalj, medan det tidlösa mönstret gör det enkelt att kombinera med kuddar, möbler och andra textilier. Perfekt för mysiga stunder hemma eller som en snygg dekorativ accent.Om överkastet från House DoctorOm överkastet från House Doctor- 130x180 cm.- Handvävd bomull.- Mjuk och inbjudande textur.- Bredrandigt mönster.- Skötselråd för överkastet Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
Dusty Deco Cammello Pläd 150x190 Cm - Plädar & Filtar Ull Brun3 900 kr
RoyalDesign.se

Dusty Deco Cammello Pläd 150x190 Cm - Plädar & Filtar Ull Brun

Pläd från Dusty Deco i mjuk ullmix med en vacker, jordnära färg. Den har en lätt, följsam textur med dekorativa fransar på kortsidorna. Ett snabbt och lätt sätt att ge din soffa ett lyft och samtidigt få en ny fräsch känsla i rummet. Formgivning av Edin & Lina Kjellvertz. Om pläden från Dusty Deco- 80% ull.- Tillverkad i Italien.- Formgivning av Edin & Lina Kjellvertz.- Originaldesign från år 2023. Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
Pläd Irma Grå/Beige299 kr
Granit

Pläd Irma Grå/Beige

Snygg pläd perfekt att värma sig med under sena sommarkvällar. Pläden är gjord av 100% bomull och har ett fint randigt mönster.

Köp hosGranit
Klippan Yllefabrik Havanna Pläd 130x200 Cm Natur - Plädar & Filtar Lammull Natural950 kr
RoyalDesign.se

Klippan Yllefabrik Havanna Pläd 130x200 Cm Natur - Plädar & Filtar Lammull Natural

Pläden från Klippan Yllefabrik har en elegant design med ett vackert mönster och en mjuk, randig bakgrund. Pläden har naturvita fransar på kortsidorna. Lammullen är från den första rakningen av 6 månader gamla lamm. Om pläden från Klippan Yllefabrik - Havanna uppskattas för det vackra mönstret och den mjuka kvaliteten.- Pläden kommer i olika färger.- Lammullen är från den första rakningen av 6 månader gamla lamm.- Storlek: 130x200 cm.- 100% lammull. Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se
Decotique Air Pläd 130x180 Cm Dove Blue - Plädar & Filtar Ull Duvblå1 990 kr
RoyalDesign.se

Decotique Air Pläd 130x180 Cm Dove Blue - Plädar & Filtar Ull Duvblå

Pläd från Decotique i ull och mohair med en lyxig känsla och en mjuk, fluffig textur perfekt för att skapa en mysig stämning i vilket rum som helst. Pläden är tillverkad med omsorg i en familjeägd fabrik i Toscana, Italien och är varsamt borstad för att få den mjuka och fluffiga mohairstrukturen. Mohair- och ullmaterialen i Air-pläden är noggrant utvalda för sin kvalitet, och produkten tillverkas med största hänsyn till både miljömässiga och sociala aspekter. Produktionen följer EU-direktiv för arbetsmiljö och kemikalier, vilket säkerställer att höga standarder upprätthålls under hela tillverkningsprocessen. Denna pläd erbjuder därför en kombination av lyx och ansvarsfull tillverkning, med samma strikta miljö- och sociala krav som certifierade produkter.Ull är ett exceptionellt naturmaterial som är känt för sin hållbarhet och sina unika egenskaper. Dess naturliga antibakteriella och smutsavvisande egenskaper gör den självrengörande och lätt att underhålla.Om pläden från Decotique- Tillverkad av högkvalitativ mohair och ull, vilket ger en mjuk och lyxig känsla samt överlägsen värme.- Pläden är noggrant tillverkad i en familjeägd fabrik i Toscana, Italien, där tradition möter modern kvalitet.- Följer strikta EU-direktiv för arbetsmiljö och kemikalier, vilket säkerställer att produkten tillverkas under etiskt ansvarsfulla förhållanden.- Den varsamt borstade mohairstrukturen ger pläden en unik, fluffig finish som kombinerar elegans med komfort.- Formgivning av Linea Emmeti.- Originaldesign från år 2024.Skötselråd för pläden- Kemtvätt.- Strykes ej. Shoppa Plädar & Filtar och mer Plädar & Prydnadskuddar hos Royal Design.

Köp hosRoyalDesign.se